روشهایی که طراحی وب سایت حرفه ای تان را پربازدیدتر میکند و بر شهرت آن می افزاید. 

روشهایی که طراحی وب سایت حرفه ای تان را پربازدیدتر میکند و بر شهرت آن می افزاید.

در این مقاله سعی دارم روشهایی را خدمتتان بیان کنم تا بتوانید بازیدکنندگان وب سایت شما فزایش یلبد و طراحی وب سایت تان را مشهورتر کنید. امروزه روشهای پیداکردن یک طراحی وب سایت خوب کار ساده ای نیست. یکی از دغدغه های برندهای بزرگ، طراحی سایت حرفه ای است.اما طراحی سایت به تنهایی کافی نیست.سایتی که شناخته شده نباشه مثل سوپر مارکتی است که وسط بیابان انتظار درآمد بالا را دارد پس برای شناخته شدن و شهرت بیشتر لازم است اقداماتی ترتیب دهید.


روشهایی که شما می توانید سایت تان را تقویت کنید تا بازدیدکنندگان وب سایت تان را افزایش دهید:

 • هاستینگ قوی

این موضوع، بیشتر از همه برای آنهایی اهمییت دارد که هنوز وب سایتی ندارند ولی تمایل دارند تا وب سایتی داشته باشند. پس از آنکه نام دامنه خود را انتخاب کردید، گام بعدی انتخاب نوع هاستینگ تان می باشد. تعداد زیادی شرکت خوب وجود دارند که می توانند یکی ازانتخابهای شما باشند. بدون هاستینگ قوی، قادر نخواهید بود تا بازدید کننده زیادی را به وب سایت تان بیاورید که به آن معناست اصلا شانسی نخواهید داشت تا محبوب شوید.

 اینکه درسخن بگوییم هاستینگ خوب، بسیار مهم است، اغلب راحتتر از عمل کردن به آن است. صنعت هاستینگ در سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است و این منجر به بوجود آمدن شرکتهای زیادی شده است که خدمات هاست مختلفی را ارائه می دهند. ولی دوستان عزیزم توجه نمایید که  نباید در بعضی مواقع فریب روشهای بازاریابی را خورد که آنها را بهترین، در صنعت معرفی می کنند. توصیه ما به شما این است که با شرکتی همکاری نمایید که تجربه و شهرت خوبی در این بازار دارد.

 

روشهایی که طراحی وب سایت حرفه ای تان را پربازدیدتر میکند. دوستان عزیزم برای انتخاب هاست مناسب دقت فرمایید که:

 • شما باید ویژگیهای مختلف پلن های مختلف هاستینگ را با یکدیگر مقایسه نمایید.
 • اطمینان حاصل کنید که حداقل 99.9 درصد زمان پایداری سرور تضمین شده است 
 • پشتیبانی از مشتریان نیز براحتی صورت می گیرد. شما هرگز نمی دانید چه موقع به آنها نیاز خواهید داشت.
 • بسیار خوب است که دقیقا بدانید چه میزان فضا و پهنای باند، شما مجاز به استفاده از آن هستید.
 • برخی از ارائه دهندگان هاست، به مشتریان خود اجازه آپلود فایلهای موسیقی و تصویری را نمی دهند حتی اگر شما مجاز به استفاده از آنها باشید. بسیار مهم است تا قبل از خرید از پشتیبان مشتری بخواهید تا چنین مسائلی را روشن کند.
 • اطمینان حاصل کنید که  آیا اطلاعات ثبت نام دامنه محافظت خواهند شد یا نه و نیز چند آدرس ایمیل، در توافقنامه مجاز به ساخت می باشد.

