با استاندارد های سئو 2019 در خدمات سئو سایت آشنا شوید  

با استاندارد های سئو 2019 در خدمات سئو سایت آشنا شوید

استاندارد های سئو 2019 بیشترین توجه را به محتوا داشته اند و آموزش تولید محتوا شاید بتواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان بتوانید به نتایج دلخواه خود در رده بندی موتور های جستجو دست پیدا کنید. این استاندارد ها برای طراحی سایت اعم از طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی، تولید محتوا و در نهایت مدیریت وب سایت تبیین شده اند و ما در سه بخش به بررسی استاندارد های سئو 2019 می پردازیم. در صورتی که با مفاهیمی همچون تولید محتوا آشنایی نداشته باشید، می توانید با مطالعه مقاله های مربوط به خدمات سئو سایت درک درست تری از استاندارد های سئو 2019 داشته باشید.

آخرین متنی که در گوگل سرچ کرده اید را به یاد آورید. آیا محتوایی که مطالعه کردید یا مشاهده کردید به شما کمک کرد؟ آیا آن چیزی که جستجو کرده بودید با آن چیزی که نمایش داده شد یکی هستند؟ آیا مطالب توانستند به دانش شما بیفزایند؟ اگر جواب شما "بله" است، به آن معناست که تولید کننده محتوا توانسته است کار خود را به خوبی انجام دهد. تولید محتوایی همه جانبه که بتوانند جستجو گر در مورد یک موضوع را راضی کند دقیقا بخش مهمی از استاندارد های سئو 2019 گوگل را تشکیل می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با استاندارد های سئو 2019 آشنا شوید.

 

استاندارد های سئو 2019

 

برای محتوای خود طرح داشته باشید

ایجاد یک طرح برای محتوا می تواند در تولید محتوای تاثیرگذار مورد استفاده در خدمات سئو  سایت تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. برای مثال می توانید یک داستان الهام بخش و آموزنده بنویسید و به گونه ای داستان را پیش ببرید که خواننده بتواند در حین خواندن متن، به سوالات خود که به همان دلیل دست به دامان گوگل شده است، پاسخ دهد. همینطور متنی جذاب بر اساس قالب و فرمت محتوا داشته باشید تا بتوانید در خواننده این شوق را ایجاد کنید که بیشتر در وب سایت شما بماند و همچنین سطر به سطر محتوای شما را مطالعه کند. زمانی که شما بتوانید با محتوای تولید شده خود به کاربر و مخاطب کمک کنید، کاربر احساس اعتماد می کند و بیشتر در وب سایت شما می ماند و روی خدمات شما حساب باز می کند. همچنین کاربر می تواند به راحتی با وب سایت شما ارتباط برقرار کرده و یک مشتری بالقوه برای خود ایجاد می کنید. البته در این محتوا قصد آموزش تولید محتوا را نداریم ولی بهتر است برای آن که بتوانید بیشتر با بهینه سازی سایت ارتباط برقرار کنید، به این نکات توجه داشته باشید.

به یاد داشته باشید که در محتوای خود نباید موضوع گیج کننده ای وجود داشته باشد چرا که مخاطب نمی تواند با متن ارتباط برقرار کرده و ممکن است که وب سایت شما را برای پیدا کردن یک مرجع بهتر ترک کند. در طول روز هزاران مقاله در موتور جستجوی گوگل ایندکس می شود و این شما نیستید که تنها مرجع برای یک موضوع می باشید.

 

استانداردهای 2019 سئو

 

یک موضوع برای تولید محتوای خود انتخاب کنید

منظور از انتخاب موضوع برای تولید محتوا این نیست که شما نباید در بلاگ خود در زمینه کسب و کار خود توضیحات ارائه دهید ولی طبق استاندارد های 2019 سئو باید به نحوی تولید محتوا را انجام دهید که به تمامی سوالات یک مخاطب پاسخ داده شود. زمانی که می خواهید برای انتخاب موضوع اقدام کنید باید از خود این سوالات را بپرسید :

  • مخاطب برای چه چیزی (مرتبط با وب سایت من) در حال جستجو است؟
  • مخاطب چه چیزی را می خواهد بداند؟
  • چه نتیجه ای می خواهد از محتوای من برداشت کند؟

باید در محتوای خود به این سه سوال جواب دهید و همچنین در زمینه کسب و کار خود نیز اطلاعاتی در دسترس کاربر قرار دهید. البته محتوای بلاگ شما بهتر است تنها در زمینه پاسخ دهی و خبری یا آموزشی باشد و بهتر است از هجو، اضافه گویی و تبلیغات مستقیم و بیش از اندازه استفاده نکنید.

