8 اشتباه بزرگ به هنگام بازنویسی و بازنشر محتوا!  

8 اشتباه بزرگ به هنگام بازنویسی و بازنشر محتوا!

بازنویسی و بازنشر محتوا یکی از پرکاربردی ترین عملیات هایی است که بیشتر آژانس های تولید محتوا  برای انجام خدمات سئو سایت انجام می دهند و زمانی این کار صورت می گیرد که مشتری درخواست می دهد تا بر روی اثر تولید شده اش مورد بررسی قرار بگیرد و سئوی مطالب و مقاله های آن بررسی شود.

بازنویسی و بازنشر محتوا در نوع خود یک ترفند سئو است و باعث می شود تا روند استراتژی نتایج سئو بهتر پیش رود.

یک واقعیتی وجود دارد و این است که شما بدون بررسی مجدد محتوای تولید شده،نمی توانید یک محتوای خارق العاده را خلق کنید و مطمئنا برای هر چیزی که می خواهید به بهترین نحوه ممکن انجام دهید،باید مجددا آن را بررسی کنید تا ببینید که همه چیز به خوبی پیش رفته است.

در سطح اینترنت شما می توانید محتواهای بسیاری را در این زمینه یافت کنید که چگونه محتوای نوشته شده را بررسی کنید و یا اینکه چگونه می توانید تولید محتوای صورت گرفته را بازنویسی کنید و عمل بازنویسی و بازنشر محتوا را مجددا انجام دهید.

 

هزینه سئو سایت

 

شما باید گونه ای بازنویسی و بازنشر محتوا انجام دهید که نوشته های شما با مشتری صحبت کند و آن ها را در سایت نگه دارد نه اینکه تا سایت را باز کرد،ببیند چیز خاصی در متون را نمی تواند پیدا کند و سپس اقدام به بستن آن بکند،بلکه باید زمان ماندگاری کاربر در سایت بالا باشد و دست آخر شما خودتان آن زمان شاهد تبدیل بازدیدکننده به مشتری خواهید بود.

 

بازنویسی مجدد محتوا

 

اشتباه #1:هیچگونه تماس با مایی وجود ندارد!.

به هنگام بازنویسی و بازنشر محتوا شما باید به گزینه تماس با ما نگاه ویژه ای داشته باشید و کاربر بتواند به راحتی با شما و عوامل گرداننده وب سایت تماس برقرار کند و نیازهای خود را به زبان بیاورد.

حال فرض کنید که کاربر از یک محصول خوشش آمده و قصد خرید آن را دارد اما هیچگونه موردی برای او وجود ندارد تا سوالاتش را بپرسد و یا اینکه یک راه ارتباطی با شما داشته باشد،انتظار دارید آن کاربر چه عکس العملی از خود نشان دهد؟

ممکن است شما در کنار وبلاگ خود یک فروشگاه راه اندازی کرده باشید،باید بتوانید کاربر را به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی به فروشگاه خود هدایت کنید تا از محصولات شما استفاده کند.

برای مثال می توانید درون سایت یک دکمه ای را با نام "بازدید از فروشگاه" و یا "محصولات" کاربر را به سمت فروشگاه خود به راحتی هدایت کنید و این امکانی است که توسط بازنویسی و بازنشر محتوا برای شما فراهم شده تا وضعیت را بهبود دهید.

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را نیز مطالعه فرمایید.

با استاندارد های سئو 2019 در خدمات سئو سایت آشنا شوید

 

حال اگر شما صرفا یک وبلاگ نویس ساده هستید،آیا فقط می خواهید مطالبتان خوانده شود؟ آیا قصد ندارید کتاب های الکترونیکی E-book ارائه دهید؟

پس باید به تمامی این مسائل به هنگام بازنویسی و بازنشر محتوا،دقت کافی داشته باشید!.

 

برقراری ارتباط با مشتری

 

اشتباه #2:نبود محتوا کافی برای جذب و تحریک مشتری،بازنویسی و بازنشر محتوا به کمک شما می آید!.

داستان از آن جایی آغاز می شود،برخی اوقات زمانی که محصول را در سایت قرار می دهید،فروش بسیار کمی دارید و نمی دانید سرچشمه این موضوع از کجاست و ممکن است شما را کلافه کند.