 

پیشنهاد میکنیم این مقاله ها را نیز مطالعه فرمایید:

 

 

 • از مزیت های سایت های اجتماعی بهره مند شوید

اگرچه سئو باید بخش بزرگی از بهینه سازی سایت شما باشد، ولی تمام آن نمی باشد. سایت های اجتماعی، احتمالا به همان میزان مهم می باشند، چراکه آنها یکی از قویترین ابزارهای بازاریابی در دنیای کنونی می باشند. نقشه بهینه سازی شما در سایت های اجتماعی باید شامل چند چیز مختلف باشد. اول از همه، اطمینان حاصل کنید که مطالب سایت یا وبلاگ شما، مرتبط با آن سایت می باشند و نیز خیلی قدیمی نمی باشند. به سایت های مشابه سر بزنید و در گفتگوها شرکت کنید و کامنت، پست یا مقاله ای را ارائه دهید از اینکه بیان کنید در فکرتان چه می گذرد هراس نداشته باشید. خودتان را در شبکه های اجتماعی پرکاربرد نمایان کنید. 

البته فراموش نکنید که هنگام استفاده ازاین سایت های اجتماعی، لینکی به وب سایت تان در این سایت ها قرار دهید. و اینکه، از سایت هایی استفاده کنید که براحتی بتوانید مطالبتان را ویرایش یا حذف نمایید.

 • مشارکت بازدید کنندگان

نکته ای که باعث می شود تا بازدید کنندگان سایت تان افزایش یابد این است که بگذارید آنها سهیم باشند. ابرای مثال اگر صاحب طراحی وب سایت شرکتی هستید می توانید از سلایق شخصی خود بنویسید و  سئوالی را مطرح کنید. اگراینکار را مناسب نمی بینید، درواقع روشی که مشارکت بازدید کنندگان تان را بالاتر برید. اینکار به احتمال زیاد منجر به زبان آمدن مردم خواهد شد و در مورد وب سایت تان صحبت خواهند کرد. مردم مایلند تا در رقابت شرکت کنند. مهم نیست جایزه آن چه می باشد.

روشهای آسان دیگر برای مشارکت بازدید کنندگان تان، برپایی یک تالار گفتگو روی وب سایت تان می باشد و یا آنکه افزودن امکان نظر دهی یا ارسال مقاله می باشد. هرکسی می خواهد نظر شخصی خود را در مورد موضوع مطرح شده بیان کند، و با دادن این امکان به آنها، شما شانس بازگشت بازدید کننده را برای خواندن نظرات داده شده در خصوص پست یا کامنت ارسالی، بالتر خواهید برد. حتی در مواقعی که بحث داغ می شود، شما این شانس را خواهید داشت تا بازدید کنندگانی از وب سایت های دیگر داشته باشید.

 

روشهایی که بر شهرت طراحی وب سایت حرفه ای تان می افزاید.

 

 • تاکید بر کارآمدی در طراحی وب سایت

سرمایه گذاری در طراحی یک سایت خوب، مهمتر از آن چیزی است که برخی از مردم در مورد آن فکر می کنند. با طرحی زیبا برای وب سایت تان، شما اعتماد بیشتری را در بین بازدید کنندگان تان بدست خواهید آورد. موضوع مهمی که نباید فراموش شود آن است که بیش از حد نیز به طراحی اهمییت ندهید. اگر کسی نتواند براحتی بفهمد چطور از سایت تان استفاده کند، دیگر مهم نیست شما چقدر زمان صرف طراحی وب سایت تان کرده اید. اجازه دهید کاربرانی که آشنایی کمتری نیز با اینترنت دارند بتوانند در سایت تان شروع به گشت و گذار نمایند. چنانچه اینکار برای آنها راحت باشد، برای سایر بازدید کنندگان نیز راحت خواهد بود.

بسیار دشوار است تا دقیقا بگوییم طراحی زیبا و کارا شامل چه چیزهایی می شود. چیزی که برای یک نفر زیباست، برای فرد دیگر وحشتناک است. ولی به هر حال، استانداردهایی نیز در طراحی وب سایت وجود دارد و چنانچه شما از آنها پیروی نمایید، به شما تضمیین داده خواهد شد که اکثر کاربران سایت شما، راضی خواهند بود. از جمله طرح های استاندارد، می توان به طرح چند ستونی، تصویر بزرگ، و فضاهای خالی زیاد اشاره کرد.

