طراحی سایت شرکتی | شرکت ساپرن 

طراحی سایت شرکتی

فروش آنلاین محصولات خود را به ما بسپارید!

طراحی سایت شرکتی

یکی از مهمترین کارهایی که امروزه باعث افزایش مشتری و فروش شرکت ها شده است ورود شرکت ها به دنیای آنلاین است .اولین گام  برای ورود به دنیای دیجیتال طراحی سایت شرکتی حرفه ای می باشد.به واسطه طراحی سایت شرکتی ارزان قیمت و حرفه ای می توانید خدمات و محصولات خود را به متقاضیان کسب و کارتان عرضه کنید و در هر زمان از شبانه روز  با آنها در ارتباط باشید.

 

فرایند طراحی سایت

هدف شرکت طراحی سایت ساپرن از طراحی سایت شرکتی برای شما ایجاد یک خاطره خوش از برندتان در ذهن مخاطبان شماست.یک سایت شرکتی ایده آل باید به گونه ای طراحی شود که بتواند تجربه ای لذت بخش را در ذهن مخاطبی که برای اولین بار با شما از طریق سایت شرکتتان آشنا می شود ایجاد کند. 

 

هزینه طراحی سایت

 

امروزه اینترنت یک از بخش های جدایی ناپذیر در زندگی انسان ها شده است و حضور در فضای آنلاین می تواند سود آوری چشمگیری برای شرکت ها داشته داشته باشد.اصلی ترین گام برای حضور در این فضای بکر داشتن یک سایت شرکتی حرفه ای با طراحی مناسب و با کیفیت است.طراحی سایت شرکتی به برندها این  اجازه را می دهد که از خدمات و   محصولات خود در بازار هدف مورد نظرشان آگاهی ایجاد کنند و بتوانند به راحتی با مخاطبان موردنظرشان  تعامل کنند.

شرکت هایی که به دنبال برندینگ در فضای آنلاین هستید طراحی سایت شرکتی مهترین گزینه برای آنها می باشد.سایت شرکت ها همان چیزی است که به شرکت ها در فضای آنلاین اعتبار می بخشد و نمادی است که مخاطبا ن شما بر اساس آن شما را قضاوت می کنند.

 

طراحی سایت شرکتی ارزان

 

امروزه اولین برخورد افراد با شرکت ها از طریق اینترنت اتفاق می افتد وافراد هیچ تصویری از برند شرکت ها در ذهنشان ندارند و اینجا اولین محل تلاقی شما و مشتریان جدیدتان است که میتواند تاثیر اعجاب انگیزی در رشد کسب و کارتان داشته باشد پس طراحی سایت شرکتی این فرصت را برای شرکت ها ایجاد می کند تا باحضور در فضای آنلاین بتوانند سهم بازار بیشتری نسبت به رقبا بدست آورند.

اگر مخاطبان در اولین برخورد با سایت شرکت شما متوجه تمایز سایت شما نسبت به دیگر سایت ها بشوند.تصویری که از برند شما در ذهن شان می ماند منحصر به فرد خواهد بود و این موفقیت در برندینگ شرکت شما در فضای آنلاین بدون طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای میسر نخواهد بود.

 

هزینه طراحی سایت

 

مزایای طراحی سایت شرکتی 

یکی از مهمترین مزیت های طراحی سایت شرکتی در این است که اگر شما مکان محل کار یا شرکت خود را عوض کنید مشتریان قدیمی شما هنوز می تواند شما را پیدا کنند و شما مشتریان قدیمی خود را از دست نمی دهید یکی از دیگر مزایای داشتن یک سایت شرکتی در نحوه ارتباط با مشتریان است یک سایت به شما اجازه یک ارتباط دو طرفه با مشتریان را می دهد به این گونه که شما در سریعترین زمان ممکن می توانید به سوالات و شبهات مشتریانتان پاسخ دهید و در صورت بروز هر گونه مشکل در اسرع وقت به حل آن بپردازید به عنوان سومین مزیت میتوان گفت که سایت شما بهترین مکان برای جذب کارمندان جدید است به این صورت که شما میتوانید فرصت های شغلی که در شرکتتان موجود است  را بر روی سایتتان قرار داده و به متقاضیان واجد شرایط اجازه ی درخواست بدهید و هزاران مزیت دیگر .

