طراحی وب سایت شرکتی ارزان | شرکت ساپرن  

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

فروش آنلاین محصولات خود را به ما بسپارید!

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 در این بخش قصد داریم مطالبی را مرتبط با امکانات طراحی وب سایت شرکتی ارزان، ساخت طراحی وب سایت شرکتی ارزان، تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان، دیزاین طراحی وب سایت شرکتی ارزان، بهترین طراحی وب سایت شرکتی ارزان به اختصار بیان می کنیم.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

برای اطلاع از نحوه محاسبه قیمت طراحی وب سایت شرکتی ارزان ساپرن اینجا کلیک کنید.

 

ساخت طراحی وب سایت شرکتی ارزان

در طراحی وب سایت شرکتی ارزان، هدف معرفی و نمایش نمونه کارها و خدمات یک موسسه یا شرکت می باشد. به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت، دارا بودن وب سایت اختصاصی برای شرکت ها، بسیار اهمیت داشته و در رقابت نقطه ی مثبتی محسوب می شود.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

دیزاین طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 با قرار دادن محصولات در وب سایت، امکان دسترسی به عکس، مشخصات و قیمت محصولات آسان شده و برای تعداد افراد زیادی فراهم می شود.  طراحی وب سایت شرکتی ارزان راه ارتباطی خوبی جهت برقراری ارتباط مشتریان نیز می باشد. در واقع معرفی محصولات در طراحی وب سایت شرکتی ارزان، خود نوعی بازاریابی اینترنتی است.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

چرا طراحی وب سایت شرکتی ارزان؟؟؟

فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی وب سایت شرکتی ارزان وحرفه ای، محکم بردارید.

 به واسطه  طراحی وب سایت شرکتی ارزان میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان باید چگونه باشد؟؟؟

طراحی وب سایت شرکتی ارزان باید بگونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وب سایت تان با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

هدف تیم حرفه ای وب سایت نویسان ساپرن در طراحی وب سایت شرکتی ارزان، ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است.

 

امروزه با گسترش حضور مخاطبان ومشتریان درفضای مجازی، لزوم حضور و فعالیت شرکت ها در اینترنت نیز بیش ازپیش افزایش یافته است. این حضوردرقدم اول نیازمند طراحی وب سایت شرکتی ارزان با امکانات و کیفیت مناسب است. طراحی وب سایت شرکتی ارزان برای برندها همانند داشتن خانه یا پایگاهی در اینترنت است که از طریق آن می توانند محصولات و خدمات‌شان را بدون واسطه به مشتریان خود معرفی کرده و ارتباطی دو سویه با آن ها برقرار نمایند.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان مهم ترین گام برای تجارت آنلاین

طراحی وب سایت شرکتی ارزان حرفه ای و جذاب، مهم ترین گام درآنلاین برندینگ برای شرکتها می باشد. یک وب سایت خوب، یک طراحی وب سایت شرکتی ارزان، ویترین شرکت در فضای آنلاین است ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت می کنند.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

امروزه بیشتر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و درذهن‌شان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل در مورد وب سایت آن شرکت جستجو کرده و در وهله ی اول از سایت آن بازدید می کنند.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

اگردر اولین تجربه خود متوجه پویایی و خلاقیت در طراحی وب سایت شرکتی ارزان شما شوند، تصویری که از برند شرکت در ذهن شان ساخته می شود از همان ابتدا ایده آل خواهد بود. این موفقیت دربرندینگ آنلاین شرکت تنها با طراحی وب سایت شرکتی ارزان امکان پذیر است.

 

با طراحی وب سایت شرکتی ارزان، حرفه ای دیده شوید

 

نمونه طراحی وب سایت شرکتی

 

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

حضوردرشبکه های اجتماعی عموما با هدف معرفی وبازاریابی محصولات شرکت و بهبود تعامل با مخاطبان است. لذا نمیتوان روی آن به عنوان نماینده اصلی شرکت در محیط مجازی حساب کرد. با طراحی وب سایت شرکتی ارزان مناسب میتوانید کلیه فعالیت های بازاریابی، دریافت بازخورد از مشتریان، آنلاین برندینگ و را در محیطی جامع و حرفه ای انجام دهید.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

شما در طراحی وب سایت شرکتی ارزان امکان توسعه و گسترش امکانات خود را دارید و به راحتی میتوانید تمام جزئیات مد نظرتان را درباره شرکت به شکلی بهینه و دقیق مطرح کنید.

