روشهایی برای بالابردن افزایش بازدید سایت 

روشهایی برای بالابردن افزایش بازدید سایت

سئو (SEO) مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی وب  سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیپم.با توجه به این که الگوریتم های گوگل همواره در حال پیچیده شدن هستند، برای بهبود بازدید وبسایت ها نیاز است که فاکتورهای بیشتری را در نظر بگیریم. امروز برخی از مهمترین مواردی که وبسایت معتبر MOZ برای بهبود وضعیت سئو بیان کرده را در اختیارتان قرار می دهیم.

اگر هنوز از ارزش محتوا در وبسایت خبر ندارید و یا نمی دانید باید چه مواردی را در سئو وب سایت خود اصلاح کنید، با ما همراه باشید.

پیشنهاد میکنم مقاله تمام آن چیزهایی که درباره سئو طراحی وب سایت لازم است بدانید.را نیز مطالعه کنید.

 • توضیحات متا تگ ها

در صفحات متنی طراحی وب  سایت شما بخشی به عنوان توضیحات متا وجود دارد و این توضیحات توسط ربات های گوگل چک می شود، مطمئن شوید که از این بخش بهترین استفاده را می کنید و خالی رها نمی شود.توجه داشته باشید بهینه سازی متا تگ های سایت یکی از فاکتور های مهم سئو بوده و می باشد.

 

 

 •  اهمیت محتوا در سئو

همچنان وجود محتوای خوب در طراحی وب  سایت تاثیر زیادی دارد.

 • ریسپانسیو بودن سایت در موبایل

همواره ریسپانسیو وبسایت خود را در موبایل و تبلت در هنگام طراحی سایت در نظر داشته باشید زیرا این موضوع بسیار بسیار مهم است و در صورت مشکل، شما مخاطبانی که از موبایل به وبسایتتان می‌آیند را از دست می دهید.

 

 • محتوای مختلف

آیا شما از انواع محتوا برای بهبود وبسایت خود استفاده می کنید؟ برای مثال آیا در سایت شما ویدئو وجود دارد؟ 

 • سرعت صفحات وب سایت

سرعت لود شدن صفحات باید به صورت مکرر چک شود و اگر متوجه شدید که سرعت صفحات کم است باید این موضوع را در محتوا (حجم تصاویر) و بخش هاستینگ جستجو کنید.

 • دکمه اشتراک گذاری

مطمئن شوید که مخاطبان شما می توانند تمامی صفحات طراحی وب  سایتتان را با دوستانشان به اشتراک بگذارند پس حتما دکمه share یا اشتراک گذاری را در وبسایتتان فعال کنید.

 •  آدرس صفحات در وب سایت

مطمئن شوید که URL ها درسایت مپ سایت که شامل تمامی آدرس صفحات سایت میباشد، وجود دارند و اگر این موضوع را تا به حال درنظر نداشتید، هرچه سریع تر برای اصلاح آنها قدم بردارید.

 

 

 •  انکور تکست

برای بهبود کارایی بازدیدکنندگانتان و در نهایت بهتر شدن وضعیت سایت در موتورهای جستجو، باید از انکور تکست ها استفاده کنید و این انکور تکست ها باید کاملا نرمال بوده و با وبسایت شما هم خوانی داشته باشند. انکور تکست ها دکمه هایی هستند که مخاطب را به هدفش می رسانند.

  برای مثال تنها کافیست که روی دکمه بنویسید "برای خرید محصول اینجا کلیک کن". به طور کلی وجود دکمه call to action اهمیت زیادی دارد.

 • اهمیت عنوان در مطلب

عناوین مطالب h1 و h2 و h3، هستند و اهمیت بسیار بالایی دارند. اطمینان حاصل بفرمایید که از این عناوین به صورت کامل و صحیح استفاده کرده اید.

 • پاسخ به سوالات مخاطبان

وب سایت شما در هر زمینه‌ ای که باشد باید سعی کنید خود را به جای مخاطبتان قرار داده و به سوالاتش پاسخ بدهید، به صورتی که دیگر لازم نباید مخاطب از شما سوال بپرسد.

منبع: ساپرن

 

برای طراحی وب سایت در غرب تهران همین الان با کارشناسان حرفه ای شرکت ساپرن(سانا پرداز نارین)  تماس بگیرید.

۰ نظر
ارسال نظر