به طور کلی شما باید با استفاده از استاندارد های سئو 2019 بتوانید از طریق بلاگ نویسی افرادی را به عنوان مخاطب خود قرار دهید که تا کنون با کسب و کار شما آشنا نبوده اند و از این روی باید بتوانید با تولید محتوای مناسب مرتبط با موضوع وب سایت خود، نسبت به افزایش مخاطبین خود تلاش کنید. به این روش می توانید مخاطبین بیشتری جذب کرده و موفقیت خود را در زمینه بهینه سازی سایت با استاندارد های سئو 2019 بیشتر کنید.

 

چگونه صفحات خود را سئو کنیم

 

در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید

کلمات کلیدی در واقع کلماتی هستند که مردم برای دانستن اطلاعات بیشتر در این مورد در موتورهای جستجو بیشتر وارد می کنند. شما باید از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع وب سایت خود استفاده کنید و یقین داشته باشید که این کلمات کلیدی می توانند به شما کمک کنند تا بتوانید در خدمات سئو سایت موفق باشید و بر طبق استاندارد های سئو 2019 وب سایت خود را پیش ببرید. از این روی توصیه می شود که اگر به دنبال بهینه سازی و سئوی اصولی وب سایت خود می باشید، از کلمات کلیدی با چگالی مناسب در محتوای خود استفاده کنید.

از کلمات کلیدی بلند استفاده کنید

یکی از استاندارد های سئو 2019 را می توان استفاده از کلمات کلیدی بلند دانست. در واقع شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی بلند در میان محتوای خود و تگ کردن این کلمات کلیدی، در میان وب سایت های بهینه سازی شده رتبه های برتری را کسب کنید. از میان کلمات کلیدی یک سیلابی، دو سیلابی، سه سیلابی و چهار سیلابی، کلمات کلیدی که دارای طول بیشتری می باشند، مطمئنا تعداد دفعات بیشتری در موتور جستجوی گوگل جستجو می شوند و از این روی استفاده از این کلمات کلیدی می تواند به شما کمک کند تا در بهینه سازی محتوا و وب سایت خود موفق باشید.

بر روی عناوین خود از کلمات کلیدی بلند استفاده کنید

شاید برای شما جذاب باشد که بدانید طبق استاندارد های سئو 2019 گوگل به وب سایت هایی که از کلمات کلیدی بلند خود در عنوان محتوا و وب سایت خود استفاده کرده باشند، رتبه های برتری را می دهد. خودتان را جای یک خواننده یا مخاطب بگذارید، تصور کنید که یک کلمه کلیدی چهار سیلابی را جستجو کرده اید، اگر دقیقا عنوان وب سایت یا جستجوی شما در عنوان لینک ارائه شده از گوگل وجود داشته باشد، یقینا با اعتماد بیشتری وارد این وب سایت می شوید و از این روی می توان گفت که کلمات کلیدی بلند در عناوین می توانند تاثیر بسیار زیادی داشته باشند. تولید کلمات کلیدی بلند می تواند یکی از مهم ترین نکاتی باشد که در استاندارد های سئو 2019 بسیار مورد توجه بوده است و می توان گفت که هدف گوگل از بها دادن به این نکته، پیدا کردن راحت تر نتیجه جستجو برای کاربر می باشد.

 

تولید محتوای متنی بهینه سازی شده

 

آدرس صفحات را کوتاه کنید

یکی از نکاتی که باید در خدمات سئو سایت به آن توجه بسیار زیادی شود، کوتاه کردن آدرس صفحات می باشد. مهم نیست که حتما در لینک صفحه شما تمامی عنوان محتوا وارد شده باشد و باید به دنبال راهی باشید که در URL هر صفحه، تکه ای از عنوان مقاله و محتوا یا موضوع صفحه درج شده باشد. برای مثال می توانید کلمه کلیدی را به تنهایی در یک URL به کار ببرید. استفاده از این نکته در استاندارد های سئو 2019 باعث شده است تا همواره بسیاری از کسانی که به دنبال راهی جهت بهبود رتبه و بهینه سازی سایت خود هستند، از روش های مختلفی برای کوتاه کردن URL استفاده کنند. برای کوتاه کردن آدرس صفحات روش های بسیار زیادی موجود است که باید طبق قوانین و استاندارد های سئو 2019 باشد.

Alt-text عکس ها و تصاویر را بهینه سازی کنید

موتور های جستجو نظیر گوگل، تنها به یک عکس توجه نمی کنند، تقریبا خود مضمون عکس به همراه alt-text یا عنوان هر عکس برای موتور های جستجو دارای اهمیت می باشد. باید توجه داشته باشید که موتور های جستجو نمی توانند عکس ها را همانگونه که انسان ها می بینند درک کنند و از این روی اگر می خواهید طبق استاندارد های سئو 2019 پیش بروید باید از عنوان یا آلت برای هر عکس و تصویر قرار گرفته بر روی سایت استفاده کنید.