سایت شرکتی،هر آنجه برای حرفه ای تردیده شدن نیاز دارید

شبکه های اجتماعی صرفا برای معرفی محصولات به مخاطبان استفاده می شود وتاثیر اندکی هم  بر روی میزان ارتباط با مخاطبان دارد پس نمی تواند پایگاه مناسبی از شرکت در فضای آنلاین باشد.طراحی سایت شرکتی میتواند کلیه فعالتهای مربط به بازاریابی،ارتباط با مشتریان و ..... را پوشش دهد.

 

تعرفه طراحی سایت شرکتی

 

امکانات طراحی سایت شرکتی

 طراحی سایت شرکتی زمانبر بوده و حاصل کنارهم قراردادن تعداد زیادی از امکانات در کنار هم می باشد.این امکانات باید با نیازهای یک سایت شرکتی کاملا هماهنگ باشد.

قرارگرفتن این امکانات در کنار یکدیگر در طراحی سایت شرکتی منجر به خوانایی مطالب برای گوگل،بهینه سازی ساختار سایت ،بالارفتن سرعت سایت و .... می شود.

 

هزینه طراحی سایت

 

شرکت طراحی سایت ساپرن با تحلیل فضای رقابتی موجود در فضای آنلاین اقدام به طراحی سایت هایی منطبق بر تکنولوژی ها ی روزکرده که باعث تمایز شما از رقبایتان  می شود. رعایت اصول برنامه نویسی در طراحی سایت شرکتی همواره یکی از خط قرمزهای این شرکت بوده که باعث ایجاد یک تجربه کاربری ایده آل برای مخاطبانتان می شود. مهمترین اصل در طراحی سایت شرکتی ، بهینه سازی آن سایت مطابق با استاندارد های گوگل می باشد که شرکت ها را در گرفتن جایگاه مناسب تر درموتورهای جستوجوگر کمک می کند به این شکل که جایگاه سایت شما بالاتر از  رقبا به کاربران نمایش داده می شود.

طراحی واکنشگرا (ریسپاسیو)

شرکت طراحی سایت ساپرن به نمایش سایت ها در تبلت،تلفن های همراه و سایردستگاه ها اهمیت می دهد این موضوع که ابعاد نمایشگر چقدر است هیچ اهمیتی ندارد سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت ساپرن کاملا ریسپاسیو بوده و خود را نسبت به تمام ابعاد تطبیق می دهد و نمایش کاملی دارد 

هزینه طراحی سایت شرکتی

طراحی صفحه تماس با ما 

برقراری ارتباط در کوتاهترین زمان و ساده ترین شکل هنری است که ما در طراحی این صفحات همواره رعایت می کنیم.اطلاعات مورد نیاز در طراحی صفه تماس با ما شامل ساعات کاری شرکت،آدرس شرکت و..... می باشد که در طراحی سایت شرکتی این صفحات باید لحاظ شود

شبکه های اجتماعی

یکی از تاثیرگذارترین راه ها در برقراری ارتباط با کاربران استفاده از شبکه های اجتماعی است.در هنگام طراحی سایت شرکتی باید توجه ویژه ای به هماهنگی میان  شبکه اجتماعی و سایت در حال طراحی داشت.شرکت طراحی سایت ساپرن همواره خود را متعهد به استفاده از شبکه های اجتماعی در جذب کاربران جدید می داند.شبکه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری مطالب و مقالات سایت مورد استفاده قرار می گیرد

 

هزینه طراحی سایت

 

بهینه سازی سایت شرکتی برای موتور های جستجوگربه طور کلی در طراحی سایت شرکتی سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که بازدهی وترافیک سایت را بالا خواهد برد وحالا شاید سوال شما این می باشد که چرا باید از سئو استفاده کنیم؟امروزه استفاده از موتورهای جستوجوگر برای کاربران تبدیل به یک عادت شده و مردم برای پیدا کردن مطالب مورد نظر خود از موتورهای جستوجوگر استفاده می کنند اما نکته قابل توجه این موضوع می باشد که مردم فقط به صفحه ی اول گوگل توجه نشان می دهند پس به همین علت سئو و بهینه سازی سایت شرکتی  اهمیت بالایی پیدا می کند.کارفرمایان زیادی به حضور در صفحه اول گوگل توجه نشان می دهند و خواهان ترافیک بیشتر برای سایت های خود هستند و سئو مخصوص این افراد است لازم به ذکر است که امروزه سئو سودزاترین کانال در بازاریابی آنلاین می باشد.شرکت طراحی سایت ساپرن در خود را متعهد می داند تا سایت هایی مطابق با  استاندارد های  موتورهای جستوجوگر گوگل طراحی کند.