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

مزایا طراحی وب سایت شرکتی ارزان

طراحی وب سایت شرکتی ارزان این امکان را فراهم می نماید که در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه در دسترس مشتریان قرار گرفته و افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

به صرفه بودن طراحی وب سایت شرکتی ارزان در مقایسه با هزینه تبلیغات دیگر مانند: تلویزیون، بیلبورد و... هزینه طراحی وب سایت شرکتی ارزان در دراز مدت بسیار به صرفه تر خواهد بود. بنابراین هزینه طراحی وب سایت شرکتی ارزان به عنوان ابزاری قوی جهت تبلیغ همیشگی و در دسترس همگان بودن آن، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان و برتری نسبت به رقبا

امروزه شرکت های زیادی دارای وب سایت بوده و فعالیت های زیاد و حضور پررنگی در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. برخی از شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند. علاوه بر آن ، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب سایت خود انجام می دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت. طراحی وب سایت شرکتی ارزان اگر به گونه  ای باشد که ارتباط درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار خود تعامل ایجاد نماید.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

هدف از طراحی وب سایت شرکتی ارزان

  1. طراحی وب سایت شرکتی ارزان امکان خرید اینترنتی را به شکلی آسان و سریع فراهم می نماید.
  2. می توان از طریق تبلیغات بنری درآمدی را برای طراحی وب سایت شرکتی ارزان ایجاد کنید.
  3. با استفاده از طراحی وب سایت شرکتی ارزان به دلیل اینکه در مصرف کاغذ صرفه جویی می شود؛ با محیط زیست همگام می باشد.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 با طراحی وب سایت شرکتی ارزان و بهینه سازی محتوا سایت، پس از شناخته شدن سایت توسط موتور جستجو گوگل، زمانی که کاربر به دنبال محصول یا خدمات مربوط به شرکت شما می باشد؛ وب سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شده و این امر برای سایت شما بازدید کننده ایجاد کرده و حتی می تواند منجر به خرید محصول یا خدمات شما بشود.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان ومناسب به شما کمک خواهد کرد که با هزینه اندک، شناخته شده و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. طراحی وب سایت شرکتی ارزان، مناسب و همچنین رعایت نمودن سئو سایت از پیشنیازها در این امر می باشد. گروه متخصص طراحی وب سایت شرکتی ارزان ساپرن از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شما خواهد بود.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

امکانات مورد نیاز طراحی وب سایت شرکتی ارزان

یک طراحی وب سایت شرکتی ارزان، ماحصل چینش مجموعه ای از امکانات زیرساختی و بصری در کناریکدیگر است. این امکانات باید به شکلی هماهنگ و مناسب با نیازهای شما تعبیه شود. زیرساخت مناسب برای طراحی وب سایت شرکتی ارزان منجربه سرعت بارگذاری بالا، قابلیت توسعه، نمایش صحیح سایت در انواع دستگاه های متصل به اینترنت و میشود.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

رعایت استانداردها در طراحی وب سایت شرکتی ارزان و برنامه نویسی وب سایت شرکتی، موجب فراهم شدن یک تجربه کاربری یا UX ایده آل میشود. ساپرن فضای رقابتی دنیای مجازی را میشناسد، لذا طراحی وب سایت شرکتی ارزان منطبق بر اصول و تکنولوژی های روز را طراحی میکند تا شما را از رقبایتان متمایز سازد.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

یکی از مهم ترین اصول در طراحی وب سایت شرکتی ارزان قوانین سئو می باشد. سئوی حرفه ای سایت منجر به کسب جایگاهی مناسب در موتورهای جستجو میشود. به این صورت که سایت شرکت شما دررتبه ای بالاتر نسبت به رقبایتان به کاربران نمایش داده میشود.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

