طراحی سایت گردشگری

در دنیای امروز که اینترنت نقش مهمی در زندگی انسان به وجود می آورد، بیشتر افراد به جای مراجعه حضوری ازطریق اینترنت و سایت های مختلف به کارهای خود رسیدگی می کنند.به همین خاطر امروزه طراحی وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این موضوع در زمینه توریسم و گردشگری نیز صدق می کند. طراحی سایت گردشگری که با نام طراحی سایت آژانس مسافرتی نیز شناخته می شود، برای آژانس ها و دیگر مشاغل مرتبط با صنعت توریسم مثل هتل ها و اقامتگاه های بومگردی و … فضایی ایجاد میکند تا بتوانند بهتر و با کیفیت تر به معرفی خدمات و امکاناتی که ارائه میدهند و همچنین معرفی بهتر جاذبه ها و بازاریابی بپردازند. 

به همین منظور شرکت طراحی سایت ساپرن به عرضه انواع خدمات در زمینه طراحی وب سایت گردشگری و همچنین ارائه مناسب ترین تعرفه طراحی سایت گردشگری، آماده همکاری با شرکت ها و مشاغل در حوزه خدمات گردشگری و جلب رضایت مشتریان میباشد.

 

طراحی سایت گردشگری

 

با گسترش اینترنت اطلاعات زیادی در زمینه سفر و معرفی اماکن علمی،آموزشی ، مذهبی، گردشگری و …. در دسترس مردم قرار گرفته. بسیاری از افراد قبل از شروع سفراز طریق اینترنت محل مورد نظر را بررسی می کنند تا بتوانند برنامه ریزی منظم و دقیقی برای سفر خود داشته باشند.

این موضوع برای شرکت هایی که درصنعت گردشگری فعالیت می کنند فرصت بسیار خوبی را ایجاد می کند. این شرکت هامی توانند از طریق  طراحی  سایت  توریستی  حرفه ای  این اطلاعات را در اختیار افراد قرار دهند و مردم  را  با  برند خود آشنا کنند، این موضوع مستقیما باعث افزایش فروش شرکت ها می شود.
از این رو شرکت طراحی سایت ساپرن با چندین سال  تجربه تخصصی در بخش طراحی سایت توریستی و گردشگری میتواند بهترین مشاوره را در این زمینه به شما ارائه نماید.

 

طراحی سایت گردشگری

 

سایت هایی که در زمینه صنعت گردشگری طراحی می شوند بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب می کنندو بعد از بالارفتن تعداد بازدیدکننده های سایت می توانید خدمات شرکت خود را به بهترین شکل ارائه نماییدو میزان فروش کسب و  کار خود را بالا ببرید. 

در طراحی سایت گردشگری درج اطلاعات زیر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است: 

 • اطلاعاتی درباره ی  مناطق گردشگری ایران و استان های آن  

 • اطلاعاتی که مربوط  به صنایع دستی استان های مختلف ایران است

 • اخبار آب و هوا همواره جزء اطلاعات اصلی یک سایت گردشگری است

 • نقشه ی استان های ایران یکی از بخش هایی است که باید مدنظر قرار داد

 • زیبایی های یک استان همواره برای مخاطبان جذاب بوده  و از ارزش بالایی برخوردار است.

 

طراحی وب سایت گردشگری

 

 یکی دیگر از چیزهایی که مردم در سایت های گردشگری به دنبال آن هستند یافتن مکانی مناسب جهت اسکان است که شما به عنوان کسب کاری که دراین زمینه فعالیت می کنید لازم است که قسمتی ازمحتواهای سایت خود را به معرفی     جاذبه‌های گردشگری و تورهایی که برگزار می‌کنید اختصاص دهید.

ضرورت طراحی سایت گردشگری:

آژانس‌های مسافرتی که در زمینه گردشگری فعالیت دارند، بازار هدفشان، افرادی هستند که قصد سفر به صورت فردی یا گروهی از طریق تور را دارند. در آژانس‌های مسافرتی تمرکز بر روی افزایش تعداد تور و جذب گردشگران بیشتر برای مسافرت‌های یک یا چند روزه و یا حتی چند ماهه است.پس شما هم به عنوان یک شرکت گردشگری باید به تمامی خدماتی که گردشگر را به صورت رایگان و یا حتی پولی  به سمت شما جذب می کند، توجه کنید.

در مجموع طراحی کردن یک سایت به شما کمک می کند که از تمام این موارد در بازار هدف خود آگاهی ایجاد کنید و با افزایش فروش ، سهم بازارتان را افزایش دهید.

 

طراحی سایت توریستی

       

شرکت طراحی سایت ساپرن این امکان را فراهم کرده‌که شما به راحتی بتوانید فرآیند طراحی سایت شرکت خود را به ما بسپاریدو با  طراحی سایت گردشگری حرفه ای میزان  فروش شرکت خود را چند برابر کنید.