چنانچه مایلید تا در حاشیه امنیتی قرار داشته باشید، در اینصورت بهتر است تا طرحی را برای وب سایت تان طراحی کنید که ویژگیهای اصلی سایت تان، براحتی در تمام صفحات قابل دسترس باشد. سعی کنید تا از استانداردهایی در کد نویسی استفاده نمایید و از انیمیشن های فلش پرهیر نمایید. برخی اوقات، کاربران، تنظیمات مرورگر خود را جوری تنظیم کرده اند که امکان مشاهده فلش وجود ندارد که به این معناست شما بازدید کننده های با ارزشی را از دست خواهید داد. سعی کنید تا خودتان را جای بازدید کننده قرار دهید و مثل او فکر کنید. در اینصورت، سایت تان روز به روز مشهورتر و محترم تر خواهد شد.

دوستان عزیزم برای آنکه واقعا دراینترنت موفق باشید، وب سایت شما می بایست رتبه بالایی در موتورهای جستجوگر داشته باشد. برای موفقیت در این موضوع، باید  بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر (سئو)، را در نظر بگیرید که بسیار موضوع مهمی است. موضوع سئو، مبحث گسترده ای می باشد و می تواند در نگاه اول بسیار عجیب باشد. ولی به محض فرگیری آن، قادر خواهید بود تا فورا از مزیت آن را بهره مند شوید و احتمالا به این فکر خواهید کرد که چرا زودتر اینکار را شروع نکرده بودید.ابتدا، اطمینان حاصل کنید که از کلمات کلیدی مناسبی استفاده می کنید و همچنین اطمینان حاصل کنید که مطالب را هم برای خوانندگان خود می نویسید و هم برای موتورهای جستجوگر. نوشتن مطالب برای موتورهای جستجوگر مهم است چرا که شما می خواهید به رتبه بالایی دست پیدا کنید و همچنین نوشتن مطالب برای خوانندگان نیز ضروری است چرا که شما می خواهید آنها را جذب کنید تا بار دیگر نیز به وب سایت تان سر بزنند.

 

خدمات سئو و بهینه سازی و بسایتزمانیکه خیالتان از بابت کلمات کلیدی و مطالب روی سایت تان راحت شد، شروع به ساختن لینک نمایید. موتورهای جستجوگر ارزش یک سایت و صفحات آن را با نگاه کردن بر تعداد لینکهای ورودی به آن صفحه و سایت مشخص می کنند. تبادل لینک، یکی از مرسوم ترین و موفقترین روشهای کسب رتبه خوب در موتورهای جستجوگر می باشد. انجام اینکار نیز راحت می باشد. تنها کافی است به وب سایتی که به آن علاقه دارید سر بزنید و اگر آن وب سایت در موتورهای جستجوگر گوگل رتبه خوبی دارد از صاحب سایت سوال کنید که آیا تمایلی به تبادل لینک دارد انجام اینکار، بیشتر از این نمی تواند پیچیدگی داشته باشد.

داشتن یک موضوع و مطلب جالب و خاص، روی صفحه وب سایت تان، روش خوبی برای جذب شریک در تبادل لینک می باشد. برای مثال، چنانچه سایتی در مورد نام دامنه ها دارید، گذاردن ابزار بررسی وجود نام دامنه، کار مفیدی می باشد. اینکار به احتمال زیاد منجر به دریافت لینکهای متعددی از سایت هایی، غیر از حیطه کاری شما خواهد شد و بازدید کنندگان دوباره برای بررسی وجود نام یک دامنه، به سایت شما باز خواهند گشت. سعی کنید تا فوق العاده خلاق باشید تا خودتان را از رقبایتان متمایز نمایید.


منبع: ساپرن

برای طراحی وب سایت در غرب تهران همین الان با کارشناسان حرفه ای شرکت ساپرن(سانا پرداز نارین)  تماس بگیرید.

۰ نظر
ارسال نظر