قیمت تور ارزان بلغارستان | تور ارزان قیمت و لحظه آخری بلغارستان | تور بلغارستان لحظه آخری  

منو
 

تاریخ تور

مقصد

قیمت

نام ایرلاین

درجه هتل

آژانسراهنمای سفر به بلغارستان

قیمت تور ارزان بلغارستان کشوری زیبا است که پیشینه‌ای تاریخی داشته و یکی از قدیمی‌ترین شهر‌های دنیا در آن قرار دارد. سفر به تور ارزان قیمت و لحظه آخری بلغارستان همواره مورد توجه گردشگران در سراسر دنیا است. در کنار مکان‌های زیبا و دیدنی قیمت تور ارزان بلغارستان، قیمت‌های کم و ارزان نیز یکی از دلایل سفر به تور بلغارستان لحظه آخری ارزان است. 

بی‌شک قیمت تور ارزان بلغارستان  می‌تواند به یکی از کشور‌های مورد‌علاقه‌ی هر گردشگر برای سفر تبدیل شود. پس از سفر به تور لحظه آخری ارزان بلغارستان  از دیدن قیمت‌های ارزان، مردم مهربان، تاریخ باور‌نکردنی، مناظر، سواحل و تفریحات شبانه شگفت‌زده خواهید شد. ابن راهنمای سفر به شما کمک می‌کند تا بهتر از جا‌های مختلف این کشور زیبا دیدن کنید. 

هزینه‌های معمول در تور لحظه آخری و ارزان قیمت بلغارستان

هزینه‌ی هتل و هاستل

ذز قیمت تور ارزان بلغارستان هزینه‌ی اتاق‌های خوابگاهی بین ۱۲ تا ۱۸ لوا است در‌حالی‌که هزینه‌ی اتاق‌های خصوصی بین ۲۷ تا ۳۶ لوا  برای اتاق‌های یک تخته یا دو تخته است. هزینه‌ی هتل‌های ارزان‌قیمت بسته به مکان و نوع اتاق مورد نظر شما متفاوت است و بین ۳۶ تا ۷۰ لوا  خواهد بود. اجاره‌ی اتاق در خانه‌های خصوصی بسیار به‌صرفه‌تر خواهد بود و تنها ۲۶ لوا هزینه خواهد داشت. 

 

هتل بلغارستان

 

 

غذا

در قیمت تور ارزان بلغارستان با پرداخت ۲.۵ لوا  می‌توانید همبرگر تهیه کنید و برای انتخاب غذا از منوی مک دونالد باید ۹ لوا  هزینه کنید. اگر می‌خواهید غذای محلی بخورید، با پرداخت ۱.۳ لوا بانیکا (غذایی از خمیر، پنیر و کره) به همراه نان و سوسیس می‌توان تهیه کرد. همچنین غرفه‌های خیابانی زیادی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها ساندویچی ترکی به اسم دونر (döner) که از مرغ، سبزیجات و سس درست شده، تهیه کنید. همچنین مکان‌های زیادی هستند که تنها با پرداخت یک دلار یا کم‌تر می‌توانید یک تکه پیتزا بخرید. 

 

غذا در بلغارستان

 

حمل و نقل

سیستم حمل و نقل عمومی در قیمت تور ارزان بلغارستان بسیار ارزان است. هزینه‌ی اتوبوس‌های محلی بین ۱.۳ تا ۴.۵ لوا است. هزینه‌ی حمل و نقل ریلی بسته به مسیر متفاوت است. به عنوان مثال برای سفر از  شهر بورگاس (Borgus) به صوفیه نزدیک به ۱۲.۵ لوا  باید پرداخت کنید. کرایه‌ی تاکسی‌ها از ۱.۲۵ لوا شروع می‌شود که راهی مناسب و ارزان برای گردش در شهر است.

 

حمل و نقل در بلغارستان

 

فعالیت‌‌ها

قیمت تور ارزان بلغارستان شهری بسیار ارزان برای سفر است. بسیاری از مکان‌های دیدنی و موزه‌ها یک روز در هفته برای بازدید رایگان هستند. اما حتی ورودی این مکان‌های دیدنی در روز‌های عادی تنها بین ۷ تا ۱۸ لوا است.

 

نکاتی برای کاهش هزینه‌ها در تور بلغارستان ارزان لحظه آخری

از رفتن به ساحل آفتابی (Sunny Beach) خودداری کنید

در‌حالی‌که چندین ساحل دیگر نیز وجود دارد، همه‌ي گردشگران قیمت تور ارزان بلغارستان به این ساحل می‌روند! به همین دلیل ساحلی بسیار شلوغ است. به جای رفتن به ساحل آفتابی به سواحل دیگر رفته و از آن‌ها لذت ببرید.

 

 ساحل آفتابی بلغارستان

 

در هاستل «ماستل» اقامت کنید

در قیمت تور ارزان بلغارستان ماندن در این هاستل از بسیاری از هزینه‌های شما می‌کاهد. چرا‌که نه تنها صبحانه را رایگان سرو می‌کند، بلکه شام نیز رایگان است. با اقامت در این هاستل برای دو وعده‌ غذا کم‌تر هزینه خواهید کرد. این هاستل در شهر‌های صوفیه، پلوودیو (Plovdiv) و ولیکوترنوو (Veliko Tarnovo) شعبه دارد.

 

هاستل "ماستل در بلغارستان

 

در شیرینی پزی‌ها غذا بخورید

شیرینی‌پزی‌ها در قیمت تور ارزان بلغارستان انواع مختلفی از شیرینی‌ها و غذا‌ها را با قیمتی مناسب عرضه می‌کنند که با خوردن آن‌ها کل صبح را سیر خواهید بود. می‌توان از بانیکا به عنوان بهترین این غذا‌ها نام برد.

 

شیرینی پزی‌های بلغارستان

 


نمایش بیشتر بستن