طراحی سایت بیمه

برای اطلاع از نحوه محاسبه هزینه طراحی سایت بیمه کلیک کنید و همچنین برای دیدن نمونه کارهای شرکت طراحی سایت ساپرن نیز اینجا کلیک کنید.

در اینجا قصد داریم درباره طراحی وب سایت شرکت بیمه، طراحی سایت بیمه آنلاین، قیمت طراحی سایت بیمه، هزینه طراحی سایت بیمه، نمونه سایت بیمه به اختصار توضیح بدهیم. امروزه شاید یکی از شدیدترین رقابت ها در دنیا رقابت در صنعت بیمه باشد. ممکن است بسیاری از مردم از تفاوت هایی که بین انواع بیمه و کیفیت آن ها وجود دارد اطلاعی نداشته باشند. و حتی ممکن است ندانند که مثلا یک شرکت، بیمه مد نظر او را ارزان تر و با خدماتی بهتر از شرکت دیگر ارائه می دهد. در این فضای رقابتی شدید طراحی سایت بیمه کمک بسیار زیادی را به شما می کند و باعث افزایش اعتبار نمایندگی شما بین مشتریان میشود. همچنین باعث افزایش اعتبار شما در بین مشتریانتان می شود و در برند سازی شما تاثیر بسیار زیادی دارد. 

 

چراااااا طراحی سایت بیمه

 

چراااااا طراحی سایت بیمه؟؟؟

در حال حاضر، اکثر ما به صورت آنلاین به سراغ خدمات بیمه می‌رویم. پس برای باقی ماندن در این بازار، لازم است شما هم در دنیای اینترنت حضور داشته باشید. شرکت ساپرن باتجربه طراحی وب‌سایت بیمه و با تحلیل کامل کلیه فرمول‌های بیمه‌نامه در شرکت‌های مختلف بیمه، آماده طراحی وب‌سایت بیمه برای شما عزیزان است

صنعت  بیمه در  سال‌های  اخیر ، یکی  برترین  بسترها برای  سرمایه‌گذاری در حوزه آنلاین است. طراحی سایتبیمه امکان معرفی انواع مختلف بیمه‌نامه از شرکت‌های مختلف را دارا بوده  و همچنین می توان  کلیه  امکانات اختصاصی ویا ایده هایی نو به‌صورت اختصاصی طراحی و به سیستم اضافه کرد.

طراحی سایت بیمه چه کاربردی دارد؟

دوستان  طراحی وب سایت شرکت بیمه موجب خواهد شد تا از هزینه های هنگفتی که باید برای تبلیغات صرف نمایید جلوگیری کند و  البته طراحی سایت بیمه به خودی خود باعث تبلیغاتی همانند گذاشتن آگهی در سایت های تبلیغاتی و بهینه سازی طراحی سایت و خدمات سئو برای موتورجستجو گوگل می شود.طراحی سایت بیمه  با اجرای کامل سناریو مراحل خرید انواع بیمه‌نامه ازجمله ثبت اطلاعات شخصی، معرفی مناسب‌ترین بیمه‌ توانسته‌اند تا حدودی کاربران را از مراجعه به دفاتر خدمات بیمه‌نامه بی‌نیاز نموده و این امور را به‌صورت آنلاین برای شما انجام دهند.

 

طراحی سایت بیمه چه کاربردی دارد

 

امکانات طراحی سایت بیمه

امکانات عمومی طراحی سایت بیمه شرکت ساپرن

طراحی اختصاصی داینامیک با امکانات پایه شامل تعریف صفحه به تعداد نامحدود، امکان دسته‌بندی صفحات، ویرایشگر حرفه‌ای متن، تگ گذاری، طراحی صفحه تماس به اما با امکان لینک به گوگل مپ، صفحه درباره ما، همکاری با ما، صفحه انتقادات و پیشنهادات، معرفی قوانین و مقررات بیمه‌ای، معرفی و دسته‌بندی خدمات، معرفی شرکت‌های بیمه، صفحه تعریف انواع بیمه‌ها، نمایش جدیدترین‌ها و پربازدیدترین ها، گالری تصاویر و دسته‌بندی تصاویر، صفحه اخبار و دسته‌بندی اخبار، اخبار، امکان مدیریت منوها و زیر منوها، امکان مدیریت اسلایدشو، سؤالات متداول، سیستم مدیریت خبرنامه، نمایش آمار بازدید سایت و طراحی سایت سازگار با موتورهای جستجو. طراحی سایت بیمه همچون بسیاری از سایت های فروش احتیاج به درگاه پرداختی امن دارد تا  مخاطب  با  احساس امنیت، تشویق به دریافت  خدمات  به صورت الکترونیک شود. شرکت ساپرن امنیت و  نمادهای لازم  الکترونیک را در  این زمینه  توصیه  می کند.