در ابتدا باید بدانید که اگر یک شخص قصد خرید اینترنتی را داشته باشد،باید بتواند به اندازه کافی در رابطه با آن محصول،مطالعه مفید داشته باشد و به نیازهای آن شخص در یک و یا چندین مقاله رسیدگی شده باشد.

برخی اوقات نیاز است تا شما وبلاگ وب سایت خود را فعال کنید و برای اینکه فروش بیشتری داشته باشید دست به بازنویسی و بازنشر محتوا بزنید و مطالب جدید را برای سایت خود ایجاد کنید.

زمانی که یک کاربر وارد وب سایت شما می شود،دوست دارد تا درباره محصولاتی که قرار داده اید،مطالب اختصاصی و دست اول را بخواند و اگر شما چنین چیزی را برای کاربر فراهم نکنید و عملیات بازنویسی و بازنشر محتوا مطمئنا فروش بسیار کمی خواهید داشت و چه بسا کسی رغبت به خرید از سایت شما نکند.

به هنگام بازنویسی و بازنشر محتوا،اگر شما بتوانید مقاله را به گونه ای جذاب در ذهن مخاطب حک کنید،آن شخص به سختی مسئله را فراموش می کند و تا سال های سال به یاد دارد و اینطور می شود که بدون هیچ هزینه ای برای شما تبلیغ موثر و قوی شده است.

آن زمان است که محصولات شما هیچ قیمت گذاری نمی تواند بر روی آن صورت بگیرد زیرا برند شما اینقدر در ذهن مخاطب لوکس و گران قیمت جلوه داده شده که هیچ چیز نمی تواند جلوی آن را بگیرد!.

باید تا می توانید به کاربر اطلاع رسانی کنید و نیازهای شخص را در نظر بگیرید و به خرید کردن کاربر کمک کنید و این کار را با بازنویسی و بازنشر محتوا انجام دهید و یا همان اول کار به هنگام نوشتن محتوا در نظر بگیرید.

اطلاع رسانی:پست های وبلاگ نظیر توضیحات در رابطه با محصول،نحوه استفاده از محصول،کتاب های الکترونیکی،وبینار ها و اینفوگرافی ها می تواند به شما کمک شایانی کند.

در نظر گیری:مقایسه محصولات مشابه،ویدئوهای آموزشی

آموزش خرید:راهنمای خرید،پیشنهادهای وسوسه انگیز به کاربر،دموهای آموزشی و کوپن خرید

حک شدن در ذهن کاربر:پست های وبلاگ نظیر داستان های موفقیت،نحوه به وجود آمدن محصولات،خبرخوان و محتواهای شبکه اجتماعی.

نبود محتوا کافی در سایت

اشتباه #3:توصیف نکردن محصول به طور کامل!

صفحه هات بسیار زیادی در سطح دنیای اینترنت وجود دارد که به طور کلی به بازنویسی و بازنشر محتوا احتیاج دارند و باید محتواهای جدیدی در سطح وب سایت آن ها منتشر شود.

کسی که به وب سایت شما سر می زند،باید توصیفاتی از محصول را ببیند و همچنین نظرات دیگر کاربران را در وب سایت مشاهده کند تا ببیند خرید به چه صورت انجام گرفته است.

کاربر باید مطلع شود آیا زمانی که یک محصول را سفارش می دهد به سرعت محصول خود را تحویل می گیرد یا خیر و شما باید این نکته را به هنگام بازنویسی و بازنشر محتوا حتما در نظر بگیرید.

تمامی این مسائل باعث می شود که کاربر برای خرید مصمم تر شود و قوی تر در این زمینه عمل کند و هیچگونه هراسی از اولین خرید خود نداشته باشد.

مطمئنا اگر یک کاربر،برای اولین بار یک خرید موفقیت آمیز را تجربه کند،بارهای بعدی نیز به سراغ وب سایت شما خواهد آمد و باز محصولات سایت را خریداری می کند.