امکانات طراحی سایت گردشگری حرفه ای:

 • معرفی کامل خدمات آژانس های گردشگری

 • معرفی تمام  تورهای داخلی و خارجی به همراه جزئیات کامل

 • نمایش کامل برنامه ‌های هر تور همراه با تمامی جزئیات 

 • معرفی تمامی جاذبه‌های گردشگری موجود در  شهر های مختلف هر کشور 

 • امکان ارائه کد تخفیف جهت برگزاری تورهای گردشگری در ایام خاص  

 • امکان اشتراک گذاری تورها با دوستان خود  و دعوت آنها برای پیوستن به آن به کمک رسانه‌های اجتماعی و...


وجود تنوع زیاد در خدمات گردشگری باعث شده که کسب و کارهای فعال دراین حوزه به دنبال یک سایت با امکانات ویژه برای شرکت خود باشند. با طراحی سایت گردشگری شرکت خودمی توانید برای معرفی هر کشور، شهرها، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز دیدنی و…  استفاده کنید و کاربران به راحتی می توانند به مطالب مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند البته که از طریق یک سایت می توان کلیه اطلاعات مورد نیاز مسافران را به آسانی در اختیار آنها قرار داد.

 

طراحی وب سایت توریستی

 

یکی از مهمترین شاخصه های طراحی سایت گردشگری و توریستی حرفه ای، طراحی آن بر مبنای اصول سئو سایت می باشد که از فواید آن جذب مشتری دائمی برای شرکت ها و افزایش فروش  آنهاست .

مزایای طراحی سایت مسافرتی وطراحی وب سایت توریستی گردشگری 

علاوه براینکه طراحی وب سایت توریستی و گردشگری ارزان قیمت برای عموم مردم نفع زیادی دارد، درصورتی که طراحی سایت گردشگری بصورت کاملا" حرفه ای و استاندارد طراحی شود و از محتوای غنی و بروز برخوردار شود حتی بطورناخواسته بازدیدکنندگان زیادی خواهد داشت که از این رو با وجود بازدیدکنندگان زیاد منافع مادی از طرق مختلف می تواند نصیب صاحب و مدیر وب سایت گردد.

درصورتی که بتوانید ارتباط کاملی را برای معرفی هر کشور، شهرها، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز دیدنی و… به صورت زنجیروار برقرار کنید مخاطب می‌تواند به راحتی شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و به کلیه اطلاعاتی که برای سفر نیاز دارد دست خواهد یافت.

برخی ازامکاناتی که میتوان در طراحی سایت گردشگری اضافه نمود عبارتند از :

 • ایجاد فروشگاه فروش کالا

در بخشی از طراحی سایت  گردشگری می توان فروشگاه اینترنتی نیز دایر نمود و بفروش کالاهای مسافرتی و تفریحی مثل چمدان، چادر مسافرتی، عینک، کوله پشتی، وسایل ماهیگیری و … پرداخت.

 • جذب تبلیغات

آگهی های مربوط به تولیدکنندگان و فروشندگان ملزومات سفرمانند چمدان، چادر مسافرتی و … را می توان در طراحی سایت گردشگری ارزان قرار داد.

 • عرضه بلیط

با طراحی سایت گردشگری پربازدید براحتی می توانید اقدام به فروش بلیط تورها و رزرو هتل نمایید برای این کارلازم نیست که صاحب یک آژانس هواپیمایی یا هتل باشید، تنها کافیست که با یک شرکت آژانس هوایی و یا شرکت های برگزار کننده توروهتل ها قرارداد بسته و بعنوان یک واسط فروش درصدی از فروش بلیط یا رزرو هتل را به خود اختصاص دهید.

 

طراحی سایت گردشگری

 

 

همینطور بدلیل اینکه وب سایت های گردشگری از ترافیک بالایی برخوردارند شرکت ها و کارخانجات صنعتی دیگر نیزبسیار علاقمند خواهند بود تا  آگهی های تبلیغاتی خود را در طراحی وب سایت گردشگری شما قرار دهند.

 سرویس های جانبی در طراحی سایت توریستی وگردشگری نظیر :

 • طراحی صفحه معرفی تورهای داخلی و خارجی.
 • طراحی صفحه اخبار مربوط به صنعت توریسم، آژانس های مسافرتی، هتل ها، قیمت ارز و …
 • طراحی صفحه پیش فروش بلیط ها و پکیج تورها.
 • طراحی صفحه تورهای لحظه آخری و ارزان قیمت .
 • طراحی وب سایت  صفحه معرفی مراکز اقامتی و هتل ها برای دادن اطلاعات جامع در مورد امکانات آنها و اطلاعات تماس.

 

طراحی سایت گردشگری

با ساپرن صاحب یک طراحی وب سایت  توریستی حرفه ای شوید. ساپرن در طراحی گرافیکی سایت گردشگری ارزان قیمت، ظاهر آنها  را  بر اساس رعایت اصول زیبا شناختی پیاده سازی کرده و از این طریق نظرهر کاربر و با هر سلیقه ای را  جذب می کند.

