طراحی سایت فروشگاهی | شرکت ساپرن  

طراحی سایت فروشگاهی

فروش آنلاین محصولات خود را به ما بسپارید!

طراحی سایت فروشگاهی

سایت های فروشگاهی از جمله پرمخاطب ترین  سایت های اینترنتی محسوب می شوند از این رو طراحی سایت فروشگاهی امری مهم می باشد. آنچه منجر به این موضوع شده است از یک طرف  تغییر رفتار کاربران و تمایل زیاد آنها به خرید از سایت های اینترنتی و از طرف دیگر نمایش محصولات در بستر اینترنت است . با توجه به تعداد بالای مخاطبان اینترنت در ایران در صورتی که طراحی سایت فروشگاهی طراحی مناسبی داشته و غنی از محتوا های مناسب باشند می توانند مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده و نرخ فروش کسب و کار خود را بسیار بالا ببرند .

 

طراحی سایت فروشگاهی

 

آنچه منجر به یک فروش عالی می شود یک فروشگاه اینترنتی عالی است
با به وجود آمدن اینترنت بستر مناسبی جهت فروش اینترنتی ایجاد شده است و کاربران امروزه رغبت بسیار زیادی به این موضوع نشان داده اند ، با توجه به این اطلاعات وجود فروشگاه شما در اینترنت امروزه به یک امر ضروری تبدیل شده است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خوب معیارهای بسیار زیادی دارد. آنچه در طراحی سایت فروشگاهی بسیار اهمیت دارد ایجاد یک حس امنیت خاطر از خرید در مشتریانتان است زیرا این موضوع باعث می شود که این مشتری تبدیل به مشتری دائمی شما شود.

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی


یکی از مهمترین معیارهای مشتریان برای خرید در اولین برخورد با فروشگاه نحوه استقبال فروشنده از آنهاست : در فروشگاه های اینترنتی نیز این موضوع صادق است در طراحی فروشگاه آنلاین حرفه ای تمامی اصول روانشناسی خرید و استرتژی فروش وجلوه های گرافیکی مناسب راباید رعایت کند.

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی


چگونه یک سایت فروشگاهی موفق داشته باشیم؟


میزان موفقیت یک سایت فروشگاه اینترنتی ارتباط تنگاتنگی با تعداد مخاطبان آن دارد و برای بالا بردن کیفیت یک سایت فروشگاهی راهکار های زیادی وجود دارد . یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه شود توجه به این موضوع است که سایت بتواند ترافیک خود را از راه های مختلف تامین کند مثلا از طریق گوگل و یا ورودی مستقیم. در مرحله بعد آنچه مهم است نگه داری مخاطبان با استفاده از محتوای قابل قبول آنهاست ، این کار آنها را تبدیل به یک کاربر وفادار می کند . در ادامه ی مقاله با امکانات سایت های فروشگاهی آشنا خواهید شد. 

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

شکل چیدمان محصولات داخل سایت و نمایش آن به کاربران:  


در زمان طراحی سایت فروشگاهی نحوه چیدمان محصولات و نمایش آن به افراد اهمیت بسیار بالایی دارد . در اصل آنچه اهمیت دارد این است که مخاطبان با صرف کمترین میزان زمان به محصولات مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند . نه تنها دسترسی  سریع به محصولات مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است بلکه محتوای مورد استفاده در این صفحات باید به گونه ای باشد که بتواند پاسخگوی تمام سوالات مخاطبان باشد.

 

قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی


مناسب بودن سرعت لود صفحات: 


با توجه به بازدید بسیار بالای سایت های فروشگاهی سرعت لود صفحات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چون در صورت پایین بودن می تواند نرخ پرش را افزایش دهد.

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی


 امنیت سایت فروشگاهی: 


حفظ امنیت سایت از جمله مهمترین اقدامات ماست که این نیاز در طراحی سایت های فروشگاه اینترنتی بسیار پررنگ تر است .


بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر:


اگر شما بهترین سایت فروشگاهی دنیا را داشته باشید و بهترین محتوا ها را در آن بارگذاری کرده باشید اما هیچ کدام از مخاطبان بازار هدفتان آن را نبینند ، وجود سایت شما هیچ اهمیتی ندارد . شرکت طراحی سایت ساپرن  نگاه ویژه ای به خدمات سئو سایت اعم از سایت های فروشگاهی  دارد و سایت های طراحی شده توسط شرکت ما همواره در بالاترین نتایج گوگل قرار گرفته اند. این کار تاثیر فوق العاده ای بر سایت های فروشگاهی در جهت جذب بازدیدکننده و افزایش ترافیک  آنها دارد.

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی


بهینه سازی شده برای موبایل: 


امروزه به طور کلی تعداد کاربرانی که از موبایل و تبلت استفاده می کنند روز به روز در حال افزایش هستند . یکی از مهمترین شاخصه های یک سایت لود مناسب آن در صفحات موبایل است . سایت های فروشگاهی  موفق در حال حاضر به دنبال لود شدن صفحات خود در تلفن های هوشمند نیز هستند . 

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی


سادگی: 


پنل مدیریتی سایت به گونه ای طراحی می شود که هر فردی با هر سطحی از دانش بتواند محصولات و اطلاعات سایت خود را به راحتی دستخوش تغییر قرار دهد و آنها را مدیریت کند .


امکانات طراحی سایت فروشگاهی 


از دیگر امکانات یک سایت فروشگاهی می توان به این موارد نیز اشاره کرد.

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای


مدیریت فروشگاه:


ایجاد ، ویرایش و حذف محصولات شامل:


عنوان و نام محصول
دسته بندی و امکان فیلتر گذاری برای آنها 
امکان رنگ بندی و انتخاب رنگ های جدید
درج تصاویر جدید برای محصولات مورد نظر
تعیین زمان انتشار محصول

شرکت طراحی سایت ساپرن رفتار مشتریان شما را به خوبی درک می کند
شرکت طراحی سایت ساپرن از تمامی چالش های موجود بر سر راه کسب و کارهای آنلاین آگاه است و سایت هایی را طراحی می کنند که تمامی این چالش ها را برطرف کند به همین علت شرکت ما اولین انتخاب خیلی از کسب و کارهای برگ می باشد . نیروهای متخصص شرکت ساپرن شما را همواره در بالا بردن فروش شرکتتان یاری می کند.

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی


سایت های طراحی شده توسط شرکت ساپرن همواره باعث ورود قدرتمند کسب و کار آشنا می شود پس همانطور که گفته شد طراحی  یک سایت حرفه ای فروشگاهی می تواند تصویر مثبتی از برند شما را در ذهن کاربرانتان ایجاد کند تا آنها را تبدیل به مشتری دائمی شما بکند.
در گام بعدی برای اینکه شما در زمینه کاریتان به موفقیت کامل برسید باید یک برنامه بازاریابی آنلاین  کامل داشته باشید که این موضوع در تخصص تیم دیجیتال مارکتینگ شرکت طراحی سایت ساپرن است

 

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

 

طراحی سایت فروشگاهی  خود را به شرکت طراحی سایت ساپرن بسپارید .
شرکت طراحی سایت ساپرن با استفاده از مطمئن ترین زبان های برنامه نویسی می تواند سایت های فروشگاهی با سرعت لود بالا طراحی کند و این موضوع برای ما مسئله ای بسیار حیاتی است . شرکت ما در طراحی سایت فروشگاهی خود از فریمورک لاراول استفاده می کند .
مهمترین دلیلی که شرکت طراحی سایت ساپرن را از بسیاری از شرکت های مشابه موجود متمایز می کند ، طراحی سایت هایی مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل می باشد .
بطور کلی استفاده از زبان برنامه نویسی اختصاصی و سئو از مهمترین موارد هنگام طراحی سایت فروشگاهی  می باشد ، تجربه ی کاربری مناسب هم از الویت های اصلی ماست که باعث ماندگاری برند شما در ذهن مخاطبانتان می شود.

همچنین جهت مشاهده هزینه طراحی سایت فروشگاهی و سفارش آنلاین نیز میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

با طراحی سایت فروشگاهی 24 ساعته فروش خود را انجام دهید.