8 راه نوین انتشار محتوا برای محقق شدن اهداف برند شما 

8 راه نوین انتشار محتوا برای محقق شدن اهداف برند شما

انتشار محتوا یکی از اصلی ترین راه هایی است که باید برای محقق شدن اهداف برند و سئو سایت خود بردارید. پس از انجام طراحی سایت اعم از طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و  یا سایر سایت ها، تولید محتوا یکی از مهم ترین ابزار دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود و بهتر است که از این ابزار برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید. باید گفت که تولید محتوا به تنهایی نمی تواند پاسخگو باشد و باید در زمینه استاندارد های سئو 2019 نیز اطلاعات کافی داشته باشید تا در نهایت به اهداف خود دست پیدا کنید. در این مقاله قصد داریم به شما 8 راه را معرفی کنیم که در نهایت می تواند سبب محقق شدن اهداف برند شما شود. پس در صورتی که دیگر قصد ندارید مانند سایر همکاران و رقبای خود در یک دنیای محدود دیده شوید و قصد دارید مخاطبین شما از سراسر کشور باشند، این روش ها می تواند برای شما مناسب باشد.

 

انتشار محتوا

 

مانند هر سال، در سال 2019 نیز استراتژی محتوا حرف اول را در بازاریابی و برندینگ می زند و شما نیز باید برای اینکه در این بازار موفق باشید، از روش های نوین توزیع محتوا استفاده کنید. اگر ساخت بلاگ یا پادکست را شروع کرده اید ولی برای ادامه راه سردرگم مانده اید، این مقاله دقیقا می تواند به شما کمک کند تا به اهداف خود دست پیدا کنید. همواره روش های مختلفی وجود دارد که بتوانید با بازاریابی محتوا، موفقیتی بیشتر از آن چه که فکر می کنید به دست بیاورید. اگر روش های افزایش سرعت ایندکس شدن محتوا و بهبود بهینه سازی محتوا برای موتور های جستجو را نمی دانید، پیشنهاد می کنیم که حتما پیش از شروع کردن به مطالعه این مقاله، اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید.

تولید محتوا

اهداف شما از انتشار محتوا چیست؟

پیش از آنکه نوشتن و انتشار محتوا را شروع کنیم. باید بدانیم که اساسا ما به هدفی تولید محتوا انجام می دهیم، برای کدام پلتفرم این محتوا تولید می شود؟ چه کسانی جامعه هدف این محتوا هستند؟ پس از جواب دادن به این مقالات می توانید با فرمت محتوا مورد نیاز خود آشنا شده و بر این اساس اقدام به تولید محتوا کنید. اساسا فرآیند تولید محتوا اگر بر اساس هدف و نقشه پیش برود می تواند موفق باشد و در غیر این صورت محتوا محکوم به شکست خواهد بود.

*قبل از شروع کار حتما اهداف خود از تولید و انتشار محتوا در محیط اینترنت را بر روی یک کاغذ بنویسید و یا در یک سند کامپیوتری داشته باشید تا بتوانید از بهترین روش های مناسب برای کسب و کار خودتان بهره ببرید.

اما تمامی هدف ما از تولید محتوا، تنها رسیدن به هدف یعنی جامعه آماری بالا نیست و ما باید بتوانیم موقعیت خود را حفظ کرده و موفقیت های بیشتری کسب کنیم. در این مرحله استفاده از پلتفرم های مختلف، تسلط بر انتشار محتوا و برخی دیگر از موارد حائز اهمیت نقش پیدا می کنند که ما قصد داریم شما را با این موضوع در این مقاله آشنا کنیم.

 

آموزش تولید محتوا

 