 

توضیحات کامل در رابطه با محصولات سایت

 

اشتباه #4:ایجاد نکردن محتوا محلی مرتبط با سایت

اگر که مکان شما برای بیزینس مهم است،نباید صرفا محصولات را توصیف و یا اقدام به بازنویسی و بازنشر محتوا آن کرد.

برای مثال،بیش از 16 هزار دلال خرید و فروش ماشین در کشور آمریکا وجود دارد و هر کدام از آن ها برای خود وب سایت های به خصوصی دارند.

معمولا به هنگامی که صحبت از محصولات آن ها می شود،تفاوت چندانی با دیگر دلال ها نمی توانید پیدا کنید زیرا می توان به جرات گفت که بسیاری از آن ها در حال فروش محصولات تکراری هستند و کمتر کسی است که تنوع به خرج دهد و ماشین های خارج از کشور آمریکا را در آمریکا به فروش برساند.

 

هزینه سئو سایت

 

کسی در این زمینه موفق خواهد شد که بتواند محتوا محلی را تولید کند،برای مثال یک دلال ماشین،اگر در Denver آمریکا زندگی می کند،باید برای افراد محل آن شهر،محتوایی را تولید کند که چه ماشینی مناسب کوهستان است و یا اگر کسی در لوس آنجلس آمریکا زندگی می کند،باید بداند که چه ماشینی برای آزادراه ها مناسب است.

همین محتواهای محلی باعث می شود تا شما با انجام دادن عملیات بازنویسی و بازنشر محتوا،در میان افراد محلی محبوب شوید و اعتبار به خصوصی را کسب کنید.

 

ایجاد محتوا برای افراد شهر

 

اشتباه #5:در رابطه با قیمت صحبت نکردن!

بسیاری از کمپانی ها ترجیح می دهند که در رابطه با قیمت محصولات خود در وب سایت هیچگونه صحبتی نکنند و از مخاطب بخواهند که با شرکت تماس بگیرد و یا حضوری اقدام به معامله کنند.

برای کاربر این یک مسئله بسیار اذیت کننده است که به سایت شما سر بزند و در قسمت محصولات سایت،قیمت اجناس را مشاهده نکند و نداند که سرویس های شما چه قیمتی دارند و از این جهت ممکن است به سایت رقیب شما سر بزند و از آن ها خرید کند و یا کلا قید خرید اینترنتی را بزند و از بازار آزاد محصول خود را تهیه کند.

اگر شما در وب سایت خود،رسما از قیمت محصولات خود بگویید،مطمئن باشید که یک گام جلوتر پیش رفتید و مخاطب بهتر می تواند تصمیم به خرید کردن بگیرد پس حتما این نکته را به هنگام بازنویسی و بازنشر محتوا در نظر بگیرید.

شما با درج قیمت محصولات خود،این اطمینان را به کاربر داده اید که مورد اطمینان هستید و از فروش محصولات خود هیچگونه هراسی ندارید و نگرانی بابت نقد شدن در شما وجود ندارد و این یک مزیت مثبت بازنویسی و بازنشر محتوا است.

همانگونه که ذکر شد،بسیاری از وب سایت ها،اقدام به پنهان کردن قیمت محصولات خود می کنند که در نوع خود بدترین کاری است که در پیش گرفتند.

 

مشخص نبودن قیمت محصول

 

اشتباه #6:ارائه دادن توضیحات دست و پا شکسته

کمپانی های زیادی هستند که کار خود را به خوبی انجام می دهند و برخی از آن ها نی متوجه نیستند که چگونه باید با سایت رفتار کنند و عملا هیچگونه بازنویسی و بازنشر محتوا انجام نمی دهند.

بسیاری از افراد می خواهند از مطالب دیگران در سطح اینترنت کپی کنند و برخی از آن ها نیز به صورت دست و پا شکسه از منابع مختلف کپی می کنند و یا توضیحاتی را ارائه می کنند که کاربر سردرگم می شود.

در این جا است که کاربر نمی داند چگونه باید خرید کند و مشکل خود را مطرح کند و ترجیح می دهد از وب سایت های دیگر که مراجع کاملی برای خرید اینترنتی هستند،خرید خود را انجام دهد.

