چه چیز باعث می شود یک وب سایت خوب باشد؟ 

چه چیز باعث می شود یک وب سایت خوب باشد؟

در محتوای حاضر قصد داریم تا شما را با انواع طراحی ها از جمله طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت املاک آشنا کنیم. قطعا تمام کاربران و مدیران سایت علاقه مند هستند بدانند چه چیز باعث می شود یک وب سایت خوب باشد؟

چگونه و با چه شیوه هایی موجب شویم تا یک وب پربازدید باشد؟ طراحی سایت چقدر در کیفیت، محبوبیت و رتبه بندی یک وب سایت موثر است؟

همراه ما باشید تا با شناخت قابلیت های طراحان طراحی سایت شرکتی و دیگر سایت ها اقدام به طراحی وب سایت با ویژگی های منحصر به فرد نمایید.

نکات کلیدی برای داشتن یک طراحی سایت شرکتی چیست؟

برای طراحی سایت های مختلف در زمینه های تجاری و غیر تجاری رعایت یک سری نکات کلیدی می تواند زمینه ساز داشتن وب سایت منحصر به فرد باشد. شرکت های بزرگ و پر ترافیک، طراحی سایت شرکتی که از طریق تیمی قوی طراحی صورت گیرد، رمز موفقیت کسب و کار خود می دانند.

بهینه سازی سایت نیازمند ویژگی هایی است که مهمترین آن مهندسی و مدیریت قدرتمند است. هنگامی که نوع گرافیک و قالب بندی یک سایت، ایجاد صفحات گویا و شفاف، مناسب با نیاز کاربر طراحی شود و سپس با یک مدیریت قوی اداره شود و با قیمت طراحی سایت مناسب ارائه گردد،  قطعا بازدهی بالایی خواهد داشت.

 

 

طراحی سایت شرکتی

 

 

طراحی سایت شرکتی و بسیاری از ساختارهای وب سایت های دیگر باید به گونه ای انجام بگیرد که تمام حواس کاربران را به خود جلب نماید و در نهایت منجر به خرید محصولات از سایت شود که این امر در گرو طراحی استاندارد و هوشمندانه خواهد بود. در ادامه عناوین و نکات کلیدی را که لازمه داشتن یک وب سایت خوب است ذکر خواهیم کرد.

 • داشتن هدف و برنامه:

 اگر می خواهید طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی شما مخاطبین را به سمت خود جلب نماید قبل از هر چیز می بایست با هدف اینکه چرا طراحی سایت انجام می دهیم؟ قصد ما جلب توجه چه قشری است؟ دسترسی به چه نیازهایی از آن ها مد نظر ما است و ...  پیش رفت.

 • قرار دادن المان های مناسب در وب سایت:

در طراحی سایت شرکتی به صورت انحصاری یا غیره هر گونه اِلمانی که  موجب شود وب سایت خسته کننده یا پیچیده باشد و کاربر را دلزده کند، در طراحی حذف گردد.

به عنوان مثال محتوا با توضیحات طولانی، انیمیشن های زیاد، عکس های نامربوط و بی کیفیت، به کار بردن اصطلاحات پیچیده و امثال آن، کیفیت و سئو طراحی سایت شرکتی شما را پایین خواهد آورد. اختصار و بیان دقیق مطالب و معرفی محصولات با مشخصات کامل می تواند کاربر را مدت زمان بیشتری در صفحات وب نگه دارد.

طراحی سایت شرکتی

 • ایجاد لینک های اشتراک گذاری:

با توجه به سیل عظیمی که به امروزه به سمت شبکه های اجتماعی سرازیر شده است، وجود دکمه هایی که کاربران را به این شبکه ها متصل نماید می تواند نشان دهنده یک طراحی سایت شرکتی بسیار پرفکت و حساب شده باشد.

زیرا از این طریق می توانید وب سایت مربوطه را با دیگر افراد به اشتراک گذارند و موجب بازدید بسیار فوق العاده شوند.

 • ایجاد Call To Action :

توجه به رغبت مخاطبین می تواند عامل بسیار مهمی در داشتن یک وب سایت پر ترافیک باشد. طراحان بزرگ و با تجربه به خوبی می دانند که برای رفتن به فروشگاه های عرضه محصولات می بایست ابتدا میل و رغبت را در افراد ایجاد نمایند و سپس آن ها را وارد فروشگاه آنلاین کنند.