امروزه سایتی که در تلفن های همراه، تبلت ها و سایر دستگاه ها به درستی نمایش داده شود، جزء موارد پیش فرض در طراحی وب سایت شرکتی ارزان در ساپرن است. به عبارتی مهم نیست ابعاد نمایشگر چقدر باشد، طراحی وب سایت شرکتی ارزان که توسط ساپرن انجام میشود کاملا ریسپانسیو است و نسبت به تمام ابعاد، خود را تطبیق میدهد و نمایش کامل و درستی خواهد داشت.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی اختصاصی صفحات در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی وب سایت شرکتی ارزان، معرفی واضح خدمات و فعالیت های شرکت است که انجام این کار با طراحی صفحات مناسب و ساختاریافته به درستی انجام میشود. برای مثال با تبیین درست صفحه درباره ما میتوانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران ارائه کنید. صفحاتی چون محصولات، مقالات، اخبار، گالری تصاویر و نمای شرکت شما و سبک فعالیتتان را به خوبی به کاربران معرفی میکند.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی صفحه تماس با ما در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

طراحی صفحه تماس با ما در طراحی وب سایت شرکتی ارزان باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند درکوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل با شما ارتباط بر قرار کند. در طراحی وب سایت شرکتی ارزان اطلاعاتی از قبیل شماره های تماس، ساعت پاسخگویی، آدرس شرکت، سوالات متداول، کروکی و میتواند در این صفحه قرار گیرد. همچنین ساپرن فرم تماس با ما را در طراحی وب سایت شرکتی ارزان به گونه ای طراحی میکند که مدیر سایت بتواند پیام های ارسالی را از طریق ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و نیز مشاهده کند.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

قیمت، تعرفه و هزینه های طراحی وب سایت شرکتی ارزان

طراحی وب سایت شرکتی ارزان می تواند هزینه های بسیار زیادی را بر روی دست شرکت بگذارد. این هزینه ها متاسفانه در بسیاری از مواقع به صورت طبیعی از سوی طراحان ارائه نمی شوند. برخی از طراحان وب سایت های شرکتی مبالغ بسیار پایینی برای طراحی به مشتریان خود اعلام می کنند که این موضوع درعمل به ضرر مشتری تمام می شود. چرا که قادر به ارائه خدمات با کیفیت و طراحی توسط نیروی متخصص را ندارند و وب سایتی به دست مشتری تحویل داده می شود که عملا پاسخگوی هیچ نیازی از او نمی باشد. از طرفی دیگر برخی ازافراد هزینه های بسیار بالایی جهت طراحی وب سایت شرکتی ارزان اعلام می کنند که در بسیاری ازمواقع، این ارقام هیچ تناسبی با وب سایت ارائه شده ندارد. هزینه طراحی وب سایت شرکتی ارزان براساس امکانات، کیفیت، پشتیبانی و عملکرد آن باید محاسبه شود تا مشتری بابت هزینه ای که پرداخت می کند، خدمات با کیفیت و مناسبی به دست آورد. تعرفه خدمات در تیم طراحی و تبلیغات ساپرن با توجه به این موارد تعیین می شوند تا منجر به رضایت مشتریان محترم شود. جهت آسودگی خاطرمشتریان برای سفارش خدمات طراحی وب سایت شرکتی ارزان، ما پک های مختلفی را برای شما تهیه کرده ایم که با توجه به بودجه و امکانات مورد نیاز بتوانید این خدمات را سفارش دهید.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

شبکه های اجتماعی در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

فعالیت در شبکه های اجتماعی در هر کسب و کاری بسیار تأثیرگذار است. از این رو طراحی وب سایت شرکتی ارزان باید به گونه ای باشد که ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی شما داشته و با آنها هماهنگ باشد. ساپرن بستری فراهم میکند که شبکه های اجتماعی مانند سربازانی در جذب مخاطب و برندینگ آنلاین برای وب سایت شما عمل کنند.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

یکی از مهمترین سیستم ها قابلیت به اشتراک گذاری صحیح مقالات و مطالب سایت در این درگاه هاست.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