 

قیمت طراحی سایت شرکتی

 

طراحی سایت شرکتی ارزان

امروزه شرکت هایی که قسمتی از بودجه خود را به بازاریابی در فضای آنلاین اختصاص می دهند نتایج بهتری از رقبا می گیرندهمان طور که در بخش های قبلی اشاره شد در بازاریابی آنلاین اولین قدم طراحی سایت می باشد اما ممکن است که برخی شرکت ها به خاطر کمبود بودجه نتوانند از این مزیت استفاده کنند . شرکت طراحی سایت ساپرن با در نظر گرفتن تعرفه و قیمت های مختلف این مشکل را حل کرده . شرکت هایی که  توانایی پرداخت هزینه های سنگین را ندارند می توانند با استفاده از تعرفه طراحی سایت شرکتی ارزان با کمترین میزان هزینه بیشترین میزان سودآوری را برای شرکت خود به ارمغان بیاورند و شاهد رشد چشمگیر کسب و کارشان در کوتاهترین زمان ممکن باشند

با توجه به تغییراتی امروزی و تمرکز بر رنگ بندی در طراحی سایت، معمولا وب سایت هایی مورد توجه قرار می گیرند که رنگ بندی مناسبی در طراحی آن سایت وجود دارد و هم چنین طراح تجربه ی کاربری خود را در طراحی سایت به کار می گیرد.

شرکت طراحی سایت ساپرن یک شرکت خلاق در این زمینه است که با استفاده از روش های نوین و خلاقانه به طراحی سایت و سئو سایت می پردازد. در اینجا می خواهیم عوامل موثر در طراحی یک وب سایت مناسب و خلاقانه را بررسی کنیم و پیشنهاد هایی را در جهت انتخاب نوع رنگ برای جلب توجه کاربران به شما ارائه دهیم. هر چند که عوامل زیادی در طراحی سایت به خصوص طراحی سایت شرکتی موثر است ولی در ابتدا به مهم ترین آنها می پردازیم.

اهمیت رنگ بندی در طراحی سایت

امروزه هر کسی به نحوی در حال جذب افراد به سمت کالای خود است که برای این کار روش هایی مختلفی مانند ایجاد تغییر در بسته بندی، اندازه، قیمت و..... را امتحان می کند. البته باید بدانید که رنگ بندی درست در هر چیزی می تواند باعث جذب مشتری شود. مثلا شما معمولا لباس های خود را بر اساس رنگ انتخاب می کنید یا رنگ دیوار های خانه و رنگ پرده و رنگ وسایل خانه برایتان اهمیت دارد. امروزه انتخاب رنگ یکی از مهم ترین مسائل در جذب مشتری است. رنگ بندی در طراحی سایت تاثیر به سزایی دارد. چرا که کاربران زمانی که وارد سایتی می شوند اولین نکته ای که آنها را جذب خود می کند رنگبندی سایت، تصاویر و نوع طراحی سایت است. رنگ هایی که در سایت وجود دارد بر روی احساسات افراد تاثیر میگذارد. مثلا اگر سایت رنگ هایی شاد داشته باشد مطمئنا کاربران بیشتری را به خود جذب می کند. پس یک طراح سایت باید اطلاعاتی در مورد روان شناسی رنگ ها داشته باشد. شرکت طراحی سایت ساپرن یکی از بهترین ها در این زمینه است و سایت هایی مناسب با سلیقه شما و در جهت جذب کاربران طراحی می کند.

 

اهمیت رنگ بندی در طراحی سایت

برای طراحی یک وب سایت ابتدا باید نوع خدماتی که قرار است این سایت ارائه دهد مورد بررسی قرار بگیرد و بر اساس هدف مشخص شده باید یک سایت طراحی و رنگ بندی آن مشخص شود. به هر حال ممکن است هدف نهایی هر سایت افزایش فروش و کسب درآمد باشد بنابراین باید هویت سایت به کابران نشان داده شود تا موجب جلب رضایت و اعتماد آنها شود و به درآمد زایی کمک کند.

