روش های کسب درآمد اینترنتی در طراحی وب سایت ارزان قیمت 

روش های کسب درآمد اینترنتی در طراحی وب سایت ارزان قیمت

برای خیلی از افراد بدست آوردن پول به صورت آنلاین یک رویا است که می تواند به حقیقت بپیوندد.اگر افراد بتوانند از طریق طراحی وب سایت یا معاملات آنلاین کسب درآمد کنند احتمال زیادی دارد که شغل فعلی خود را ترک کنند و در این حالت می توانند بر روی زمان وزندگی خود کنترل بیشتری داشته باشند. برای رشد درآمد آنلاین، فروش و همچنین افزایش روند سئو سایت که موجب می‌شود بسیاری از مشتری‌هاست خودتان باید انرژی و زمان زیادی را برای شروع کارتان صرف کنید.

 

 

1. گوگل ادسنس(Google Adsense)

گوگل ادسنس برای صاحبان وبسایت این امکان را فراهم می کند که از طریق گذاشتن تبلیغات در وبسایتشان کسب درآمد کنند.این تبلیغات متناسب با محتوا و مخاطبین سایت است. هزینه ی تبلیغات به وسیله ی کسانی که می خواهند محصول یا خدمت خود را ترفیع کنند، بر حسب نوع تبلیغات پرداخت می شود.اگر شما وبلاگ یا وبسایت دارید،می توانید به طور رایگان در حساب گوگل ادسنس ثبت نام کنید.سپس گوگل به شما یک کد خاصی می دهد که باید آن را وبسایت خود پیست کنید.

نکاتی که باید در استفاده از گوگل ادسنس رعایت کنید:

 • نوع و فرمت تبلیغاتی که می خواهید در وبسایتتان قرار بگیرد انتخاب کنید.
 • فضایی از صفحه ی وب که می خواهید  تبلیغات در آن ظاهر شود انتخاب کنید.در این مرحله شما کد تبلیغات را در آن محل پیست می کنید.
 • تبلیغات کنندگان برای فضای تبلیغاتی شما مبالغی را پیشنهاد می کنند.شما بالاترین پیشنهاد را بپذیرید.

2. افیلیت مارکتینگ (affiliate marketing) یا بازاریابی معرف

چه دارای وب سایت باشید یا برای وبلاگ ایده می سازید می توانید از بازاریابی افیلیت یا بازاریابی پورسانتی استفاده کنید.وقتی شما برای یک برنامه ی افیلیت ثبت نام می کنید یک کد افیلیت خاصی را دریافت می کنید.در بازاریابی معرف،صاحب وبلاگ یا وبسایت پیشنهاد خرید یا معرفی محصول را قرار می دهند،اگر این تبلیغات منجر به فروش محصول شود درصدی از درآمد فروش به ناشر افیلیت تعلق میگیرد.

چگونه از بازاریابی پورسانتی استفاده کنیم:

 • یک سایت یا وبلاگ را ایجاد کنید و برای ترفیع یک محصول از آن استفاده کنید.
 • ترافیک سایت را افزایش دهید.
 • در شبکه های اجتماعی،پیشنهادات را ترفیع کنید.

شروع بازاریابی معرف با وبلاگ/سایت

 1. راه اندازی وبلاگ/سایت
 2. یک صنعت سود آور را برگزینید.
 3. یک جایگاه ویژه را برای وبلاگتان انتخاب کنید.
 4. محصولاتی را که میتوانید ترفیع کنید انتخاب کنید
 5. حول محصولات انتخاب شده، محتوا تولید کنید.
 6. ترافیک/بازدید از سایت را افزایش دهید.
 7. ازسرویس ایمیل مارکتینگ استفاده کنید تا ایمیل بازدیدکنندگان را بدست آورید.
 8. برای بازدید بیشتر از سایت و تکرار فرایند تمرکز کنید.

دلیل اینکه وبلاگ یکی از راه های موثر برای شروع بازاریابی معرف است، این است که به حداقل سرمایه گذاری نیاز دارد و با صرف زمان کمی میتوانید هرچیزی را درباره ی آن یاد بگیرید.با داشتن وبلاگ/وبسایت می توانید از ابزارهایی مانند  ppc(پرداخت بابت هر کلیک) یا تبلیغات برای کسب درامد استفاده کنید.

 

 

 

3.دوره های آنلاین برای کسب درآمد از اینترنت

اگر توانایی هایی دارید می توانید به دیگران آموزش دهید و ازاین طریق کسب درامد کنید.حتی بازاریابی دوره های انلاین اموزشی  را می توانید بر عهده بگیرید.

چگونه بدون تجربه ی قبلی دوره آنلاین را راه اندازی کنیم؟

 • با بررسی دیگر دوره هایی که به آن علاقه مند هستید:این تحلیل به شما این دید را می دهد که دوره چگونه برگزار می شود و چه ویژگی هایی باید داشته باشد.از چه طریقی به نمایش در می آید؟ ویدئو یا یا ایمیل؟ با بررسی این دوره ها تصمیم بگیرید دوره شما شامل چه مواردی می شود و چگونه دوره ی خود را جذاب تر و بهتر می کنید.
 • نقطه ای از آموزش را که ارائه کننده ای برای آن وجود ندارد انتخاب و تقاضا برای آن را بررسی کنید.ببینید آیا این بازار با مهارت و تجربه ی شما تناسب دارد.
 • رقبا و شریکان خود را بشناسید:همزمان که در حال ساخت دوره ی خود هستید،به دنبال افراد شناخته شده ای که محتوا ارائه می کنند باشید. می توانید با آن ها همکاری کنید. این همکاری به آن ها انگیزه می دهد تا محتوای شما را با مخاطبانشان به اشتراک بگذارند.
 • ایجاد یک دوره ی جذاب:باید انتخاب کنید چگونه می خواهید دوره ی خود را ارائه کنید .خیلی از برگزار کنندگان،از طریق وبسایت دوره خود را برگزار می کنند.این کار باعث می شود تمام مشتریان دوباره به وبسایت بازگردند.
 • دوره ی خود را بازاریابی کنید:در جاهایی که به مخاطبان دسترسی بیشتری دارند از جمله شبکه های اجتماعی،دوره های خود را معرفی کنید.