 

امکانات طراحی سایت بیمه

 

امکانات اختصاصی وب سایت بیمه

 • امکانات اختصاصی شامل کلیه بخش‌هایی از سیستم می‌باشد که به‌طور خاص برای سیستم فروش آنلاین بیمه طراحی و پیاده‌سازی گردیده است. شرح کامل این امکانات در پایین همین صفحه و در بخش امکانات سیستم قابل‌مشاهده می‌باشد.

 • طراحی سایت بیمه و اینکه چه آیتم هایی برای  موفقیت یک دفتر یا شرکت بیمه مورد نیاز است نسبت به شیوه و آیین نامه هر شرکت متفاوت است و شرکت طراحی سایت ساپرن  مهارت خوبی در طراحی این گروه سایت دارد.

 • طراحی سایت بیمه به پیچیدگی بسیاری از سایت های پرمخاطب و فروشگاهی نیست اما مخاطبان زیادی برای کسب اطلاعات به آن مراجعه می کنند.

 • طراحی سایت بیمه توسط شرکت طراحی سایت ساپرن انتخابی هوشمندانه برای پیروزی در بین سایر رقیبان می باشد.

 • طراحی سایت بیمه عموما دارای  محیط کاربری خلوت از رنگ ها و تصاویر است تا متن ها و دستور العمل ها به خوبی توجه مخاطب را جلب نماید. درواقع  ظاهری شکیل و ساده اما کاربردی را پیشنهاد میدهیم.

 • طراحی سایت بیمه باید به نوعی باشد که بتواند به راحتی آن چیز که مد نظرش بوده را بیابد در واقع طراحی سایت بیمه باید نیاز مشتریان را به سرعت بازیابی نماید.

 • طبقه بندی اطلاعات با حجم بالا در این گونه سایت ها بسیار اهمیت دارد. 

 • طراحی سایت بیمه همچنین می بایست اطلاعات دقیقی از نحوه محاسبه دیه های سالانه و خسارت های گوناگون ارائه دهد تا مخاطب بیشتری جذب نماید.

 • طراحی سایت بیمه اطلاعات تخصصی و جامعی می طلبد و با توجه به جامعه هدف یک شرکت بی شک فضای کاربری متفاوت می باشد.

برای طراحی سایت بیمه تعرفه های گوناگونی  وجود دارد  و هر کدام بستگی  به امکانات مورد نظر شما دارد و این تعرفه برای هر شرکت متغیر می باشد. جهت مشاوره با تیم حرفه ای شرکت طراحی سایت ساپرن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مزایای طراحی سایت بیمه

 

مزایای طراحی سایت بیمه:

 1. طراحی سایت بیمه در واقع آسان کننده کار متصدیان بیمه است !

 2. کارگزاران بیمه با طراحی سایت بیمه قادرند بدون اتلاف وقت و هزینه ، کلیه اطلاعات لازم در خصوص انواع بیمه ها ، قیمت ها و … را در اختیار کاربران قرار دهند .

 3.  با طراحی سایت بیمه قادر خواهید بود خدماتی از جمله تمدید بیمه نامه مشتریان ، پرداخت قسطی حق بیمه ، مشاوره آنلاین و … را نیز انجام دهید .

 4.  قادر خواهید بود پس از عضویت مشتری و دریافت اشتراک بیمه کلیه اخبار نظیر شروع اشتراک بیمه ، تاریخ سررسید بیمه ، تغییر تعرفه ها و… را از طریق ارسال پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع مشتری برسانید .

 5. اغلب مردم از قوانین و تعریف بیمه های مختلف و ویژگی ها و کارکرد هرکدام و همچنین تفاوت بين انواع بيمه ها و کيفيت خدمات ارائه شده توسط شرکت هاي بيمه اطلاعي ندارند 

 6.  شايد ندانند بيمه ای را که در حال حاضر از آن استفاده می نمایند مي توانند از نمایندگی دیگر بیمه غير از نمایندگی یا شرکت بیمه فعلي با قيمتي ارزان تر و خدماتي بهتر تهيه نمایند.

 7. در فضاي رقابتي صنعت بیمه، داشتن وب سايت، مي تواند اعتبار کارگزاري یا نمايندگي بیمه شما را نزد مشتريانتان بسيار افزايش دهد و باعث مي شود که مشتريان بيشتر به شرکت شما اطمينان نمايند.

 8.  طراحی سایت بیمه در برند سازي براي کارگزاري یا شرکت بیمه شما بسيار موثر است.

 9.  داشتن وب سايت مي تواند به عنوان پایگاهی براي انجام انواع تبليغات  اينترنتي باشد.

ارسال نظر