رنگ بندی  متناسب با فرهنگ

یکی از عوامل مهم در رنگ بندی در طراحی سایت، انتخاب رنگ هایی است که متناسب با کشور ماست و در افراد کشورمان حس خوبی ایجاد میکند مثلا رنگ سفید در کشور نشانه پاکی و رضایت است و حس خوبی را القا می کند ولی همین رنگ ممکن است در کشورهای دیگری مانند ژاپن حس ناخوشایندی را القا کند.

 

هزینه طراحی سایت

 

هم چنین باید به این نکته توجه داشته باشید که در انتخاب رنگ  دقت کنید که رنگ های متناقض را به صورت همزمان استفاده نکنید. رنگ هایی را برای زمینه استفاده کنید که حس آرامش به کاربران می دهد. در طراحی وب سایت باید حتما این نکته را در نظر بگیرید که مخاطب این وب سایت چه گروه سنی هستند. هم چنین باید لوگو و برند محصول مورد نظر را در نظر بگیرید و در طراحی وب سایت قرار دهید.

رنگ بندی در طراحی سایت

تجربه کاربری یا UX

زمانی که طراحان تجربه کاربری را به خوبی بیابند می توانند وب سایت های بهتری را ارائه دهند. در واقع تجربه ی کاری ایجاد تعاملی مثبت با کاربران در محیط وب سایت است. در واقع داشتن اطلاعاتی درباره ی تجربه کاربری باعث می شود که کاربران از گشتن در محیط وب سایت لذت ببرند. در واقع طراح تجربیات خوب و بد کاربران را ارزیابی میکند و از آنها در طراحی سایت استفاده می کند و سعی میکند محیطی را فراهم کند که کاربران هنگام گشتن در سایت به مشکل قابل توجهی برخورد نکنند.

زمانی که طراح می خواهد از تجربه ی کاربری در طراحی سایت شرکتی استفاده کند، در ابتدا باید این مسائل را مد نظر قرار دهد:

 • مشتریان و کاربران در چه رده سنی قرار دارند؟
 • هدف از ایجاد این وب سایت چیست؟
 • چه محصولاتی قرار است ارائه شود؟
 • چه انگیزه هایی برای ترغیب کاربران وجود دارد؟

یک طراح روی نحوه ی ارتباط مشتری با سایت تحقیق میکند و سعی میکند که آن را بهتر کند. طراحان شرکت طراحی سایت ساپرن از زبده ترین این افراد هستند و سعی میکنند که با ایجاد محیطی دلپذیر در وب سایت هایی که طراحی میکنند دارندگان وب سایت ها را به فروش بالا از محصولات و سود دهی برسانند.

باید به اینکه توجه داشت که تفاوت هایی بین رابط کاربری و تجربه کاربری وجود دارد. در رابط کابری طراح سعی می کند که شیوه ای برای ارتباط با کاربران ایجاد کند ولی تجربه کاربری سعی در ایجاد محیطی لذت بخش در سایت را برای کاربران دارد. این عامل یکی از عوامل جدیدی است که امروزه به تازگی در حال استفاده قرار گرفتن است و هر روزه نیز در حال پیشرفت و دگرگونی است. دیگر تنها عامل زیبایی سایت مد نظر نیست بلکه تجربه ی کاربری نیز به ایجاد محیطی خلاقانه کمک می کند.

در واقع تجربه کاری کمک میکند که سایت شما به تمام نیازهای کاربران پاسخ دهد. امروزه شرکت های بزرگی مانند آمازون به این عامل توجه بسیاری نشان می دهند. برای داشتن تجربه کاربری خوب باید بدانید که در کنار زیبایی، داشتن محتوای مناسب و راه های ارتباطی آسان بسیار مهم است. در واقع یک طراح باید کاری کند که یک مشاهده کننده به مشتری تبدیل شود. باید کاربران را آنالیز کنید و دلایل عدم خرید و نارضایتی های آنها را بررسی کنید و عوامل مخرب را از بین ببرید. تجربه کاربری نشان می دهد که هر سایت پیچیده تر باشد با عدم رضایت مشتریان همراه است، پس باید راه های ارتباطی و در دسترس بودن سایت را فراهم کنید. امنیت و سرعت یکی از شعارهای شرکت طراحی سایت ساپرن است که شما می توانید با مراجعه به این شرکت طراحی سایت خود را با اطمینان به آنها بسپارید چرا که از روش های خلاقانه ای در طراحی سایت استفاده می کنند.

