طراحی انواع وب سایت و نرم افزار | شرکت ساپرن  

خدمات نرم افزار ساپرن

ما برای مشکلات شما ایده داریم!

طراحی وب سایت و نرم افزار

زمانی داشتن یک وب سایت، به عنوان ویترین کسب‌وکارها در فضای اینترنت تعبیر می‌شد اما امروزه داشتن وب سایتی مناسب، به عنوان شناسنامه کسب‌وکارها به کار می‌رود و هویت سازمان را به مخاطبان بیرونی جامعه نشان می‌دهد. این در حالی است که وب سایت ضعیف، ضربه جبران ناپذیری را به کسب‌وکارها وارد می‌کند و به اعتبار برند سازمان خدشه وارد می‌کند. شرکت طراحی وب سایت ساپرن با استفاده از کادر متخصص و کارآمد خود، مجری طراحی وب سایت بسیاری از برندهای ایرانی بوده است. طراحی وب سایت یکی از اصلی ترین سرویس‌های شرکت ساپرن است که تا به حال وب سایت بنگاه های اقتصادی، شخصی و... را متناسب با استانداردهای روز دنیا طراحی کرده است.

در حال حاضر کسب‌وکارهایی می‌توانند فعالیت‌های سازمانی خود را به خوبی پیش ببرند که نرم‌افزارهای سازمانی سفارشی‌سازی شده مناسبی را برای خود طراحی کرده باشند. شرکت ساپرن برای سازمان‌های صنایع مختلف، نرم‌افزارهای سفارشی‌سازی شده‌ای را طراحی می کند تا این کسب‌وکارها بتوانند به بهترین نحو فعالیت‌های داخلی و خارجی خود را پیش ببرند.

امروزه داشتن هویت یکپارچه بصری به یکی از الزامات کسب و کارها تبدیل شده است و برای طراحی گرافیکی مناسبت هویت بصری، نیاز به متخصصان در حوزه گرافیک بیش از پیش احساس می شود. شرکت ساپرن با به کارگیری متخصصان حوزه گرافیک، هویت بصری یکپارچه و متناسب با هویت برند برای ارگان ها، سازمان ها و... طراحی می کند. یکی از نقاط قوت طراحی یکپارچه هویت بصری توسط شرکت ساپرن، استفاده از نظرات کارشناسان حوزه استراتژیک و برندینگ در فرایند طراحی است که باعث شده به هویت بصری سازمان اعتبار دهد و صرفاً از نگاهی، هنری هویت بصری سازمان طراحی نشود.

خدمات نرم افزار ساپرن

چقدر آماده یک تغییر اساسی هستید؟

شرکت ساپرن با تکیه بر متده های روز برنامه نویسی و تجربه اختصاصی و بهره گیری از نیروی مجرب، متخصص و متعهد، در زمینه تولید نرم افزار های ویندوزی و تحت وب ، طراحی وب سایت  و ایجاد بانک های اطلاعاتی فعالیت می نماید.

نرم افزارهای شرکت ساپرن به دو گروه نرم افزارهای تحت ویندوزو نرم افزارهای تحت وب تقسیم می گردد.

خدمات نرم افزار ساپرن

ما همیشه مطابق نیاز شما عمل میکنیم

نرم افزارهاي تحت ويندوز :

گروه برنامه نويسی تحت ويندوز شركت ساپرن، با تجربه طولاني مدت، سيستم هايي مستقل از WEB BROWSER فراهم مي كند. سيستم هاي نرم افزاري "نارین" به شما كمك مي كند تا كسب و كارتان تحت نظارت و كنترل شما به بهترين نحو مديريت شود.

نرم افزارهاي تحت وب :

گروه توسعه دهندگان وب شركت ساپرن، آخرين ابزارها و پلت فرم ها را بكار مي گيرد و با شما در ايجاد كسب و كار درون دنياي وب از ايده تا راه اندازي و بكارگيري محصول همراهي مي كند تا با راه حل هاي تجاري بر پايه IT و بهبود مستمر، همواره يك قدم از همنوعان خود جلوتر باشيد.

خدمات نرم افزار ساپرن

اهداف ساپرن در ارائه خدمات:

ما می‌خواهیم بهره‌وری شما را از محصولاتمان به بالاترین حد ممکن برسانیم. از این رو تمرکز ویژه‌ای بر فرایند استقرار محصولات خود داشته‌ایم و می‌کوشیم با کاستن از زمان و هزینه‌های جانبی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌ها، سود شما را بیشینه کنیم.

ما باور داریم که آموزش نقطه‌ی آغاز بهره‌وری است. داشتن کاربرانی ماهر و آموزش دیده به شما امکان می‌دهد که بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود در خرید محصولات ساپرن ببرید و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها بدست آورید.

ما با تلفیق گنجینه‌ای از فرایندها و تجارب حرفه‌ای کسب ‌وکارهای گوناگون و استفاده از فناوری‌های روز، پشتیبانی کامل و مؤثری از راهکارها و سیستم‌های خود ارائه کرده، شما را در بهبود کسب وکارتان یاری می‌کنیم.