نمای ظاهری وب سایت در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

در طراحی وب سایت شرکتی ارزان، طراحی جلوه های بصری زیبا و مطابق با فضای کسب و کارتان، علاوه بر ترغیب مخاطب به تعامل بیشتر با سایت، وجهه ای مرتب و چشم نواز از تجارت شما را به تصویر میکشد که میتواند در ذهن کاربران ماندگار شود. رنگبندی مناسب در طراحی وب سایت شرکتی ارزان یکی از اصلی ترین فاکتورهاست. باید هارمونی دقیقی بین لوگو، رنگ سازمانی و رنگ وب سایت شما بر قرار باشد. ساپرن با رعایت اصول روانشناسی رنگ ها، طرحی ماندگار از وب سایت و شرکت شما را در ذهن مخاطب ثبت میکند.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 نکته دیگری که شاید حتی شرکت های باسابقه طراحی وب سایت شرکتی ارزان به آن توجه نکنند، استفاده از فونت مناسب برای طراحی وب سایت شرکتی ارزان است. طراحان ساپرن، گزینه انتخاب فونت مناسب و استاندارد را نیز به مشتریان پیشنهاد میکنند تا بواسطه آن اصالت و زیبایی سایت شرکتی را دو چندان کنند.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

امضای اختصاصی و خلاقانه ساپرن در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

معتقدیم که سایت های طراحی شده توسط ساپرن باید نسبت به سایرین متمایز بوده و برگ برنده داشته باشد. در این راستا اقدام به ارائه امکاناتی اختصاصی کرده ایم که آن ها را تنها در ساپرن مشاهده میکنید.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

خروجی PDF صفحات در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

امکان تهیه خروجی پی دی اف PDF از صفحات مختلف سایت به صورت یک فایل تمیز و قابل پرینت.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

از آنجایی که ذخیره صفحات وب به صورت جداگانه معمولا کاری زمان بر و وقت گیر می باشد. این امکان وجود دارد تا به راحتی بتوانید از صفحات وب سایت خود خروجی PDF تهیه کنید و محصولات و خدمات سایت خود را در قالب فرمت پی دی اف مشاهده کنید.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

امکان پرینت صفحات در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

ساپرن در طراحی وب سایت شرکتی ارزان خود این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید از صفحات مختلف سایت خود پرینت بگیرید. شما به راحتی می توانید تمامی صفحات وب سایت خود را با فرمت و اندازه ای مناسب روی صفحه کاغذ مشاهده کنید و به راحتی پرینتی از تمامی صفحات سایت ، محصولات و خدمات سایت شرکتی خود را داشته باشید.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

پخش کننده اختصاصی صوت و ویدئو در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

با سایت با قابلیت پخش ویدیو و صوت تحت HTML 5 و بدون نیاز به نرم افزار اختصاصی متناسب،‌ امکان پخش صوت و ویدیو در سایت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. از این رو این امکان ایجاد شده است که مدیر سایت به راحتی بتواند محتوای تصویری (ویدئو) و صوتی (پادکست) خود را در طراحی وب سایت شرکتی ارزان خود قرار دهد.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان
 

 

امکانات مورد نیاز طراحی وب سایت شرکتی ارزان

یک سایت خوب، ماحصل چینش مجموعه ای از امکانات زیرساختی و بصری در کنار یکدیگر است. این امکانات باید به شکلی هماهنگ و مناسب با نیازهای یک سایت شرکتی تعبیه شود. زیرساخت مناسب یک سایت منجربه سرعت بارگذاری بالا، قابلیت توسعه، نمایش صحیح سایت در انواع دستگاه های متصل به اینترنت و میشود.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

رعایت استانداردها در طراحی و برنامه نویسی وب سایت شرکتی، موجب فراهم شدن یک تجربه کاربری یا UX ایده آل میشود. ساپرن فضای رقابتی دنیای مجازی را میشناسد، لذا وب سایتی منطبق بر اصول و تکنولوژی های روز طراحی میکند تا شما را از رقبایتان متمایز سازد.

یکی از مهم ترین اصول در طرحی سایت شرکتی رعایت قوانین سئو می باشد. سئوی حرفه ای سایت منجر به کسب جایگاهی مناسب در موتورهای جستجو میشود. به این صورت که سایت شرکت شما در رتبه ای بالاتر نسبت به رقبایتان به کاربران نمایش داده میشود.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو) در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