 

آموزش تولید محتوا سئو

 

توضیحات متا را قانع کننده و جذاب بنویسید

توضیحات متا برای دانستن محتوای قرار گرفته بر روی سایت شما مورد توجه می باشد و باید در این زمینه دقت فراوانی داشته باشید که یک توضیحات متا تولید شده بر اساس اصول و استاندارد های سئو 2019 در زمینه تولید محتوا را بنویسید و ارائه دهید. توضیحات متا وب سایت شما نباید از 150 الی 160 کاراکتر بیشتر شود چرا که در این صورت موتور جستجو توضیحات متا را کات کرده و نمایش نمی دهد. پس بهتر است که یک توضیح مختصر، مفید و جذاب، حاوی حداقل دو بار کلمات کلیدی تولید کرده و بر روی وب سایت خود قرار دهید تا استاندارد های سئو 2019 را به صورت کامل اجرا کرده باشید.

 

آموزش تولید محتوا استاندارد

 

پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز مطالعه فرمایید:

شناسایی کلمه کلیدی نامناسب و نحوه برخورد با آن

 

استراتژی لینک داخلی و خارجی داشته باشید

یکی از مهم ترین مفاد استاندارد های سئو 2019 که در سال های گذشته نیز تکرار شده بوده است، استفاده مناسب از لینک های داخلی و خارجی وب سایت می باشد. شما باید بتوانید به صورت اصولی از لینک ها در وب سایت خود استفاده کنید. برای مثال برای ایجاد یک وب سایت عنکبوتی می توانید لینک صفحات مختلف وب سایت خود را در قسمت های مختلف متن قرار دهید. این استراتژی می تواند به بهینه سازی داخلی سایت شما کمک کند. اما استراتژی خارجی سایت شما که مربوط به لینک های خارجی می شود، شما باید از لینک های خارجی به وب سایت های دیگر استفاده کنید و لینک وب سایت های دیگر را قرار دهید. برای مثال می توانید در یک محتوا، لینک به مطلب مرجع انگلیسی زبان بدهید و یا لینک اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی قرار دهید. در زمینه استراتژی لینک دهی باید مطالعات کاملی داشته باشید.

 

چگونه وب سایت خود را بهینه سازی کنیم

 

از قالب های مختلف محتوا استفاده کنید

از مهم ترین ویژگی هایی که در خدمات سئو سایت باید به آن اهمیت بدهید، می توان به استفاده از قالب های مختلف محتوا اشاره نمود. برای مثال شما باید بتوانید از قالب های مختلف محتوا مانند ویدیو مارکتینگ، پادکست، اینفوگرافیک و تصاویر مختلف استفاده کنید. استفاده از قالب های مختلف می تواند مخاطبین بیشتری را به وب سایت شما جذب کند و تنوع محتوا از لحاظ قالب محتوا یکی از مهم ترین نکاتی است که در استاندارد های سئو 2019 در آن اشاره شده است. پس باید به این نکته توجه کرده و تنها به صرف تولید محتوای متنی به دنبال بهبود مناسب رتبه سئو سایت خود نباشید.

 

سئو چیست

 

محتوای به یاد ماندنی و جذاب خلق کنید

سعی کنید که همواره با همکاران خود در زمینه تولید محتوا و استراتژی محتوا برنامه ریزی های خاصی برای تولید محتوا انجام دهید. در استاندارد های سئو 2019 به خصوص زمانی که طراحی سایت به پایان رسیده است، تولید محتوا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و درست در همین قسمت از تولید محتوا شما باید نسبت به سایر وب سایت ها به گونه ای خاص با مسائل برخورد کنید. شاید موضوع خاصی نداشته باشید ولی با استفاده صحیح و درست از محتوا می توانید بهینه سازی برتری نسبت به سایر رقبا در وب سایت خود انجام دهید.

مهم ترین استاندارد های سئو 2019 در طراحی سایت

استاندارد های سئو 2019 تنها در زمینه تولید محتوا نیست و شما باید علاوه بر توجه در تولید محتوا و استفاده از ده قدمی که در همین مقاله به آن ها اشاره شد، در طراحی و بهینه سازی سایت نیز دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید در جنگ دیجیتال مارکتینگ پیروز میدان در میان رقبای بیشمار خود باشید. به طراحی سایت های موفق نگاه کنید. شاید از لحاظ ظاهری با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند ولی همگی این وب سایت ها دارای مشترکات بسیار زیادی هستند که قصد داریم در این قسمت از مقاله به بررسی مهم ترین استاندارد های سئو 2019 در طراحی سایت بپردازیم.

