قیمت تور ارزان اروپا | تور ارزان قیمت و لحظه آخری اروپا | تور اروپا لحظه آخری  

منو
 

تاریخ تور

مقصد

قیمت

نام ایرلاین

درجه هتل

آژانسراهنمای سفر به اروپا

قیمت تور ارزان  اروپا یکی از مقاصد گردشگری است که سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران، به تور ارزان قیمت و لحظه آخری اروپا سفر می‌کنند. هرکدام از شهر‌های این قاره جاذبه‌های خود را دارند اما می‌توان به‌طور کلی اطلاعاتی را در خصوص قیمت تور ارزان اروپا در اختیار گردشگران تور لحظه آخری ارزان اروپا قرار داد تا به خوبی بتوانند مقصد مورد‌نظر خود را بیابند و همچنین با هزینه‌های تور اروپا ارزان قیمت آشنا شوند. 

برای جوانان ، سفر به دور قیمت تور ارزان  اروپا می‌تواند یکی از تجربه‌های فراموش نشدنی باشد. از پاریس  زیبا گرفته تا کافی‌شاپ‌های آمستردام و سواحل یونان، جاذبه‌های گردشگری قیمت تور ارزان  اروپا هستند. در این قاره چیز‌های زیادی برای دیدن وجود دارد که حتی اگر بخواهیم نمی‌توانیم همه را نام ببریم. اما حتی اگر قصد سفر به قیمت تور ارزان  اروپا را نداشته باشید، این قاره سواحل زیبا، معماری‌های با‌شکوه و قدیمی و مردمی مهربان دارد. هر کشور به‌طوری باور‌نکردنی با دیگر کشور‌ها تفاوت دارد.

هزینه‌های معمول در تور لحظه آخری و ارزان قیمت اروپا

هزینه‌ی هتل و هاستل در تور اروپا ارزان قیمت

بسته به اندازه‌ی اتاق و میزان محبوبیت هاستل، کرایه‌ی اتاق بین ۱۸ تا ۴۰ یورو برای هر‌شب است. هزینه‌ی اتاقی ۶ تخته در قیمت تور ارزان برلین ۱۵ یورو است. در‌حالی‌که هزینه‌ی همین اتاق در پاریس ۳۲ یورو می‌شود. قیمت تور ارزان پاریس گران‌ترین و آتن ارزان‌ترین اتاق‌ها را ارائه می‌دهند. هزینه‌ی محوطه‌های اردوگاهی برای هرشب و برای یک جای چادر بین ۹ تا ۱۵ یورو است. در قیمت تور ارزان  اروپا شرقی هزینه‌ی هاستل بسته به اندازه‌ی آن‌جا و میزان محبوبیت، بین ۶ تا ۱۵ یورو است. هرچه بیشتر به سمت شرق روید، هزینه‌ی محل اقامت ارزان‌تر خواهد شد. هزینه‌ی اتاق دو تخته‌ی خصوصی در هاستل با حمام مشترک نزدیک به ۲۷ تا ۵۵ یورو برای هر‌شب خواهد بود.هزینه‌ی اتاق دو تخته در هتل دو ستاره با صبحانه، وای‌فای و حمام خصوصی، ۲۷ یورو است.

 

هتل و هاستل در اروپا

 

 غذا در تور اروپا لحظه آخری

در قیمت تور ارزان  اروپا غربی می‌توانید از مغازه‌های کوچک ساندویچ، برش‌های پیتزا و سوسیس تهیه کنید. این مغازه‌ها در ایستگاه‌های قطار و اتوبوس و خیابان‌های پر رفت و آمد هستند. شما با ۶۵ یورو می‌توانید غذای یک هفته را خود بپزید. این مغازه‌های کوچه غذای ارزان ارائه می‌دهند و شما می‌توانید روزانه با ۹ تا ۱۵ یورو غذای خود را تهیه کنید. غذا‌ی رستوران برای یک وعده‌ی کامل به همراه نوشیدنی بین ۱۳ تا ۲۵ یورو است. غذا در شرق اروپا ارزان‌تر از غرب است.