امروزه سایتی که در تلفن های همراه، تبلت ها و سایر دستگاه ها به درستی نمایش داده شود، جزء موارد پیش فرض در طراحی وب سایت شرکتی ارزان در ساپرن است. به عبارتی مهم نیست ابعاد نمایشگر چقدر باشد، طراحی وب سایت شرکتی ارزان توسط ساپرن، کاملا ریسپانسیو است و نسبت به تمام ابعاد، از ساعت های هوشمند گرفته تا بزرگترین LEDها به درستی واکنش نشان داده و خود را تطبیق میدهد و نمایش کامل و درستی خواهد داشت.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی اختصاصی صفحات در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی وب سایت شرکتی ارزان، معرفی واضح خدمات و فعالیت های شرکت است که انجام این کار با طراحی صفحات مناسب و ساختاریافته به درستی انجام میشود. برای مثال با تبیین درست صفحه درباره ما میتوانید تمام اطلاعات شرکت را در قالبی درست به کاربران ارائه کنید. صفحاتی چون محصولات، مقالات، اخبار، گالری تصاویر و نمای شرکت شما و سبک فعالیتتان را به خوبی به کاربران معرفی میکند.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی صفحه تماس با ما در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

طراحی صفحه تماس با ما در طراحی وب سایت شرکتی ارزان باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل با شما ارتباط بر قرار کند. در طراحی وب سایت شرکتی ارزان اطلاعاتی از قبیل شماره های تماس، ساعت پاسخگویی، آدرس شرکت، سوالات متداول، کروکی و میتواند در این صفحه قرار گیرد. همچنین ساپرن فرم تماس با ما را در طراحی وب سایت شرکتی ارزان به گونه ای طراحی میکند که مدیر سایت بتواند پیام های ارسالی را از طریق ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و نیز مشاهده کند.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

شبکه های اجتماعی در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

فعالیت در شبکه های اجتماعی در هر کسب و کاری بسیار تأثیرگذار است. از این رو طراحی وب سایت شرکتی ارزان باید به گونه ای باشد که ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی شما داشته و با آنها هماهنگ باشد. ساپرن بستری فراهم میکند که شبکه های اجتماعی مانند سربازانی در جذب مخاطب و برندینگ آنلاین برای وب سایت شما عمل کنند. یکی از مهمترین سیستم ها قابلیت به اشتراک گذاری صحیح مقالات و مطالب سایت در این درگاه هاست.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

نمای ظاهری وب سایت در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

طراحی جلوه های بصری زیبا و مطابق با فضای کسب و کارتان، علاوه بر ترغیب مخاطب به تعامل بیشتر با سایت، وجهه ای مرتب و چشم نواز از تجارت شما را به تصویر میکشد که میتواند در ذهن کاربران ماندگار شود. رنگبندی مناسب در طراحی وب سایت شرکتی ارزان یکی از اصلی ترین فاکتورهاست. باید هارمونی دقیقی بین لوگو، رنگ سازمانی و رنگ طراحی وب سایت شرکتی ارزان شما بر قرار باشد. ساپرن با رعایت اصول روانشناسی رنگ ها، طرحی ماندگار از طراحی وب سایت شرکتی ارزان و شرکت شما را در ذهن مخاطب ثبت میکند. نکته دیگری که شاید حتی شرکت های باسابقه طراحی وب سایت شرکتی ارزان به آن توجه نکنند، استفاده از فونت مناسب برای طراحی وب سایت شرکتی ارزان است. طراحان ساپرن، گزینه انتخاب فونت مناسب و استاندارد را نیز به مشتریان پیشنهاد میکنند تا بواسطه آن اصالت و زیبایی طراحی وب سایت شرکتی ارزان را دو چندان کنند.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

امضای اختصاصی و خلاقانه ساپرن در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

معتقدیم که طراحی وب سایت شرکتی ارزان توسط ساپرن باید نسبت به سایرین متمایز بوده و برگ برنده داشته باشد. در این راستا اقدام به ارائه امکاناتی اختصاصی کرده ایم که آن ها را تنها در ساپرن مشاهده میکنید. این امکانات می تواند شرایط مناسبی را برای افزایش نرخ تبدیل طراحی وب سایت شرکتی ارزان ایجاد نماید.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

سیستم نمایش ساعت و تقویم در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

این امکان در طراحی وب سایت شرکتی ارزان وجود دارد تا زمان و تاریخ با طراحی زیبا و با توجه به نیاز مشتری در وب سایت نمایش داده شود. این سیستم به سه روش کار می کند، نمایش ساعت و تقویم بر اساس سیستم عامل کاربر، نمایش براساس ساعت و تقویم سرور و نمایش ساعت و تقویم به صورت سفارشی مثلا ساعت به وقت دفتر نمایندگی تهران.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

