طراحی سایت گردشگری | شرکت ساپرن 

طراحی سایت گردشگری

با طراحی سایت گردشگری تور ها و پرواز های آژانس مسافرتی خود را به مشتریان معرفی نماییدً

طراحی سایت گردشگری

در صنعت گردشگری طراحی سایت گردشگری از اهمیت والایی برخوردار است طراحی سایت گردشگری می تواند اطلاعات زیادی  در مورد هتل ها ، قیمت تورها ، جاذبه ی شهر های مختلف و … در دسترس افراد قرار دهد.
با گسترش اینترنت اطلاعات زیادی  در زمینه سفر و معرفی اماکن علمی،آموزشی ، مذهبی، گردشگری و …. در دسترس مردم قرار گرفته. بسیاری از افراد قبل از شروع سفراز طریق  اینترنت  محل مورد نظر را بررسی می کنند  تا بتوانند برنامه ریزی منظم و دقیقی برای  سفری خود داشته باشند.

 

طراحی سایت توریستی و گردشگری

 

این موضوع برای شرکت هایی که در صنعت گردشگری فعالیت می کنند فرصت بسیار خوبی را ایجاد می کند.این شرکت ها می توانند از طریق طراحی سایت توریستی حرفه ای این اطلاعات را در اختیار افراد قرار دهند و مردم را با برند  خود آشنا کنند ، این موضوع مستقیما باعث افزایش فروش شرکت ها می شود.
 
از این رو شرکت طراحی سایت ساپرن با چندین سال  تجربه تخصصی در بخش طراحی سایت توریستی و گردشگری میتواند بهترین مشاوره را در این زمینه به شما ارائه نماید.

 

طراحی سایت گردشگری

 

سایت هایی که در زمینه صنعت گردشگری طراحی می شوند بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب می کنند و بعد از بالارفتن تعداد  بازدیدکننده های سایت می توانید خدمات شرکت خود را به بهترین شکل ارائه نمایید و میزان فروش کسب و کار خود را بالا ببرید. 

 

قیمت طراحی سایت گردشگری


در طراحی سایت گردشگری وجود اطلاعات زیر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است 


اطلاعاتی درباره ی  مناطق گردشگری ایران و استان های آن  
اطلاعاتی که مربوط به صنایع دستی استان های مختلف ایران ا
اخبار آب و هوا همواره جزء اطلاعات اصلی یک سایت گردشگری است
نقشه ی استان های ایران یکی از بخش هایی است که باید مدنظر قرار داد
زیبایی های یک استان همواره برای مخاطبان جذاب بوده  و از ارزش بالایی برخوردار است.

 

طراحی سایت توریستی

 

چرا برای کسب و کار خود در صنعت  گردشگری باید یک سایت طراحی کنید؟


آژانس‌های مسافرتی که در زمینه گردشگری فعالیت دارند، بازار هدفشان، افرادی هستند که قصد سفر به صورت فردی یا گروهی از طریق تور را دارند. در آژانس‌های مسافرتی تمرکز بر روی افزایش تعداد تور و جذب گردشگران بیشتر برای مسافرت‌های یک یا  چند روزه و یا حتی چند ماهه است


پس شما هم به عنوان یک شرکت گردشگری باید به تمامی خدماتی که گردشگر را به صورت رایگان و یا حتی پولی  به سمت شما جذب می کند، توجه کنید.
یکی دیگر از چیزهایی که مردم در سایت های گردشگری به دنبال آن هستند یافتن مکانی مناسب جهت اسکان است که شما به عنوان کسب کاری که در این زمینه فعالیت می کنیدلازم است که قسمتی از محتواهای سایت خود را به معرفی جاذبه‌های گردشگری و تورهایی که برگزار می‌کنید اختصاص دهید.

در مجموع طراحی کردن یک سایت به شما کمک می کند که از تمام این موارد در بازار هدف خود آگاهی ایجاد کنید و با افزایش فروش ، سهم بازارتان را افزایش دهید.