آشنایی با برند

در صورتی که شما یک برند تازه یا کمتر شناخته شده هستید و مشکلاتی از این بابت دارید، باید همواره به دنبال راه هایی برای آشنایی بیشتر جامعه هدف با مجموعه خود باشید. جامعه هدف چیست؟ به تمامی افرادی که در یک جامعه آماری می توانند مشتری شما باشند جامعه آماری گفته می شود. برای مثال : جامعه آماری یک رستوران چه کسانی هستند؟ تمامی افراد جامعه. همین جامعه آماری اما برای یک فروشگاه لباس های زنانه قرمز رنگ، تنها بانوان با سلیقه رنگ قرمز هستند و کسانی که برای لباس هدیه دادن، رنگ قرمز را انتخاب می کنند. هدف ما از این مثال را بعدا و ادامه این متن بیشتر متوجه خواهید شد ولی اگر بخواهیم به صورت مختصر بگوییم، بهترین روش برای آشنایی مردم با برند، آشنایی کسانی است که دقیقا به دنبال محصول یا خدمات شما هستند نه تمامی کسانی که در یک جامعه زندگی می کنند و هدف ما از تولید و انتشار محتوا نیز دقیقا همین است. پیدا کردن کسانی که می توانند مشتری ما باشند. در ادامه با هشت روش شگفت انگیز برای انتشار محتوا جهت محقق شدن اهداف برند آشنا خواهیم شد.

 

توزیع محتوا

 

 1. پیوند محتوایی

اگر در طول روز میزان محتوایی که در دنیای اینترنت با نام تجاری شما منتشر می شود بسیار زیاد است، می توانید از پیوند محتوایی استفاده کنید. این پیوند محتوایی به خصوص برای کسب و کارهایی که از لحاظ موضوعی دارای شناخت بیشتری در جامعه هستند می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد. برای مثال تصور کنید که یک لینک از محتوای مربوط به هتل و گردشگری که در یک سایت معتبر نمایش داده شده است، به سایت شما لینک شود. به این صورت می توانید به سرعت مخاطبین را به محتوای خود جذب کنید. البته این موضوع در مورد سایت های مربوط به کسب و کارهای سندیکایی مناسب بوده و عموما کسانی که وارد یک سایت مرجع می شوند، به دنبال کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک های دیگر می شوند و از این روی پیوند محتوایی از دیگر سایت ها می تواند جوابگوی نیاز شما برای تحقق رسیدن به اهدافتان باشد. محتوای شما برای پیوند محتوایی به سایت همکاران یا Google News باید چهار مشخصه زیر را داشته باشد :

 • تیتر جذاب داشته باشد
 • به موقع باشد (یک خبر داغ و به روز کار شده باشد)
 • نهایتا 1000 کلمه باشد (مابین 300 الی 1000 کلمه)
 • لینک های سایت مقصد به محتوایی در سایت شما باز شوند

 

یادگیری تولید محتوا

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را نیز مطالعه فرمایید:

با استاندارد های سئو 2019 در خدمات سئو سایت آشنا شوید

 

 1. محتوای اسپانسرینگ یا پست های مهمان

اگر به طور کلی سایت و محتوای شما مخاطبین زیادی ندارد، می توانید نقش اسپانسر در یک محتوای تولید شده را بر عهده بگیرید. برای مثال، محتوای در زمینه تولید موبایل جدید شرکت X که شرکت Y نماینده انحصاری آن در منطقه Z یا کل کشور است. این تکه محتوا می تواند ذهن کاربر را به سمت محتوای شما جذب کند. محتوای اسپانسرینگ یا مهمان در واقع نباید جنبه تبلیغاتی زیادی داشته باشند و باید یک موضوع را به صورت خبری و عادی جلوه دهند.

به طور کلی مخاطبین اگر بدانند که هنگام مطالعه یک مقاله، این مطلب توسط یک شرکت مالی و یا کسب و کار اسپانسر شده است، به محتوا شک می کنند و این در انتشار محتوای شما به عنوان یک نقطه ضعف به شمار می رود. پس باید به گونه ای محتوا تولید شود که کمترین حس شک و تردید در ذهن مخاطب ایجاد شود. اگر محتوا مال شماست، پس مخاطب خود را به دنبال دارد و نیازی نیست که در هر سطر از محتوا یک بار نام و لینک شما قرار بگیرد.

به مثالی که اول این بخش زدیم دقت کنید، محتوا در تیتر و موضوع خود به طور مشخص به شرکت Y اشاره ای نکرده است و تنها در مورد موبایل جدید شرکت X و قابلیت های آن صحبت می کند و تنها در بخشی از محتوای خود اشاره ای کوتاه به نمایندگی آن در یک منطقه می کند. پس ذهن کاربر خراب نمی شود و می تواند به متن اطمینان کرده و برای خرید محصول وارد سایت شرکت Y شود.