 

تجربه کاربری در طراحی سایت

 

عوامل موثر در تجربه کاربری

عواملی که در تجربه کاربری باید به آنها توجه داشت عبارتند از: نقشه سایت، استفاده از رنگ ها، چیدمان کاربردی، ترتیب و شکل گزینه ها، روند ثبت نام، شیوه ذخیره سازی اطلاعات کاربر، شیوه خرید، عناوین بخش ها، وضوح نوشته ها، تصاویر و .....  .

نتایج یک تجربه کاربری مناسب

 • امروزه با افزایش استفاده از تکنولوژی خیلی از افراد دچار سردرگمی می شوند ولی یک تجربه کاربری مناسب شرایطی را فراهم میکند که استفاده از تکنولوژی به راحتی انجام شود.
 • خطاهای کاربری و عدم رضایت کاربران کمتر می شود.
 • کاربران به استفاده از محصولات سایت بیشتر روی می آورند.
 • استفاده از تکنولوژی افزایش می یابد.
 • فروش محصول و سوددهی افزایش می یابد.
 • هزینه های توسعه ی محصول و پشتیبانی کاهش پیدا میکند.

 

هزینه طراحی سایت

مراحل تجربه کاربری

در ابتدا باید اطلاعاتی را درباره ی کاربران جمع آوری کنید و سپس به دسته بندی آنها بپردازید. گروه های هدف باید مشخص شوند و در اولویت قرار بگیرند. سپس شخصیت های فرضی باید ایجاد شود که ویژگی های مشترک مخاطبان را داشته باشد. در این زمان نوع ارتباط این شخصیت های فرضی با وب سایت باید مورد بررسی قرار بگیرد. در این زمان است که نیازهای مخاطبان مشخص می شود و اینکه هر مخاطبی که وارد سایت می شود به دنبال چه می گردد و چه انتظاری دارد، چگونه می تواند با سایت ارتباط برقرار کند. بررسی این عوامل به طراحی سایت مقبول کمک می کند. زمانیکه تمامی این عوامل مورد بررسی قرار گرفت به طراحی سایت پرداخته می شود.

شرکت ساپرن با ارائه نرم افزار های به روز و توانمند سازی فرآیندهای کسب و کار سعی در ارائه بهترین خدمات را به دارندگان سایت ها دارد. این شرکت به صورت تخصصی در برنانه نویسی و تولید وب سایت های فروشگاه اینترنتی، و سایر سایت های خدماتی و تبلیغاتی خدماتی با کیفیت ارائه می دهد.

تجربه کاربری در طراحی وب سایت

 

یکی از نکات مهم در تجارت امروز داشتن سایت های متنوع و جذاب است چراکه امروزه تکنولوژی در حال پیشرفت است و افراد به جای مراجعه حضوری از سایت ها به دنبال رفع نیازهایشان هستند. بنابراین طراحی سایت یکی از عوامل مهم در تجارت و صنعت است.

در طراحی سایت شرکتی باید المان های مختلفی را مد نظر قرار داد. یکی از این المان ها رنگبندی سایت است. امروزه رنگبندی نه تنها در طراحی سایت شرکتی بلکه در هر پدیده و چیدمانی می تواند جلب توجه کند بنابراین یک طراح سایت خوب باید روان شناس خوبی نیز باشد.

 از عوامل دیگری که باید توجه کرد تجربه ی کاربری است که رنگبندی نیز در این دسته قرار می گیرد. در واقع طراح در این المان مخاطبان را مورد بررسی قرار می دهد و نیازهای آنها را در نظر می گیرد و با ارزیابی آنها سعی در بهتر شدن سایت می کند. طراح در تجربه کاربری به دنبال از بین بردن عوامل نارضایتی کاربران و مشکلات سایت است. او با دسته بندی کردن مخاطبان و توجه به عدم نارضایتی آنها سعی در طراحی یک وب سایت قابل قبول می کند تا راه های ارتباطی را برای کاربران آسان کند و آنها را از سردرگمی هنگام گشت زدن در سایت بیرون بیاورد.

جهت محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت می توانید به این صفحه مراجعه فرمایید و یا از صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید

 

هزینه طراحی سایت

طراحی سایت شناسنامه کسب و کار شما می باشد.