 

هزینه طراحی سایت توریستی و گردشگری

 

طراحی سایت گردشگری حرفه ای
طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری که به صورت  حرفه ای طراحی شده همواره شامل  موارد زیر باشد:


    معرفی کامل خدمات آژانس های گردشگری
    معرفی تمام  تورهای داخلی و خارجی به همراه جزئیات کامل
    نمایش کامل برنامه ‌های هر تور همراه با تمامی  جزئیات 
    معرفی تمامی جاذبه‌های گردشگری موجود در  شهر های مختلف  هر کشور 
   امکان ارائه کد تخفیف جهت برگزاری تورهای گردشگری در ایام خاص  
 امکان اشتراک گذاری تورها با دوستان خود  و دعوت آنها برای پیوستن به آن به کمک رسانه‌های اجتماعی و......


وجود تنوع زیاد در  خدمات گردشگری باعث شده که کسب و کارهای فعال در  این حوزه   به دنبال یک  سایت با امکانات ویژه  برای شرکت خود باشند. با طراحی سایت گردشگری شرکت خود می توانید برای معرفی هر کشور، شهرها، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز دیدنی و…  استفاده کنید  و کاربران به راحتی می توانند به مطالب مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند البته که از طریق یک سایت می توان کلیه اطلاعات مورد نیاز مسافران را به آسانی در اختیار آنها قرار داد. یکی از مهمترین شاخصه های طراحی سایت گردشگری و توریستی حرفه ای ، طراحی آن بر مبنای اصول بهینه سازی موتورهای جستجوگر گوگل می باشد که از فواید آن جذب مشتری دائمی برای شرکت ها و افزایش فروش آنهاست.
شرکت طراحی سایت ساپرن این امکان  را فراهم کرده‌ که شما بدون نیاز به هیچ گونه دانش فنی در زمینه طراحی سایت  به راحتی  بتوانید  فرآیند طراحی سایت  شرکت خود را به ما بسپارید  و با طراحی سایت گردشگری حرفه ای میزان فروش شرکت خود را چند برابر کنید.

 

قیمت طراحی سایت گردشگری

 

قیمت طراحی سایت گردشگری

 

منافع طراحی سایت مسافرتی وطراحی وب سایت توریستی گردشگری 

علاوه براینکه طراحی وب سایت  توریستی و گردشگری ارزان قیمت برای عموم مردم نفع زیادی دارد، درصورتی که طراحی سایت گردشگری بصورت کاملا" حرفه ای و استاندارد طراحی شود و از محتوای غنی و بروز برخوردار شود حتی بطورناخواسته بازدیدکنندگان زیادی خواهد داشت که ازاینرو با وجود بازدیدکنندگان زیاد منافع مادی ازطرق مختلف می تواند نصیب صاحب و مدیر وب سایت گردد.

طراحی سایت توریستی وگردشگری ارزان قیمت

 

برخی ازمنافع طراحی سایت گردشگری آنها عبارتند از :

 • ایجاد فروشگاه فروش کالا

در بخشی از طراحی سایت  گردشگری می توان فروشگاه اینترنتی نیز دایر نمود و بفروش کالاهای مسافرتی و تفریحی مثل چمدان، چادر مسافرتی، عینک، کوله پشتی، وسایل ماهیگیری و … پرداخت.

 • جذب تبلیغات

آگهی های مربوط به تولیدکنندگان و فروشندگان ملزومات سفرمانند چمدان، چادر مسافرتی و … را می توان در طراحی سایت گردشگری ارزان قرار داد.

همینطور بدلیل اینکه وب سایت های گردشگری از ترافیک بالایی برخوردارند شرکت ها و کارخانجات صنعتی دیگر نیز بسیار علاقمند خواهند بود تا آگهی های تبلیغاتی خود را درطراحی وب سایت گردشگری شما قرار دهند.

 • عرضه بلیط

با طراحی سایت گردشگری پربازدید براحتی می توانید اقدام به فروش بلیط تورها و رزرو هتل نمایید برای این کارلازم نیست که صاحب یک آژانس هواپیمایی یا هتل باشید، تنها کافیست که با یک شرکت آژانس هوایی و یا شرکت های برگزار کننده توروهتل ها قرارداد بسته و بعنوان یک واسط فروش درصدی از فروش بلیط یا رزرو هتل را به خود اختصاص دهید.

