درباره ما | شرکت ساپرن 

شرکت ساپرن

کارهای بزرگ با تیمی کوچک و صمیمی!

درباره ما

معرفی

ایده های خود را به ما بسپارید

تیم اصلی شرکت ساپرن متشکل از انسان هایی توانمند و متعهد است که همواره دغدغه اصلی آن کمک به جامعه ایرانی بوده است تا بتواند در بلوغ کسب و کارهای ایرانی کمک کند و نیاز های آنها را در بخش بازاریابی اینترنتی حل کند . شرکت سانا پرداز نارین با برند ساپرن در سال 1394 با مدیریت آقای مهندس محمد اسمعیل زاده در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و با این هدف که بتواند دانش برون مرزی کشور عزیزمان را با کسب و کار های ایرانی در هم آمیزد و باعث اعتلای فرهنگ ایران و ایرانی شود تا عمده مشکل کسب و کارهای ایرانی را در زمینه بازاریابی اینترنتی حل کند.اعضای تیم ساپرن همواره مشتریان  را بخشی از سازمان خود می دانند تا همواره بتوانند بهترین خدمات را به آنها ارائه دهد و باعث سود آوری کسب و کارهای ایرانی شوند . آرزوی دیرینه این شرکت آن است که هر شرکتی  آنقدر بزرگ شود که بتواند به مرحله ارزآوری برسد.

هم اکنون این مجموعه شامل ۳ واحد جداگانه طراحی سایت و نرم افزار، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی با تامین نیروی متخصص می باشد و با گردآوری این بخشها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات ITبه سازمان ها و نهادهای دولتی ، شرکتهای خصوصی و اشخاص دارد.

امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

ایده پردازی و نو آوری در طراحی و اجرا

تمرکز شرکت طراحی ساپرن بر آن است که با طراحی و برنامه نویسی ایده‌های ناب و خلاقانه در حیطهٔ‌ وب سایت و اپلیکیشن‌های مختلف تلفن همراه باعث ایجاد تمایزی آشکار برای شما شود.

استفاده از تکنولوژی های روز

تلاش خواهیم کرد تا طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن‌های موبایل شما را با به روزترین تکنولوژی‌ها و چارچوب‌های ( Framework ) استاندارد, سریع و امن دنیا انجام دهیم.

سرعت و امنیت

امنیت و سرعت یکی‌ از مهمترین اهداف و شعار‌های شرکت ساپرن است. سفارشات شما توسط متخصصین امنیت بارها مورد کنترل و بررسی قرار خواهد گرفت و سایتی امن را در اختیار شما قرار میدهیم.

شرکت ساپرن

شرکت سانا پرداز نارین با هدف ارائه نرم افزارهای تخصصی و حرفه ای آغاز به کار نمود و ارائه راهکارهای نرم افزاری، ارائه خدمات آموزش ، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم افزاری،توانمندسازي سازمان ها در بهبود و بهينه سازي فرآيندهاي کسب و کار، از مهمترین اهداف و ماموریت های این شرکت می باشد.
عمده فعالیت و تولیدات این شرکت به صورت تخصصی در حوزه برنامه نویسی و توسعه وب سایت های فروشگاه اینترنتی، سایت های توریستی و گردشگری، سایت های رستورانی و کافی شاپ وفست فود بوده و همچنین در حوزه سایت های اتوبار و باربری، سایت های تبلیغاتی، سایت های شرکتی و سایر خدمات طراحی وب سایت فعالیت می نماید.

طی سال های گذشته با توسعه روز افزون فناوری اطلاعات، این صنعت در ابعاد وسیع و اشکال مختلف در زندگی انسان حضور یافته و یکی از مهمترین عوامل توسعه این صنعت، ظهور و گسترش شبکه های کامپیوتری است.
همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های پردازش اطلاعات را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد.
خدمات شبکه شرکت سانا پرداز نارین درزمینه راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه، شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف شبکه را شامل گشته و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در بر می گیرد.