 

غذا در اروپا

 

حمل و نقل در تور لحظه آخری اروپا ارزان

عموما هزینه‌ی حمل و نقل در قیمت تور ارزان  اروپا با تراموا، قطارو مترو ۱.۸۰ یورو برای بلیت یک‌طرفه است. هزینه‌ی قطار‌های میان شهری در شهر‌های مختلف قیمت تور ارزان  اروپا فرق می‌کند و برای قطار‌های سریع‌السیر و یا عادی تفاوت دارد. هزینه‌ی بلیت قطار سریع‌السیر از قیمت تور ارزان برلین به قیمت تور ارزان مونیخ نزدیک به ۱۹۰ یورو، بوردو به قیمت تور ارزان پاریس ۹۵ یورو و قیمت تور ارزان مادرید به قیمت تور ارزان بارسلون ۱۵۰ یورو است. 

 

حمل ونقل در اروپا

 

فعالیت‌ها

هزینه‌ی اکثر موزه‌ها و تور‌ها در قیمت تور ارزان  اروپا از ۱۴ یورو شروع می‌شود. البته این هزینه در شرق اروپا کم‌تر است. هزینه‌ی تور‌های یک‌روزه ۳۵ تا ۱۰۰ یورو است. از آن‌جایی‌که قیمت‌ها بین‌ کشور‌های مختلف متفاوت است، صحبت در خصوص هزینه‌های کلی کمی سخت است. 

 

نکاتی برای کم کردن هزینه‌ها در قیمت تور لحظه آخری ارزان اروپا

غذا را خودتان درست کنید

در قیمت تور ارزان  اروپا مغازه‌های کوچک زیادی وجود دارند که ساندویچ‌های نیمه آماده و مواد اولیه‌ی غذا‌ها را دارند. کمی غذا تهیه کرده و در‌حالی‌که از شهر دیدن می‌کنید غذا بخورید. این راهی بسیار ارزان‌ و لذت‌بخش برای غذا‌خوردن است. 

غذا‌های محلی و ارزان بخورید

غذا درست کردن را نمی‌پسندید؟ مشکلی نیست. راه‌های دیگری نیز برای تهیه غذا با قیمت مناسب وجود دارد. از مغازه‌های ساندویچ فروشی محلی، فلافلی مائوز (Maoz)، فست‌فود‌های فرانسوی وک‌تو‌واک (Wok to Walk) و دست‌فروش‌های خیابانی غذا تهیه کنید. از رستوران رفتن پرهیز کرده و سعی کنید از همین مکان‌های محلی و با قیمت مناسب غذا تهیه کنید.

برای رسیدن به مقصد برنامه داشته باشید

در قیمت تور ارزان  اروپا حمل و نقل نیز می‌تواند هزینه‌ی معقولی داشته باشد اگر به مسیر اشتباه نروید. در‌صورت اشتباه رفتن باید راه را برگردید و پول اضافه پرداخت کنید. 

کاوچ‌سرفینگ (Couchsurfing)

در قیمت تور ارزان  اروپا هاستل‌ها به سرعت پر می‌شوند. اکر دوستی ندارید که با او اتاق بگیرید، از کاوچ‌سرفینگ (زندگی با کسانیکه حاضرند اتاقی را به رایگان در اختیار گردشگران قرار دهند) استفاده کنید. 

از پرواز‌های ارزان استفاده کنید

در قیمت تور ارزان  اروپا اگر می‌دانید به کجا سفر خواهید کرد و مقصد قطار (شبکه‌ی ریلی) ندارد، هرچه زود‌تر پرواز را رزرو کنید. ایرلاین‌هایی چون ترانساویا، ایزی‌جت، ویز ایر و رایان ایر معمولا تخفیف می‌دهند. هزینه‌ی سفر رفت و برگشت با این هواپیمایی‌ها در زمان تخفیف، تنها ۵ دلار آمریکا خواهد بود. 