همچنین در طراحی سایت گردشگری پیاده سازی امکانات مهم نظیر: امکانات کامل و نمایش درستی ازاطلاعات گردشگری که براحتی در دسترس کاربران قرار گیرد.

 • امکان جستجوی هوشمند و هدفمند برای گردشگران
 • قابلیت معرفی هتل ها و رزرواسیون هتل وخرید بلیط تورها
 • پیاده سازی سیستم حرفه ای تبلیغات و فروش کالاهای مرتبط با سفر
 • اجراوطراحی کاملا واکنشگرا متناسب با صفحه نمایشگرانواع گوشی های موبایل و تبلت

ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت به جهت افزایش رنک در طراحی وب سایت توریستی و گردشگری  ارزان قیمت شما در موتورهای جستجو و افزایش ترافیک و آمار بازدیدکنندگان وب سایت و خدمات پشتیبانی وب سایت  از امتیازات ساپرن درطراحی وب سایت  توریستی و گردشگری ارزان قیمت می باشد.                

در حال حاضردنیای دیجیتال نقش بسیار مهمی در زندگی انسان ها ایفا می کند و بیشتر کارهای روزمره را می توان بدون مراجعه به شرکت ها یا سازمان خاص دیگری از طریق اینترنت انجام داد. از جمله پرداخت قبوض مالیاتی ،خرید اینترنتی کالاهای مصرفی ،خرید بلیتهای مسافرتی ، مشاوره پزشکی و…همان طور که می دانید در صنعت گردشگری هم خیلی از کارها به واسطه اینترنت انجام می شود. در طراحی یک سایت جستجوگر حرفه ای گردشگری باید چند نکته را مدنظر قرار دهیم: 

 • طراحی سایت گردشگری باید دارای گرافیک خیره کننده ای باشد
 • دارای پشتیبانی قوی باشد
 • امکان بروز رسانی وب سایت در تمام زمینه ها فراهم باشد
 • از لحاظ سئو و بهینه سازی سایت بهترین باشد (برترین رتبه در موتورهای جستجوگر)
 • جهت راه اندازی سایت گردشگری کسب و کارتان کافی است با مشاوران شرکت ما تماس بگیرید تا شما را در این جهت راهنمایی کنیم.
تور لحظه آخری
امکان نمایش مسیرهای مسافرتی منتخب
گواهی نامه ها
معرفی خدمات مسافربری
تورهای لوکس
رزرو تورهای مسافرتی
معرفی تورهای تفریحی،گردشی،داخلی و خارجی
معرفی شرکت های مسافرتی
ارتباط با مشتریان
سفر نامه
معرفی خدمات آژانس مسافرتی
معرفی مکان ها و جاذبه های گردشگری هر کشور
اطلاعاتی درباره آژانس مسافرتی
گزارش تخلف
معرفی خدمات گردشگری
نمایش برنامه های هر تور و اطلاعات مورد نیاز برای مسافران
هدف از داشتن و طراحی سایت گردشگری چیست؟

هدف اصلی از ایجاد یک سایت توریستی و گردشگری معرفی تورهای مسافرتی به مشتریان از طریق اینترنت می باشد؛ این راه بهترین راه برای معرفی اماکن خاص برای مسافران است .حتی اگر این معرفی بتواند با طرحهای گرافیکی و عکس همراه باشد نتیجه بهتری خواهد داد. چرا که مسافر از این اماکن اطلاعات و شناخت کافی را کسب می کنند.البته به دور از این بحث می توان هدف نهایی یک آژانس مسافرتی را از داشتن وب سایت کسب در آمد معرفی کرد.همان طور که اشاره شد اینترنت بستر مناسبی برای جذب مشتری است.

هزینه طراحی سایت گردشگری چقدر است؟

هزینه های طراحی سایت به عوامل مختلفی و انتظار شما از سایت بستگی دارد. تیم طراحی سایت ساپرن سایت های خود را بر حسب نیاز مشتریان خود طراحی می کند. طراحی سایت گردشگری امکانات متفاوتی می تواند داشته باشد که نسب به امکانات هزینه و زمان برآورد می شود. برخی فقط در خصوص معرفی تور ها و هتل می باشد و برخی با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل می باشد که در این مورد هزینه طراحی سایت بیشتر خواهد شد.

امکانات سایت گردشگری چیست؟

یک سایت گردشگری می تواند امکانات متفاوتی داشته باشد بطور مثال یک سایت بلاگ گردشگری دارای قسمت های درج سفرنامه , جاذبه های گردشگری , اماکن تفریحی، اماکن گردشگری و … اما برخی سایت های گردشگری دارای امکان رزو تور , خرید بلیط هواپیما, رزرو آنلاین هتل و امکانات مشابه می باشند.

ارسال نظر