پيشرفت سريع فناوری و نرم افزار ها وتوسعه فيزيكی و فنی شبكه‌های كامپيوتری نياز به دانش فنی، تجربه و تسلط به آخرين دستاوردهای فناوری را در این زمینه بيش از پيش نمايان ساخته است. بعلاوه، انتخاب مجری مناسب جهت اجرای شبکه ، طراحی وب سایت و نرم افزار با درنظر گرفتن توان فنی و سابقه آنها، و نظارت بر نحوه اجرای پروژه از به هدر رفتن سرمايه و زمان برای پياده‌سازی جلوگيری و اجرای صحيح آن را تضمين میکند.
براين اساس، شركت سانا پرداز نارین با افزايش دانش و تجربه خود، خدمات مشاوره، طراحی و نظارت بر اجرای شبكه كامپيوتری، طراحی نرم افزار، طراحی سایت و پورتال را به شما ارائه می دهد.

شرکت ساپرن

توانایی های ما

ما بر این اصول پایداریم.

توسعه90%
طراحی محصول80%
بازاریابی وب95%
پشتیبانی85%


جهت مشاهده و دریافت چارت سازمانی شرکت سانا پرداز نارین کلیک فرمایید.

اهداف ما

در راستای تحقق این ماموریتها ، اهداف ذیل فرا راه شرکت قرار گرفته است:

متخصصان ما  همواره خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات در زمینه طراحی سایت و خدمات سئوی سایت می داند.

طراحی سایت: طراحی سایت های اختصاصی یکی از مهمترین ارکان کاری شرکت ماست که عمده شهرت برند ساپرن از این بابت است . سایت هایی که مطابق استاندارد های موتور های جستجوگر طراحی شده است ، می تواند گزینه بسیار مناسبی جهت فروش محصولات و خدمات شما در اینترنت باشد.                                             

سئو: خدمات سئو شرکت ساپرن توسط متخصصین صاحب نام این حوزه انجام می شود که نتیجه آن کسب بهترین جایگاه ممکن در صفحه اول گوگل است . بهتر دیده شدن یک سایت در موتورهای جستجوگر ، فروش بیشتری را برای کسب و کارها به ارمغان می آورد.    

شرکت ساپرن همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت است . ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت همواره  مهمترین هدف سازمان ماست که منجر به پیشرفت کسب و کارهای کشور عزیزمان  می شود.شرکت ساپرن با طراحی سایت های استاندارد در صنایع مختلف همواره باعث ارتقاء سیستم بازاریابی اینترنتی کسب و کار های ایرانی شده است.

 

این شرکت در زمینه کلیه خدمات طراحی وب سایت و نرم افزار به شرح ذیل آماده ارائه خدمات می باشد.

 • طراحی وب سایت شرکتی و تجاری
 • طراحی وب سایت اختصاصی و سفارش مشتری
 • طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی
 • طراحی وب سایت توریستی و گردشگری
 • طراحی وب سایت مهاجرتی
 • طراحی وب سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود
 • طراحی وب سایت اتوبار و باربری
 • طراحی وب سایت آموزشی
 • ساخت اپلیکیشن اندروید و آی او اس
 • طراحی و تولید نرم افزار های سفارش مشتری
 • سئو و بهینه سازی وب سایت
 • تبلیغات گوگل

 

این شرکت در زمینه کلیه خدمات اجرای شبکه های کامپیوتری به شرح ذیل آماده ارائه خدمات می باشد ،کلیه خدمات بصورت موردی و یا قرارداد مشاوره، طراحی و اجرا قابل ارائه می باشد.

 • طراحی و اجرای مراکز داده (Data center)
 • تامین کننده کلیه تجهیزات شبکه اکتیو و پسیو
 • مشاوره و پیاده سازی انواع شبکه های WAN، LAN
 • مشاوره ، طراحی و اجرای امنیت شبکه
 • ارائه راه کارهای ویژه اینترنت و پهنای باند اختصاصی روی بستر وایرلس
 • راه اندازی سیستم تلفن تحت شبکه Voip
 • راه اندازی سرور های فیزیکی و مجازی

 

پشتیبانی و تامین نیروی متخصص

 • تامین نیروی انسانی تمام وقت در جهت انجام فعالیت های تخصصی درون سازمانی
 • ارائه راهکارهای مدیریتی نیروی انسانی در حوزه IT
 • تامین نیروی انسانی پاره وقت متخصص در جهت انجام فعالیت های تخصصی درون سازمانی و برون سازمانی