در باغچه‌ها چادر بزنید

قیمت تور ارزان  اروپا سرویس خدماتی بسیار خوبی وجود دارد که با ورود به سایت این سرویس، شما می‌توانید باغچه‌هایی را پیدا کنید که صاحبانشان اجازه می‌دهند شما به‌طور رایگان و یا با پرداخت مبلغی اندک (۴-۱۰ یورو) در باغچه‌ی آن‌ها چادر بزنید. این سرویسی جدید است و از سال ۲۰۱۰ آغاز به کار کرده است. همواره افراد زیادی به این سرویس می‌پیوندند و آمادگی خود را جهت در اختیار قرار دادن باغچه اعلام می‌کنند. شما می‌توانید با جستجو در این سایت از امکانات هرکدام از باغچه‌ها اطلاع یابید.

کارت توریست شهر بگیرید

در قیمت تور ارزان  اروپا دفاتر محلی گردشگری، کارت‌های توریست شهر را برای تمامی امکانات شهری همچون جاذبه‌های گردشگری تور‌ها و رستوران‌ها ارائه می‌دهند. با استفاده از این کارت از امکاناتی چون جاذبه‌های گردشگری و تور‌های شهری، سیستم حمل و نقل عمومی و برخی رستوران‌ها و فروشگاه‌های بزرگ قیمت تور ارزان  اروپا به‌ رایگان استفاده کرده و یا تخفیف بگیرید.این کارت پول زیادی را ذخیره می‌کند. با استفاده از این کارت در شهر اسلو پایتخت قیمت تور ارزان نروژ، می‌توان نزدیک به۲۷ یورو ذخیره کرده و از سیستم حمل و نقل رایگان استفاده کرد. در بازدید از موزه‌ای در قیمت تور ارزان پاریس ۷۸ یورو تخفیف گرفته و با استفاده از قیمت تور ارزان لندن کارت، تقریبا۶۵ پوند انگلیس (۸۳ یورو) ذخیره کنید. اگر می‌خواهید از جاهای زیادی دیدن کنید، حتما از این کارت تهیه کنید.

 

کارت توریست شهر در اروپا

 

از تور‌های شهری رایگان استفاده کنید

در قیمت تور ارزان  اروپا یکی از بهترین گزینه‌های موجود در شهر‌های بزرگ، وجود تور‌های رایگان با پای پیاده است. این تور‌ها بهترین راه برای دیدن جاذبه‌های مختلف، آشنایی با تاریخ و محک بردباری خود شما در قیمت تور ارزان  اروپا است! 

 

تورهای رایگان در اروپا

 

از شبکه‌ی ریلی استفاده کنید

استفاده از شبکه‌ی ریلی صد‌ها دلار به نفعتان خواهد شد. در‌صورتی‌که می‌خواهید به نقاط دور و دور قیمت تور ارزان  اروپا سفر کنید، استفاده از شبکه‌ی ریلی بهترین گزینه است. 

 

از راید‌شر (Rideshare) استفاده کنید

اگر برنامه‌ای قابل تغییر دارید می‌توانید از سرویس راید‌شر (Rideshare)  استفاده کنید و با ماشین‌های مردم محلی برای سفر‌های بین شهری حتی میان کشوری سفر کنید. من از این سرویس در قیمت تور ارزان سوییس استفاده کردم و نه تنها مقدار قابل توجهی پول کمتر خرج کردم، بلکه با مردم جالبی آشنا شده و چیز‌های زیادی راجع‌به فرهنگ و نوع زندگی آن‌ها آموختم. رانندگان تایید‌شده هستند و این نوع سفر کاملا امن است. 


نمایش بیشتر بستن