طراحی سایت عمرانی

برای اطلاع از نحوه محاسبه هزینه طراحی سایت شرکت مهندسی کلیک کنید و همچنین برای دیدن نمونه کارهای شرکت طراحی سایت ساپرن نیز اینجا کلیک کنید.

هدف از این مطلب بررسی موضوعی بر پایه طراحی سایت عمرانی است. همان طور که می دانیم امروزه عصر تکنولوژی اینترنت است و طراحی سایت عمرانی زیرمجموعه طراحی سایت شرکتی می باشد. این تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده که تمام کسب و کارها را تحت الشعاع خود قرار داده است و هر کسب و کاری که بخواهد خود را بهتر به مردم معرفی کند وارد فضای اینترنت می شود. از این رو برای مهندسان عمران و افرادی که در این عرصه مشغول به فعالیت هستند بهتر است که برای معرفی بهتر شغل خود به طراحی وبسایت عمرانی بپردازند. این مساله سبب شد که مهندسان عمران امروزه به فکر طراحی سایت عمرانی ارزان و طراحی سایت عمرانی حرفه ای باشند. این مساله سبب شد که موضوع این مقاله خود را به طراحی یک سایت عمرانی اختصاص دهیم.

 

طراحی وبسایت عمرانی

 

هر مهندس عمران می تواند با طراحی سایت عمرانی حرفه ای در زمینه عمران فعالیت و حضور مستمر و موثر داشته باشد و بتواند دانش و اطلاعات خود را  در  این زمینه در اختیار کاربران قرار دهد و در واقع خود را  به بهترین  شکل ممکن  به کاربران معرفی کند.

طراحی وبسایت عمرانی

مهندسی عمران یکی شغل های پرکاربرد و مهم کشور است چرا که سازندگی و عمران هر کشوری به این رشته وابسته است. یعنی اینکه هر کاری که به سازندگی و ﺁبادانی کشور وابسته باشد مربوط به این رشته است. از انواع پروژه های عمرانی همچون سد سازی، دکل های مخابرات، جاده سازی، برج و تونل سازی و فرودگاه گرفته تا ساختمان‌ های‌ مقاوم‌ در مقابل‌ زلزله‌، نیروگاه‌ های‌ برق‌ و ساختمان های مقاوم در برابر سیل و آتش همه و همه این موارد در حیطه شغل مهندسی عمران می باشد.

همچنین استفاده از مصالح با کیفیت و ارزان و سبک برای ساخت و ساز نیز مربوط به این شغل می باشد. این مساله به این دلیل جزء حیطه مهندسی عمران است که در تمام پروژه ای عمرانی علاوه بر رعایت اصول اجرایی و فنی، رعایت اصول اقتصادی نیز مهم است.

لذا در اجرای این پروژه ها به یک مهندس حرفه ای و کارآمد نیاز است تا جنبه های اقتصادی را نیز در پروژه ها اعمال کند. در واقع می توان گفت که اقتصادی بودن یکی از مهم ترین اصول مهندسی عمران است.

 

اهمیت طراحی سایت عمرانی

 

از ویژگی های این وب سایت ها دوزبانه بودن آن ها است. این سایت های  دو زبانه به معرفی  سوابق و  پروژه های داخلی و بین المللی  این  شرکت ها  و  مهندسین  می پردازند.  از  دیگر ویژگی هایاین وب سایت های حرفه ای این است که به خوبی تجهیزات  و  ماشین آلات  و  توان  عملیاتی را  به کاربران  نشان می دهند و نام برندشان را در فضای مجازی  و  آنلاین  معروف و تقویت می کند.

 

اهمیت طراحی سایت عمرانی

حال شاید برای هر مهندسی سوال باشد که داشتن و طراحی یک سایت عمرانی برای او چه فایده ای دارد؟ مهندسی عمران نیز مانند حرفه و کسب و کارهای دیگر  مانند طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت املاک در شرایط امروزی که با عصر ارتباطات گره خورده است نیازمند یک وبسایت است که بتواند در آن وب سایت به معرفی بهتر شغل و حرفه خود بپردازد.

چرا که ورود اینترنت به تمام محیط های پیرامون افراد سبب شده که افراد قبل از هر کاری در مورد آن کار در اینترنت جستجو کنند و اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرند.

حال تصور کنید که مهندسی به طراحی یک وب سایت عمرانی برای خود پرداخته و در آن به معرفی مهارت  و  تخصص و  خدمات خود پرداخته است. این مهندس مطمئنا با خیل عظیمی  از کاربران برای انجام پروژه های عمرانی مواجه می شود.