رعایت این نکته که از طریق ایجاد Call To Action  می باشد تاثیر مستقیم روی کاربر می گذارد و اینگونه فروش محصولات به خوبی انجام می گیرد.

 • به کار بردن فایل های عکسی مربوط و مناسب:

چیزی که زیاد است عکس های متعدد مربوط به موضوع طراحی شده در سایت می باشد. اگر طراحی سایت شرکتی از طریق کادری خلاق و پویا که دارای گرافیست های حرفه ای باشد، انجام گیرد مسلماً می تواند موجب بارگذاری بهترین و چشم نوازترین نوع عکس ها در صفحات وب شما شود.

عکس ها می بایست از لحاظ کیفیت، سایز، حجم مناسب بوده و مفهوم و موضوع محصولات شما را به خوبی به کاربران منتقل کند.

 

طراحی سایت شرکتی ارزان

 

 • ایجاد منوی ایده آل و نو:

از نکات کاربردی و مهم در طراحی سایت شرکتی ایجاد منو و یا جهت دهی متناسب در سایت است. این کار باید با دقت، تمرکز، توانایی و خلاقیت انجام گیرد که طراحان طراحی سایت شرکتی معتبر، کاملا بر این هدف، تمرکز دارند.

یک طراح خوب و ماهر نقشه وب سایت را طوری می چیند که کاربر به راحتی به تمامی قسمت ها دسترسی داشته باشد.

 • امکان چرخش آسان کاربران در صفحه اصلی سایت:

وجود هوم پیج یا صفحه خانگی با سایزهای بزرگ و اسکرول که حاوی تمامی سرفصل ها و اطلاعات مفید باشد اعتبار وب سایت شما را بالا خواهد برد.

طبقه بندی صفحه اصلی یک طراحی وب سایت شرکتی می تواند شامل معرفی انواع ویدیو، نگاه کلی به محصولات، درباره سایت، تماس با ما، لینک های مناسب، بخش ویژه مشتریان و منابع باشد.

دیده شدن از طریق طراحی سایت شرکتی

هنگامی که طراحان طراحی سایت شرکتی از فضای سفید در نوع طراحی و ساخت وب سایت استفاده می کنند، نشان دهنده مهارت و تخصص تیم قوی آن شرکت طراحی خواهد بود. زیرا به کار بردن معرفی محصولات در تمام نقاط صفحات بدون وجود فضای خالی نه تنها مخاطبی را جذب نمی کند بلکه او را فراری خواهد داد.

به عنوان نمونه گوگل با رعایت همین نکته کوچک اما ماهرانه تا کنون توانسته است قدرتمندترین موتور جستجو در جهان شناخته شود.

 

طراحی سایت شرکتی

 

بهینه سازی سایت با توجه به رعایت تمامی موارد ریز و درشت در طراحی سایت شرکتی با دید وسیع طراحان و برنامه نویسان قابل اجرا است. مدیران و رؤسای یک شرکت مجموعه قوی را جهت طراحی سایت و شناساندن محصولات خود انتخاب کنند

زیرا مطمئن هستند که وارد شدن به دنیای اینترنت بهترین گزینه در ارائه خدمات و برند شدن است. دیده شدن در دنیای آنلاین و در واقع ارتباطات اینترنتی و همچنین کسب درآمد، به کمک یک استراتژی قوی سئو است که شرکت های ساخت و دیزاین وب سایت و وبلاگ این نکته مهم را در فرایند طراحی خود قرار می دهند.

انتخاب کلیدواژه مناسب و سپس ایجاد محتوا متناسب با آن به تدریج می تواند مشتریان زیادی را روانه سایت حرفه ای شما کند.

ساخت و طراحی سایت گردشگری

در کنار طراحی های گسترده ای که توسط مراکز بزرگ طراحی انجام می گیرد، طراحی سایت گردشگری در کنار طراحی سایت شرکتی نیز محبوبیت ویژه ای دارد. با توجه به اینکه آژانس های مسافرتی هدف خود را برای جذب گردشگران  و اجرای تورهای مختلف در نظر گرفته اند، وجود یک سایت حرفه ای و اختصاصی می تواند اقدامی موثر در این زمینه باشد.

این نوع طراحی با نظارت دقیق مدیریت سایت قوی و توانایی پرسنلی کوشا خدمات زیر را به مدیرانی که قصد دارند علاوه بر بازار آفلاین به بازار بزرگ آنلاین نیز راه یابند، عرضه می دارند.