در مورد محتوای مهمان می توان گفت که محتوای مهمان در واقع مقاله ای خبری است که در زمینه یک کسب و کار تهیه شده است و می تواند به صورت ناخودآگاه نام شرکت شما را در ذهن خواننده تداعی کند. این پست می تواند در یک سایت دیگر منتشر شود و دلیل سایت مقصد برای قبول کردن آن بدون دریافت هزینه چیست؟ وب سایت مقصد می تواند یک محتوای درجه یک با بالاترین کیفیت بر اساس اصول سئو منتشر کند که کمی هم مایه تبلیغات ناخودآگاه دارد. پس می توانید روی این روش نیز برای کاهش هزینه ها حساب باز کنید.

 

راه های تولید محتوا

 

اگر می خواهید یک پست مهمان به اشتراک بگذارید باید در نظر داشته باشید که سایت مقصد بر اساس قوانین و نیاز شما محتوا را به اشتراک می گذارد و انتشار محتوای شما می تواند در کل به رسیدن هدف شما کمک زیادی کند.

برای انتشار محتوای اسپانسرینگ و یا مهمان باید به نکات زیر توجه داشته باشید :

 • بودجه ای برای این کار اختصاص دهید (تنها برای محتوای اسپانسرینگ)
 • تولید و انتشار محتوا تبلیغات مستقیم در بر ندارد ولی می تواند به جذب مخاطب شما کمک کند
 • لینک های مفید برای دسترسی به سایت شما وجود داشته باشند

 

برندینگ

 

 1. تبلیغات هزینه دار

یکی از مهم ترین مزایای که تبلیغات هزینه دار برای انتشار محتوا می توانند داشته باشند، زود بازده بودن و حداکثر نتیجه می باشد. در هر صورت تبلیغات هزینه دار یکی از مهم ترین بخش های انتشار محتوا برای تحقق اهداف یک کسب و کار است.

در صورتی که می خواهید از سبک تبلیغات هزینه دار برای محقق شدن اهداف برند خود در انتشار محتوا استفاده کنید. باید دقت بسیار زیادی رو کلمات کلیدی و به کار گیری آن ها داشته باشید. گوگل، بینگ و یاهو برای خود قوانینی را وضع کرده اند تا تبلیغات بتوانند بازده بسیار زیادی داشته باشند. منظور ما از تبلیغات هزینه دار در این مقاله، دقیقا همان لینک های Google است که پس از جستجوی یک کلمه کلیدی نمایش داده می شود و کلمه AD پیش از هر لینک درج شده است. پس باید با حداکثر دقت کلمات کلیدی را انتخاب کنید و برای تبلیغات از آن ها استفاده کنید تا بتوانید بیشترین جامعه هدف را تحت تاثیر قرار دهید. همچنین برای اینکه بازده تبلیغات شما باز هم بیشتر شود، علاوه بر انتشار محتوا باید به صفحه سایت خود که به عنوان تبلیغ در موتور های جستجو قرار می گیرد توجه کنید و بهینه سازی سایت و انتشار محتوا را به حداکثر برسانید.

دقت داشته باشید که علاوه بر انتشار محتوای مناسب و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به تبلیغات، باید امتیاز لازم برای ارائه این دسته از تبلیغات را داشته باشید. این امتیاز دهی در حساب کاربری گوگل شما نمایش داده می شود و شما می توانید بر این اساس اقدام به تبلیغات هزینه دار کنید. مهم ترین مسئله در امتیاز دهی، لندینگ پیج یا صفحه هدف تبلیغات است. شما باید ساده، روان و واضح محتوای خود را تشریح کنید و از تیتر مناسب استفاده کنید تا صفحه شما به عنوان تبلیغ بر روی موتور جستجوی گوگل قرار داده شود.

به طور کلی انتشار محتوای تبلیغاتی باید بر اساس این قوانین انجام شود و محتوا بر اساس این نکات تولید شده باشد :

 • تیتر جذاب و متناسب با کلمات کلیدی داشته باشد
 • تصویر و فیلم جذاب و مفهومی داشته باشد
 • محتوا باید از کلمات کلیدی مناسبی استفاده کرده باشد و پیش از انتشار محتوا حتما چگالی و استفاده از کلمات کلیدی چک شوند.