 

طراحی سایت عمرانی حرفه ای

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم امروزه داشتن وب سایت برای معرفی بهتر هر نوع حرفه و کسب و کاری مهم است. این مساله سبب شد که امروزه مهندسان عمران و شرکت های عمرانی و ساخت و ساز که اجرا کننده پروژه های عمرانی و ساخت و ساز هستند برای معرفی بهتر توانمندی ها و تجربه خود و همچنین نمایش اعتبار و تخصص خود نیازمند طراحی وب سایت های عمرانی حرفه ای باشند.

 

طراحی سایت عمرانی حرفه ای

 

از این رو امروزه طراحی وب سایت های عمرانی یکی از پرمخاطب ترین شغل های ایران محسوب می شود. دلیل این امر هم وسعت جامعه مهندسی عمران و معماری در ایران است. این مساله سبب شد که امروزه شرکت های زیادی به عنوان شرکت طراحی سایت به طراحی وب سایت های عمرانی بپردازند.

کار  کردن  راحت با  وب سایت، داشتن ظاهر گرافیکی مناسب، کسب رتبه خوب در موتورهای  جستجوگر، داشتن  امنیت  بالا، قابل توسعه باشد یعنی اینکه مدیر وب سایت به راحتی بتواند اطلاعات وب  سایت  افزایش  یا  ویرایش کند  و همچنین  وب سایت مورد  نظر گارانتی  و  پشتیبانی  مناسب  داشته  باشد.

 

طراحی سایت عمرانی ارزان

مهندسان و شرکت های عمرانی که به دنبال ورود به فضای اینترنت و وب سایت عمرانی هستند می توانند با هزینه ای بسیار اندک در مدت 24 ساعت صاحب یک وب سایت اینترنتی شوند. لذا مهندسین جویای این وب سایت ها توجه داشته باشند که یک وب سایت اینترنتی مناسب باید دارای ویژگی هایی باشد. این ویژگی ها عبارتند از:

 

ویژگی های طراحی وبسایت عمرانی

طراحی یک سایت عمرانی نیازمند داشتن ویژگی های خاص است که داشتن این قابلیت ها سبب می شود که وب سایت مورد نظر خاص تر و مناسب تر باشد. از این رو برای طراحی سایت عمرانی حرفه ای رعایت ویژگی های زیر لازم است:

 

طراحی سایت عمرانی ارزان

 

معرفی:

از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت عمرانی حرفه ای معرفی مهندس و شرکت عمرانی است. در این بخش سایت باید به معرفی طرح ها، پروژه ها و نمونه کارها و همچنین دیگر سوابق کاری و پیشینه فعالیت پرداخته شود. معمولا این اطلاعات در بخشی به نام درباره ما یا معرفی گنجانده می شود. این بخش جهت معرفی بهتر شما نزد کاربران است. از این رو طراحی سایت عمرانی در این بخش باید به گونه ای باشد که کاربر را به معرفی شما در نزد دیگران تشویق کند.

در طراحی وب سایت عمرانی نیز  بایستی یک  سری اصول رعایت شود تا بتوان حداکثر استفاده و سوددهی را  از وب سایت برد. در طراحی بایستی رنگ مورد استفاده  در قالب سایت را طوری انتخاب کند که هم باعث زیبایی وب سایت و هم نماینگر کیفیت کار باشد.

پرداخت آنلاین:

در صورت پیش فروش پروژه ها قبل از اتمام باید وبسایت شما قابلیتی به نام درگاه اینترنتی داشته باشد تا امکان پیش خرید آنلاین را فراهم کند. همچنین در این بخش باید گالری تصاویری برای معرفی و نمایش سازه ها به بازدیدکنندگان وجود داشته باشد.

 

ویژگی های طراحی وبسایت عمرانی

 

گالری تصاویر:

امکانات ویژه مثل مشاوره آنلاین، نمایش ویدئوهای پروژه ها، طراحی فرم تماس با ما، نمایش گرافیکی جذاب پروژه ها، طراحی فرم نظر سنجی، ارائه خدمات و فعالیت ها و بهینه سازی یا همان سئو سایت از دیگر ویژگی های این وب سایت ها می باشد و این موارد بر هزینه سئو سایت نیز تاثیرگذار هستند.

آموزش و ترویج
پیش فروش پروژه ها
معماری و شهرسازی
مناقصات
امکان ثبت مشخصات ملک توسط کاربر
تبادل لینک و پیوندهای مفید
مقررات
امکان درج و مدیریت نظرات کاربران برای پروژه ها
دسته بندی پروژه های انجام شده و در حال اجرا
همایش و رویدادها
بازار ساختمان
گواهینامه ها و مجوزهای اخذ شده
نمایش خدمات و فعالیت ها
ارسال نظر