 

طراحی سایت گردشگری

 

با توجه به سفرهای داخلی و خارجی که امروزه مردم از آن استقبال زیادی به عمل می آورند وجود یک طراحی سایت گردشگری می تواند برگ برنده ای در دست مسئولین گردشگری کشور باشد. از جمله خدمات ارائه دهنده توسط طراحان طراحی سایت گردشگری عبارتند از:

 • معرفی جاذبه های گردشگری
 • معرفی کامل آژانس مسافربری
 • امکان ایجاد دکمه هایی برای گردشگری در ایام خاص
 • ایجاد اشتراک گذاری وب سایت برای کاربران
 • ایجاد سایتی انحصاری و مطابق با سلایق شما
 • به کار بردن قالب های مناسب موضوعات گردشگری
 • امکان مدیریت سایت بدون نیاز به دانستن اطلاعات برنامه نویسی
 • کسب رتبه بالا در گوگل
 • حمایت و پشتیبانی و بروز کردن وب سایت
 • قیمت طراحی سایت گردشگری با توافق
 • امکان فراهم ساختن استفاده آسان برای کاربران دارنده تلفن های همراه هوشمند

خدمات طراحی سایت رستوران

یکی دیگر از طراحی های سایت، طراحی سایت رستوران است. می توان گفت همه افراد علاقه مند هستند در خانه بمانند و در مواقع ضروری یا بر حسب علایق خود، از طریق سایت های معتبر غذای دلخواه خود را سفارش دهند و یا بهترین رستوران های شهر و کشور را بشناسند.

همین دلیل باعث شد تا طراحی سایت رستوران توسط بسیاری از مدیران رستورانی که به فکر معرفی کیفیت غذایی خود هستند، اقدام به طراحی سایت رستوران نمایند. برخی از امکانات طراحی وب سایت های فروشگاهی که مجموعه های طراحی سایت رستوران در اختیار قرار می دهند عبارتند از:

 • ایجاد قالب بندی های شیک و ناب
 • بهینه سازی سرعت صفحات وب
 • ثبت نام آسان توسط کاربران
 • امکان پیامک به مدیر سایت در مواقع ضروری
 • قابلیت نسخه وب تلفن همراه

 

طراحی سایت رستوران

 

 • ایجاد کنترل پنل برای رستوران
 • امکان مشاهده تمامی امکانات رستوران اعم از منوی غذا تا معرفی رستوران
 • ایجاد طراحی با قابلیت های سبد خرید، نوع ارسال غذا، هزینه، اشتراک کاربر  و ...
 • سئوی قوی با تکنولوژی پیشرفته
 • کنترل ایمیل ها و درخواست ها در پنل مدیریتی
 • تحویل پروژه طراحی سایت رستوران در کمترین زمان و ...

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک از طریق گروه های تخصصی طراحی وب سایت های معتبر، به کمک برنامه های پیشرفته برنامه نویسی، خدمات نوینی را به دارندگان بنگاه های معاملاتی برای شناساندن و محبوبیت آژانس املاک انجام می دهند

حفظ نمودن رتبه ایده آل در گوگل، سئو فنی، پشتیبانی های 24 ساعته توسط مشاورین طراحی، نحوه کار با وب سایت، مدیریت آسان، جستجو در گوگل به طور پیشرفته، امکان جستجوی ملک در منطقه مورد نظر با مشخصات کامل و هزینه مناسب طراحی از جمله ویژگی های طراحی سایت املاک است.

کلام پایانی

تیم یکپارچه و هماهنگ طراحان حرفه ای شرکت های طراحی سایت شرکتی و دیگر سایت ها، قیمت طراحی سایت را به صورت مطلوب و متعارف در نظر گرفته اند تا تمامی مدیران شرکت های مختلف قادر باشند بهترین نوع وب سایت ها را راه اندازی نمایند.

طراحی سایت شرکتی و تمامی سایت هایی که هر لحظه می توان به راحتی به آن ها مراجعه کرد و از قابلیت هایشان استفاده نمود، به کمک مهندسین و متخصصین حرفه ای مجموعه شرکت طراحی سایت ساپرن انجام می گیرد.

کسب درآمد کلان و برتری شرکت، قروشگاه، آژانس و ...  تنها با انتخاب شرکت های طراحی با اعتبار و کارآزموده میسر خواهد بود.

 

 

شرکت طراحی سایت ساپرن

۰ نظر
ارسال نظر