 

پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز مطالعه فرمایید:

نحوه ساخت استراتژی مناسب برای تولید محتوا سایت

 

از مهم ترین نکاتی که در طراحی سایت باید به آن دقت داشته باشید می توان به نکات زیر اشاره نمود :

  • ریسپانسیو بودن سایت :

تمامی وب سایت های موفق که توانسته اند بر اساس استاندارد های سئو 2019 در رتبه های برتر قرار بگیرند، از طراحی ریسپانسیو برخوردار هستند. پس شما می توانید با استفاده از برخی فریم ورک ها مانند بوت استرپ در طراحی سایت، یک سایت ریسپانسیو جهت مشاهده و بارگزاری مناسب در تمامی مرورگرها داشته باشید. دقت کنید که امروزه بیشتر از 80 درصد از مخاطبین شما، وب سایت را از طریق مرورگر موبایلی خود مشاهده می کنند.

  • طراحی مناسب منو ها :

منو ها در یک وب سایت دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند و اگر می خواهید تمامی استاندارد های سئو 2019 را در بر بگیرند باید از طراحی مناسب منو ها استفاده کنید. منوی سایت شما باید در بر گیرنده تمامی موضوعات اصلی باشند به گونه ای که کاربر بتواند با یک بار یا دو بار عوض کردن صفحه، به صفحه خود دسترسی داشته باشد.

  • حجم صفحات را در کمترین میزان ممکن قرار دهید :

کاهش حجم هر صفحه از وب سایت شما و در نتیجه بارگزاری راحت تر در مرورگر مخاطبین، علاوه بر این که برای مخاطبین شما خوش آیند می باشد، در مفاد استاندارد های سئو 2019 نیز آمده است و از این روی باید با دقت خاصی در این زمینه کار کنید. پس می توانید با کاهش حجم تصاویر و سایر نکاتی که ارائه شد، به راحتی سایت خود را بهینه سازی نمایید.

 

بهینه سازی وب سایت

مهم ترین استاندارد های سئو 2019 در زمینه مدیریت سایت

بازخورد مخاطبین و رضایت آن ها از کسب و کار شما مهم است. گوگل به شما اهمیت می دهد و وب سایت شما را در رتبه های برتر قرار می دهد اگر مخاطبین شما از وب سایت شما راضی باشند. علاوه بر تمامی استاندارد های سئو 2019 باید کاری کنید تا مخاطبین بیشتر در وب سایت شما بمانند و بر روی لینک های داخلی وب سایت شما کلیک کنند. در صورتی که کسب و کار شما در گوگل ثبت شده باشد نیز گوگل امتیاز مدیریت سایت شما را تحت عنوان ratings نمایش می دهد. پس باید با نهایت احترام و به درستی از نیاز مخاطب خود آگاه شده و مقالات یا محصولات خود را ارائه دهید.

 

استاندارد های روز سئو

 

امروزه بهینه سازی سایت و خدمات سئو سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید بتوانید به درستی در زمینه استاندارد های سئو 2019 قدم بردارید تا به مشکلی برخورد نکنید. در این مقاله شما را با استاندارد های سئو 2019 بیشتر آشنا کردیم. برای اینکه بتوانید درک درست تری در این زمینه داشته باشید و یا اگر احساس می کنید که با برخی از مفاهیم گنجانده شده در این مقاله نتوانستید ارتباط برقرار کنید، پیشنهاد می شود که مقالات مربوط به تولید محتوا، قالب های محتوا و فرمت های محتوا را بخوانید و در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید. سئوی سایت امروزه آن قدر با اهمیت شده است که بسیاری از وب سایت ها برای آن که بتوانند مخاطب بیشتری کسب کنند، گروه هایی را تحت عنوان گروه استراتژی محتوا و سئو استخدام می کنند. اگر در حال حاضر توانایی این کار را ندارید و می خواهید خودتان نسبت به بهینه سازی وب سایت بر اساس استاندارد های سئو 2019 اقدام کنید، این مقاله می تواند برای شما مناسب باشد. استاندارد های گوگل برای سئو تقریبا با این متن برابر هستند و این مقاله شامل تمامی نکات مهم خدمات سئو برای این موتور جستجو می باشد. همچنین در صورتی که خواستید  سئو سایت خود را برون سپاری نمایید شرکت طراحی سایت ساپرن میتواند گزینه مناسب باشد که با توجه به بودجه شما خدمات سئو سایت را انجام میدهد. برخی از هزینه سئو سایت را میتوانید در این صفحه مشاهده فرمایید.

۰ نظر
ارسال نظر