 

مارکتینگ

 

هدف : کسب ترافیک ارگانیک

منظور از ترافیک ارگانیک چیست؟ به طور کلی روش های بسیار زیادی در زمینه انتشار محتوا وجود دارد که می تواند شما را به هدف خود در برند برساند. زمانی که شما می خواهید بر اساس جستجوهای معمول در گوگل به هدف خود دست پیدا کنید، در پی کسب ترافیک ارگانیک هستید. به طور کلی می توان گفت که این هدف گذاری به نوعی توزیع محتوا بر اساس نیاز مخاطب است و نه هیچ چیز دیگری. در ادامه 8 راه انتشار محتوا، به بررسی برخی از متد ها برای انتشار محتوا می پردازیم و شما را بیشتر با این روش کسب ترافیک و بازدید کننده آشنا خواهیم کرد. به طور کلی ترافیک ارگانیک، به بهینه سازی و بهبود رنک سایت برای دریافت رتبه های برتر گوگل گفته می شود.

 

شیوه های برندینگ با انتشار محتوا

 

 1. پست های بلاگ

ساده ترین و رایج ترین راه برای دریافت رتبه های برتر گوگل را می توان انتشار محتوا در بلاگ یا همان پست های بلاگ دانست که امروزه بسیار رایج شده است. شما می توانید با استفاده از این روش در مدت زمان کوتاهی به رتبه های برتر گوگل دست پیدا کنید. این روش توسط بسیاری از سایت های موفق نیز انجام می شود و تقریبا پربازده ترین روش برای دریافت رنک مناسب از دید موتور های جستجو به شمار می رود. در مورد قوانین تولید محتوا و همچنین آموزش تولید محتوا برای ایجاد پست و انتشار محتوا قبلا توضیحاتی را ارائه کرده ایم که می توانید از این مقالات استفاده کنید.

روش های مختلفی برای تولید محتوا برای پست کردن در بلاگ وجود دارد که می توانید از این روش ها استفاده کنید. انتشار محتوا برای بلاگ باید در قالب ها و فرمت های مختلفی انجام شود و نیازمند آشنایی با فرمت های محتوا را دارد. یک مقاله خوب که برای انتشار محتوای بلاگ مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است بر اساس فرمت های زیر در قالب های مختلف تولید شود :

 • محتواهای آموزشی
 • محتوای سوال و پاسخ
 • محتوای مقایسه ای
 • گردآوری برترین مقالات یا ترجمه برترین مقالات متناسب با موضوع سایت
 • داستان های اول شخص (نویسنده، راوی داستان باشد)

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را نیز مطالعه فرمایید:

8 اشتباه بزرگ به هنگام بازنویسی و بازنشر محتوا!

 

 

برترین راهی که می تواند شما را در انتشار محتوا برای بلاگ موفق کند، انتشار مقالاتی است که بر اساس کلمات کلیدی پر تکرار در موتور جستجو نوشته شده باشند و جامعه آماری بسیار بالایی را به خود اختصاص داده باشند. در این خصوص باید آشنایی کامل با کلمات کلیدی و همچنین نحوه به کارگیری کلمات کلیدی داشته باشید. در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید می توانید مقالات مربوط به آموزش مقدماتی تولید محتوا را مطالعه کنید. همچنین برای به دست آوردن کلمات کلیدی پر تکرار ابزار مختلفی در دسترس شماست که در مقالات یاد شده نیز می توانید بیشتر با این ابزار آشنا شوید.

برای اینکه بتوانید بیشتر با روش ها و تکنیک های تولید محتوای مورد نیاز در انتشار محتوا بلاگ آشنا شوید. بگذارید شما را با یک روش قدیمی و البته موثر در روزنامه نگاری آشنا کنیم. این تکنیک قدیمی که به عنوان هرم وارونه نیز شناخته می شود، در ابتدا یک سوال را مطرح می کند که برای مخاطب می تواند جذاب باشد، سپس یک پاسخ بسیار کوتاه در حد چند خط به این سوال می دهد. سپس نویسنده با تکنیک های تولید محتوا می تواند دست به تولید یک محتوای شاهکار بزند که تمامی موضوع و حاشیه های آن را در بر داشته باشد. استفاده از این روش قطعا می تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را به دست بیاورید.