 

طراحی سایت توریستی وگردشگری ارزان قیمت

 

قیمت طراحی سایت گردشگری

 

 سرویس های جانبی در طراحی سایت  توریستی وگردشگری نظیر :

 • طراحی صفحه معرفی تورهای داخلی و خارجی.
 • طراحی صفحه اخبار مربوط به صنعت توریسم، آژانس های مسافرتی، هتل ها، قیمت ارز و …
 • طراحی صفحه پیش فروش بلیط ها و پکیج تورها.
 • طراحی صفحه تورهای لحظه آخری و ارزان قیمت .
 • طراحی وب سایت  صفحه معرفی مراکز اقامتی و هتل ها برای دادن اطلاعات جامع در مورد امکانات آنها و اطلاعات تماس.

 

طراحی سایت توریستی وگردشگری ارزان قیمت

 

با ساپرن صاحب یک طراحی وب سایت  توریستی حرفه ای شوید.

ساپرن در طراحی گرافیکی سایت گردشگری ارزان قیمت، ظاهرآنها را بر اساس رعایت اصول زیباشناختی پیاده سازی کرده وازاین طریق نظر هر کاربر و با هر سلیقه ای را جذب می کند.

همچنین در طراحی سایت گردشگری پیاده سازی امکانات مهم نظیر: امکانات کامل و نمایش درستی ازاطلاعات گردشگری که براحتی دردسترس کاربران قرار گیرد.

 

طراحی سایت توریستی وگردشگری ارزان قیمت

 

 • امکان جستجوی هوشمند و هدفمند برای گردشگران
 • قابلیت معرفی هتل ها و رزرواسیون هتل وخرید بلیط تورها
 • پیاده سازی سیستم حرفه ای تبلیغات و فروش کالاهای مرتبط با سفر
 • اجراوطراحی کاملا واکنشگرا متناسب با صفحه نمایشگرانواع گوشی های موبایل و تبلت
 • ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  به جهت افزایش رنک در طراحی وب سایت  توریستی وگردشگری ارزان قیمت شما در موتورهای جستجو و افزایش ترافیک و آمار بازدیدکنندگان وب سایت  و خدمات پشتیبانی وب سایت  از امتیازات ساپرن در طراحی وب سایت  توریستی و گردشگری ارزان قیمت می باشد.

 

طراحی سایت توریستی وگردشگری ارزان قیمت


در حال حاضردنیای دیجیتال نقش بسیار مهمی در زندگی انسان ها ایفا می کند و بیشتر کارهای روزمره را می توان بدون مراجعه به شرکت ها یا سازمان خاص دیگری از طریق اینترنت انجام داد. از جمله پرداخت قبوض مالیاتی ،خرید اینترنتی کالاهای مصرفی ،خرید بلیتهای مسافرتی ، مشاوره پزشکی و…همان طور که می دانید در صنعت گردشگری هم خیلی از کارها به واسطه اینترنت انجام می شود. در طراحی یک سایت جستجوگر حرفه ای گردشگری  باید چند نکته را مدنظر قرار دهیم: 
طراحی سایت گردشگری باید دارای گرافیک خیره کننده ای باشد
دارای پشتیبانی قوی باشد
امکان بروز رسانی وب سایت در تمام زمینه ها فراهم باشد
از لحاظ سئو و بهینه سازی سایت بهترین باشد (برترین رتبه در موتورهای جستجوگر)
جهت راه اندازی سایت گردشگری کسب و کارتان کافی است با مشاوران شرکت  ما تماس بگیرید تا شما را در این جهت راهنمایی کنیم.

همچنین جهت مشاهده هزینه طراحی سایت گردشگری و سفارش آنلاین نیز میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.

قیمت طراحی سایت گردشگری

با طراحی سایت گردشگری فروش خود را افزایش دهید.