سیستم اطلاع رسانی آب و هوا در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

آگاهی از اطلاعات آب و هوایی در بعضی از سایت ها ازاهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. از این رو این امکان در طراحی وب سایت شرکتی ارزان ایجاد شده است که کاربران سایت بتوانند از سیستم اطلاعات آب و هوا اطلاعات لازم را در مورد آب و هوای موقعیت جغرافیایی خاص (برای مثال محل دقیق شرکت یا شهر مورد نظر شما و یا حتی چند موقعیت مختلف ) کسب کنند.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

مقایسه محصولات در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

برخی شرکت ها دارای محصولات متنوعی هستند که امکان مقایسه آن ها برای کاربر امری مهم و ضروری است. ساپرن این امکان را فراهم میکند تا بازدیدکننده های طراحی وب سایت شرکتی ارزان بتوانند به شکلی دقیق و واضح محصولات را با یکدیگر مقایسه نمایند.

جستجوی ای جکس در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

در جستجوی ای جکس، نتایج جستجو به طور لحظه ای و بدون بارگزاری مجدد صفحه نمایش داده میشود. این نوع جستجو برای کاربر لذت بخش است چرا که به محض شروع به تایپ کلمه مورد نظرش، نتایج جستجو را مشاهده میکند و میتواند به سرعت به هدف خود برسد. ساپرن امکان Ajax search را به شکلی بهینه در طراحی وب سایت شرکتی ارزان اعمال میکند.

سیستم مدیریت نظرات در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

امکان ثبت کامنت و مدیریت آن ها در طراحی وب سایت شرکتی ارزان توسط ساپرن به شکلی کامل پیاده سازی شده است. کاربران میتوانند در صفحاتی از طراحی وب سایت شرکتی ارزان که توسط مدیر تعیین میشود، اقدام به ثبت نظر و گفتگو کنند. همچنین امکان مدیریت نظرات، تایید، ویرایش و حذف آن ها توسط مدیر سایت فراهم است.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

دارای فیلترینگ زیبا و کارامد در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

استفاده فیلترینگ معمولا در طراحی وب سایت شرکتی ارزان که دارای شعبات ، محصولات ، خدمات مختلفی هستند استفاده می شود. کاربران به راحتی می توانند خدمات ارائه شده توسط شرکت شما را با فیلتر کردن برحسب دسته بندی های مختلف و یا فاکتور های دیگری که از طرف مدیر وب سایت در نظر گرفته شده است، در طراحی وب سایت شرکتی ارزان شما بیابند.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

سئو در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

کدنویسی و طراحی وب سایت شرکتی ارزان بر اساس استانداردهای سئو بسیار مهم است. چرا که موجب کسب جایگاه مناسب در موتورهای جستجو شده و نسبت به رقبا رتبه مناسب تری پیدا میکند. ساپرن نیز با شناخت کاملی که از اصول و قواعد سئو دارد، طراحی وب سایت شرکتی ارزان شما را به سمت بهترین رتبه در موتورهای جستجو هدایت میکند.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

ویدئوهای 360 درجه در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

در ویدئو یا تصاویر 360 درجه این امکان برای کاربر فراهم میشود که بتواند با استفاده از ماوس خود، تصویر را از زوایای مختلف و با وضوح بالا مشاهده کند. این تصویر میتواند از یک محصول، فضای شرکت یا تهیه شود. امکان مشاهده 360 درجه تاثیر خوبی در تجربه کاربری گذاشته و برای طراحی وب سایت شرکتی ارزان پیشنهاد میشود.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

ستاره دهی در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

سیستم ثبت امتیاز یا ستاره دهی در طراحی وب سایت شرکتی ارزان برای کاربر امکانی را فراهم میکند که بتواند به صفحه یا مطلبی که خوانده است امتیاز دهد. این امتیازات به طور میانگین محاسبه شده و توسط گوگل خوانده میشود. صفحاتی که دارای امتیاز بالاتر باشند در جایگاه های بالاتر نتایج گوگل نشان داده میشوند.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