نکاتی که باید در انتشار محتوا بلاگ به آن دقت کنید :

 • بر اساس هدف خود موضوع و کلمات کلیدی را انتخاب کنید
 • از تکنیک هرم برعکس استفاده کنید
 • محتوا شامل یک فراخوان و درخواست از کاربر باشد

 

نقش تولید محتوا در برندینگ

 

 1. محتوای دست اول تحقیقاتی داشته باشید

اگر لینک های خارجی می توانند 20% شما را به رسیدن هدف کمک کنند، یک محتوای تحقیقاتی دست اول که مرجع آن خودتان باشید، می تواند 80% تاثیر داشته باشد. زمانی که شما یک محتوای دسته اول داشته باشید که از روی لینک دیگری بازنویسی نشده باشد و همچنین از روی سایت دیگری ترجمه نشده باشد، می توانید به مرجعی برای دیگر سایت ها تبدیل شوید و همچنین مخاطبین خود را افزایش دهید. محتوای دست اول می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی رنک سایت شما و حتی کسب و کار شما داشته باشد. پس این روش را به هیچ عنوان از دست ندهید! این محتوا می تواند به صورت خبری یا هر فرمت دیگری تولید شده و انتشار محتوا بر روی هر صفحه ای از وب سایت که مربوط به موضوع باشد صورت پذیرد.

برای مثال در صورتی که در زمینه مارکتینگ و بازاریابی در حال فعالیت می باشید می توانید محتوای خود را با یک موضوع بسیار جذاب شروع کنید. مثلا "با راز و رمز موفقیت 7000 کسب و کار اینترنتی آشنا شوید" دسترسی به اطلاعات این 7000 کسب و کار اینترنتی گرچه کمی زمان بر است ولی می توانید از ابزار اینترنتی بسیاری کمک بگیرید و اصولا این کار بسیار آسان است. در نتیجه مخاطب پس از انتشار محتوا، به سمت سایت شما جذب می شود. محتوای شما از روی هیچ سایت دیگری تولید نشده است و این نشان دهنده اهمیت شما به بازاریابی است، پس مخاطب بیشتری کسب می کنید و رنک های برتری را هم دریافت خواهید کرد.

اگر شما نمی توانید و یا نمی خواهید اطلاعاتی که در دست دارید را منتشر کنید و اصولا محتوای دست اولی برای انتشار در صفحات وب ندارید، می توانید به سایت هایی سر بزنید که آمار خام مربوط به موضوع شما را انتشار می دهند. سایت های دولتی یا سایت بانک ها می توانند گزینه ای مناسب برای شما باشند تا بر اساس اطلاعات قابل انتشار و همچنین اطلاعات مورد نیاز، یک محتوای دست اول تحقیقاتی بسازید. باید توجه کنید که اطلاعات و آمار دریافتی نباید اشتباه یا ناقص باشند.

یادآوری : زمانی که سایت شما، سایت مرجع باشد این امکان وجود دارد که سایر روزنامه نگاران یا وب سایت های دیگر بر اساس استناد به گفته های شما محتوایی را تولید کنند. شاید نتوانید از تمامی وب سایت ها لینک های ورودی به وب سایت خود را دریافت کنید ولی بهتر است در این خصوص تلاش کنید تا بیشتر در دنیای اینترنت شناخته شوید.

بایدهای انتشار محتوا درجه یک :

 • بر اساس اطلاعات در دسترس و صحیح نگارش شود
 • از یک روش تحقیق خاص استفاده کنید (در مطلب اشاره شد)
 • استراتژی دسترسی با دریافت لینک های خارجی به مقصد سایت خود داشته باشید

 

دیجیتال مارکتینگ

 

هدف : محتوای مولد

اگر هدف شما از انتشار محتوا، دریافت اطلاعات از مشتریان و مخاطبین شماست، باید دقت داشته باشید که یک محتوای قانع کننده و جذاب برای مخاطبین خود ایجاد کنید. محتوای مولد می تواند به رسیدن شما به هدف کمک بسیار زیادی کند. پس در ادامه با انواع روش های انتشار محتوای مولد بیشتر آشنا خواهیم شد. به یاد داشته باشید که محتوای مولد باید سودی به کاربر بدهد تا کاربر شماره تلفن یا اطلاعات دیگر خود را وارد کند.