یک صفحه محصول باید به این صورت باشد که:

  • چه محصولی در صفحه قرار گرفته و چگونه باید با آن رفتار شود؟

  • چگونه این محصول می تواند زندگی افراد را آسان تر / بهینه تر کند؟

  • قدم بعدی چیست؟

تمامی مسائل دست به دست هم می دهند تا بیزینس شما نتیجه بهتری به خود بگیرد و مشتریان شما افزایش یابد و در نتیجه فروش بیشتر داشته باشید.

 

توضیحات کامل یک محصول

 

اشتباه #7:تکرار صفحات به هنگام بازنویسی و بازنشر محتوا با انتقال سایت به HTTPS

به هنگامی که سایت خود را به HTTPS انتقال می دهید،باید به این نکته توجه کنید که حتما ریدایرکت 301 را به درستی انجام داده باشید تا از تکراری بودن صفحات به هنگام طراحی سایت فروشگاهی و بازنویسی و بازنشر محتوا و یا ایجاد تولید محتوای جدید جلوگیری کنید و به خدمات سئو سایت شما آسیبی وارد نشود و همچنین باعث افزایش هزینه سئو سایت شما نخواهد شد.

تا به امروز بسیار دیده شده که فروشگاه ها و وب سایت های اینترنتی به این مسئله توجه نکردند و سایت آن ها با ایجاد صفحات تکراری در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر ناپدید شده و نتایج منفی به دنبال داشته است.

 

مهاجرت به HTTPS

 

اشتباه #8:ساختار ضعیف سایت و لینک دهی داخلی ضعیف!

حتما هر چه طور،ساختار سایت خود را در هنگام طراحی سایت شرکتی قوی کنید و حتی اگر لازم باشد یک سئو کار و یا متخصص سایت / وب مستر را استخدام کنید تا به این مسئله رسیدگی کند و در کنار آن نیز بازنویسی و بازنشر محتوا انجام دهید.

به هنگامی که ربات های گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر به وب سایت شما می آیند و با ساختار ضعیف رو به رو می شوند،متوجه نخواهند شد که دقیقا باید چه صفحه ای را در معرض دیدم عموم قرار دهند و حتی این کار باعث می شود تا سرعت سایت شما پایین باشد و کاربر از این نتیجه ناراضی شود.

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را نیز مطالعه فرمایید.

شناسایی کلمه کلیدی نامناسب و نحوه برخورد با آن

 

حتما به هنگام نوشتن مطالب و مقاله های مختلف،سعی کنید لینک دهی داخلی را رعایت کنید و در رابطه با مسئله بازنویسی و بازنشر محتوا با دقت بسیار انجام دهید.

به هنگامی که شما قصد ندارید تا بر روی محصولات خود در قسمت وبلاگ سایت مانور دهید،باید وب سایت شما به گونه ای عمل کند که کاربر هیچگونه مشکلی برای دسترسی به قسمت فروشگاه سایت نداشته باشد.

قرار نیست صفحه های بی ربط را به هم دیگر لینک دهی داخلی کنید،توجه کنید که صفحه هایی باید به هم دیگر لینک دهی شوند که ربط کامل دارند و می توانند مکمل همدیگر باشند!.

 

لینک دهی داخلی سایت

 

نتیجه گیری کلی

مسئله ای که در رابطه با بازنویسی و بازنشر محتوا وجود دارد این است که چه چیزی باعث می شود تا محتوای شما جذاب به نظر بیاید و چگونه این کار قابل تشخیص است.

شما با رعایت این 8 نکته می توانید حداکثر مشکلات بازنویسی و بازنشر محتوا سایت خود را پوشش دهید و آن ها را برطرف کنید و فروش بیشتری از قبل را تجربه کنید و همچنین با اینکار به SEO سایت خود کمک بسیار شایانی کردید!.همچنین در صورتی که خواستید سئو سایت و بهینه سازی سایت خود را به شرکت دیگری واگذار نمایید میتوانید با شرکت طراحی سایت ساپرن که در زمینه طراحی سایت و خدمات سئو سایت فعالیت دارند تماس گرفته و از هزینه سئو سایت و یا دریافت مشاوره رایگان اطلاع یابید.

هزینه سئو سایت

۰ نظر
ارسال نظر