Push notifications در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

ساپرن امکانی ویژه را در طراحی وب سایت شرکتی ارزان فراهم کرده که آن را پوش نوتیفیکیشن می نامیم. این ویژگی باعث میشود که بتوانید اعلاناتی را روی کامپیوتر شخصی و یا گوشی کاربران نمایش دهید. نکته قابل توجه در مورد push notification این است که حتی اگر کاربر در سایت شما نباشد و یا مرورگرش بسته باشد، باز هم اعلان یا پیام شما را مشاهده میکند. با استفاده از این ویژگی میتوانید همواره کاربران را از آخرین و مهم ترین اتفاقات شرکت خود مطلع سازید.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

اندروید و IOSدر طراحی وب سایت شرکتی ارزان

با توجه به اینکه ساپرن طراحی وب سایت شرکتی ارزان خود را مبتنی بر استانداردهای روز وب انجام میدهد، امکان تبدیل طراحی وب سایت شرکتی ارزان به اپلیکیشن اندروید و ios نیز وجود دارد. این ویژگی برای بسیاری از صاحبان سایت های شرکتی گزینه مهمی محسوب میشود که توسط ساپرن به شکلی بهینه و اصولی پیاده سازی میگردد.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

درباره مدیران در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

معرفی تیم مدیریت یا صفحه درباره مدیران، یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی وب سایت شرکتی ارزان می باشد. این صفحه میتواند حاوی اطلاعات مشخصی از مدیران مانند رزومه کاری، پست سازمانی، نظریات و باشد. در ساپرن نیز به طراحی پارت بندی شده و واضح این صفحه توجه شده تا اطلاعات به شکلی بهینه به کاربران نمایش داده شود.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

مدیریت نمایندگی ها در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

شرکت های بزرگ معمولا در چندین شهر و یا کشور دارای نمایندگی های مختلفی می باشند. با امکان مدیریت نمایندگی ها، مدیر سایت میتواند شعب را اضافه، حذف و ویرایش کند. همچنین کاربران میتوانند با استفاده از ویژگی فیلترینگ کارآمد، به شکلی سریع و آسان نمایندگی مورد نظر خود را پیدا کنند.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

نمایش سه بعدی در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

نمایش سه بعدی فضای شرکت یکی از جذاب ترین قسمت ها در طراحی وب سایت شرکتی ارزان است. برای مثال کاربران میتوانند محیط یک کارخانه، خط تولید، طبقات یک فروشگاه و را از طریق مرورگرشان به صورت سه بعدی مشاهده کرده و زمان قابل توجهی را در طراحی وب سایت شرکتی ارزان شما سپری کنند.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

ارتباط آسان مدیران در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

در طراحی وب سایت شرکتی ارزان لازم است تا بستری مناسب برای ارتباط آسان و سریع بین مدیران فراهم شود. طراحی وب سایت شرکتی ارزان توسط ساپرن، این امکان را به شکلی بدون نقص و کارا ارائه میکند.

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

پذیرش نمایندگی در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

طراحی فرم مشخصی برای درخواست نمایندگی، میتواند یکی از بخش های پربازدید طراحی وب سایت شرکتی ارزان باشد. بدین ترتیب افرادی که تقاضای اخذ نمایندگی شرکت شما را دارند، فرم مربوطه را تکمیل کرده و برای شما ارسال میکنند. شما نیز پس از بررسی آن، نتیجه را به روش های مختلف مانند ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و به اطلاع متقاضی میرسانید.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

فرم سازی یکپارچه در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

با امکان فرم سازی یکپارچه که توسط ساپرن در طراحی وب سایت شرکتی ارزان ارائه میشود، شما میتوانید فرم های متنوعی را بنا به نیاز خود ایجاد کرده و در وب سایت قرار دهید. در این حالت ارتباط مناسبی با کاربران داشته و همچنین در صورت دریافت پیغام جدید، اطلاعات مربوطه از طریق ایمیل، پیامک، پیام تلگرام و برای شما ارسال میشود.

 

 طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

معرفی مشتریان در طراحی وب سایت شرکتی ارزان

برخورداری از مشتریان خوب، یکی از عوامل کسب اعتبار برای یک شرکت است. لذا میطلبد که طراحی وب سایت شرکتی ارزان دارای قسمتی بخصوص برای معرفی مشتریان ویژه اش باشد تا هم انتخاب آنان را ارج نهد و هم سابقه درخشان خود را به تصویر بکشد.

 

تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان

 

 

طراحی وب سایت شرکتی ارزان