 

4.کسب درآمد از اینترنت از طریق مشاوره

اگر شما در زمینه ای متخصص هستید می توایند افرادی را پیدا کنید که بابت مشاوره شما برای رسیدن به اهداف کسب و کار و شخصی خود،حاضر به پرداخت پول هستند.

 

5.پادکست

3 مولفه ای که به شما کمک می کند پادکستی جذاب تولید کنید و از آن درامد کسب کنید:

محتوا:

مطمئن باشید موضوعی که انتخاب می کنید مورد پسند و مناسب مخاطبان باشد.با تولید محتوای مناسب نه تنها از نظر مالی سود کسب می کنید بلکه از نظر برقراری ارتباط و ایجاد تفاوت در زندگی مردم فرصت مناسب برای شما فراهم می شود.

ارائه و عملکرد:

حتی اگر بهترین محتوا و عنوان را داشته باشید اما نتوانید به خوبی ارائه کنید،مخاطبان به آن اهمیتی نمی دهند.زبان بدن نیز از طریق صدایتان منتقل می شود و باعث ایجاد اشتیاق و علاقه در مخاطبان می شود.

ایجاد انجمن و روابط:

مخاطبان نه تنها جذب تعامل و گفت و گو با شما می شوند بلکه دوست دارند با دیگران نیز علاقه ی خود را به اشتراک بگذارند.افراد دوست دارند درگیر شوند و اگر این فرصت را برای آن ها فراهم کنید ،بیشتر به شما اعتماد کرده و تلاش می کنند از شما حمایت کنند .

6.فروش کتاب

با افزایش دغدغه‌های افراد برای تحمل ترافیک و همچنین افزایش مشغله های آنان خرید اینترنتی کتاب گسترش یافته است شما می توانید با ارائه خدماتی جذاب و مناسب در زمینه فروش کتاب در آمد کسب نمایید سعی کنید برای جذاب تر شدن کسب و کار خود از مدل های خلاقانه استفاده کنید که با فروشگاه‌های اینترنتی دیگر کتاب اندکی تفاوت داشته باشد مطمئن باشید خریداران کتاب به وبسایت اینترنتی شما سرازیر خواهند شد.

 

 

7.تولید محتوا برای کسب درآمد از اینترنت

اگر مهارت نویسندگی دارید و فردی خلاق هستید می توایند محتوای انلاین تولید کنید و درامد کسب کنید. دقت داشته باشید که تولید محتوا می تواند حالت های مختلفی داشته باشد برای مثال در صورتی که قلم خوبی دارید می توانید محتوای متنی جذاب تولید کنید که برای بسیاری از مخاطبان قابل استفاده است و به طور قطع بابت آن پول پرداخت خواهند کرد یکی دیگر از نحوه های تولید محتوا را می توان تولید محتوای تصویری گرافیکی و یا ویدئویی دانست.هر چقدر تولید محتوای شما کیفیت بیشتری داشته باشد و برای تولید آن نیاز به تخصص بیشتری داشته باشید به احتمال زیاد درآمد بیشتری نیز می توانید کسب کنید برای مثال تولید موشن گرافیک بالاتر از تولید اینفوگرافیک و تصویر های بصری درآمد خواهد داشت همچنین این دو بالاتر از محتوای متنی هستند.

8.پشتیبانی پست ها

اگر وبسایت یا شبکه ی اجتماعی دارید شما می توانید با ترفیع محصولات وخدمات شرکت ها کسب درآمد کنید.با معرفی محصولات در شبکه های اجتماعی نه تنها پول به صورت نقد بدست می آورید بلکه خیلی از محصولات را به صورت رایگان دریافت می کنید.

 

9.وبینار

استراتژی دیگری که می توانید استفاده کنید استفاده از وبینار برای بازاریابی محصولات،خدمات یا دوره های خود است.در وبینتر شما توصیه ها یا نکاتی را به صورت رایگان پیشنهاد می دهید،در آخر محصولی که بابت آن باید پول پرداخت شود ارائه می کنید. وبینار نیز مدلی از حالت ویدئویی و یا صوتی آموزش است که می تواند مخاطبان ویژه‌ای داشته باشد و از تولید آن می توانید درآمد زایی کنید.

10.ایجاد انجمن های آنلاین

با ایجاد انجمن های آنلاین می تئانید از افراد حق عضویت دریافت کنید و یا در شبکه های اجتماعی گروه هایی را ایجاد و در آن پیشنهادات خود را ترفیع کنید. با ایجاد این محیط ها همچنین می توانید از کسب و کارهای مختلف تبلیغات قبول کرده و در آمد خود را افزایش دهید .

منبع: ساپرن

 

برای طراحی وب سایت در غرب تهران همین الان با کارشناسان حرفه ای شرکت ساپرن(سانا پرداز نارین)  تماس بگیرید.

۰ نظر
ارسال نظر