 

شیوه های نوین تجارت

 

 1. کتاب های الکترونیکی

کتاب های الکترونیکی می توانند محتوای مولد بسیار مناسبی باشند و انتشار محتوای مولد نیز مزایای بسیار زیادی دارد. یکی از روش هایی که برای این کار می توانید انجام دهید، ایجاد مقالات و تحقیقات است و اگر می خواهید تنها کسانی این مقالات را مشاهده کنند که در سایت شما ثبت نام کرده اند، می توانید یک کتاب الکترونیکی قابل دانلود یا مشاهده در اینترنت ایجاد کنید. این کتاب های الکترونیک می توانند به شما کمک کنند تا بتوانید اطلاعات مربوط به کاربر را جمع آوری کنید. باید به یاد داشته باشید که کاربر شما باید متقاعد شود که مفاد این کتاب الکترونیکی ارزش آن را دارد که در وب سایت شما عضو شود.

مهم ترین نکات در انتشار محتوا کتاب الکترونیکی :

 • موضوع کتاب بر اساس اهداف آینده شما باشد
 • محتوا به گونه ای جذاب باشد که مولد شود
 • حداقل اطلاعات تماس برای دانلود و استفاده از کتاب دریافت شود

 

روش های بازاریابی اینترنتی

 

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را نیز مطالعه فرمایید:

دلایل برتری طراحی سایت اختصاصی شرکتی از نمونه وردپرسی

 

 1. وبینارها

یکی از انواع فرمت های محتوا که به صورت مولد می تواند مورد استفاده قرار گیرد را می توان وبینارها دانست. شما می توانید در مورد موضوع سایت خود یک وبینار برگزار کنید و از هر شخص برای عضویت در این وبینار اطلاعات پایه ای تماس و ایمیل دریافت نمایید. همچنین می توانید حضور شخص در وبینار آزاد باشد ولی برای تایپ کردن سوال خود و سوال کردن از مجری وبینار، درخواست شود تا اطلاعات تماس خود را وارد سازد.

مهم ترین نکات در وبینار ها :

 • در مورد یک موضوع خاص بحث شود
 • بحث جذاب باشد و مجری توانایی اداره وبینار را داشته باشد
 • حداقل اطلاعات تماس دریافت شود تا شخص در وبینار شرکت کند

 

چگونه تولید محتوا انجام دهیم

 

هدف : درآمد زایی

زمانی که هدف شما از انتشار محتوا درآمدزایی باشد، باید محتوایی را تولید کنید که کاربر خریداری کند و یا بر اساس انتشار محتوای شما بتواند برای خرید از وب سایت تصمیم خود را بگیرد. در ادامه آخرین راه نوین انتشار محتوا برای محقق شدن اهداف برند شما را خواهیم گفت.

 

افزایش درآمد سایت

 1. صفحه محصول

اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی یا کسب و کاری مشابه هستید به هنگام طراحی سایت فروشگاهی انتشار محتوا در صفحه محصول می تواند جامعه آماری بازدید کننده از محصولات شرکت شما را تا چندین برابر افزایش دهد. این کار می تواند به شما کمک کند تا با دریافت رنک مناسب از سوی گوگل، به عنوان یک سایت فعال در زمینه فروش محصول یا ارائه خدمات به شمار روید و به سرعت می تواند به شما در رسیدن به اهداف شما کمک کند. بهتر است که انتشار محتوا برای صفحه محصول بر اساس فرمت خبری صورت گیرد و مزایا و معایب یک محصول به صورت صادقانه بیان شود.

نکات مهم در مورد انتشار محتوا صفحه محصول :

 • حاوی اطلاعات محصول باشد
 • از تصاویر یا ویدیوی محصول استفاده شده باشد
 • قابل اعتماد باشد

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را نیز مطالعه فرمایید:

چگونه یک سایت فروشگاهی موفق داشته باشیم؟

 

کلام آخر

تولید و انتشار محتوا یک راه حل اساسی برای گسترش کسب و کار و رسیدن به اهداف به شمار می رود. در این مقاله شما را با هشت راه نوین جهت انتشار محتوا برای محقق شدن اهداف برند شما و کاهش هزینه سئو سایت بیشتر آشنا کردیم و شما می توانید بر این اساس نسبت به تولید و انتشار محتوا اقدام کنید. به یاد داشته باشید که آشنایی با مفاهیمی مانند روش های زودتر ایندکس شدن محتوا، یادگیری تولید محتوای مقدماتی و یا قوانین استاندارد سئو 2019 می تواند در درک بهتر مطلب به شما کمک شایانی نماید.

۰ نظر
ارسال نظر