خدمات نصب و راه اندازی ویپ، Voip، Elastix | شرکت ساپرن  

خدمات voip ساپرن

ما برای مشکلات شما ایده داریم!

خدمات سیستم تلفنی VOIP

انواع وسایلی که فراخوانی IP Telephony را پشتیبانی می کنند، تجهیزات انتهایی هستند مانند IP Phoneها و نرم افزارهایی که بر روی رایانه کاربران نصب می شوند و آنها را قادر می سازند از طریق میکروفون و اسپیکر مکالمه تلفنی انجام دهند. بیشتر IP Phoneها امکان استفاده از دفترچه تلفن (و جستجو در آن) و اتصال به اینترنت را در اختیار کاربر قرار می دهند. این سرویس ها از طریق Proxy Server بر روی تجهیزات IP Phone قرار می گیرند. برای هرکدام از این تجهیزات یک IP اختصاص داده می شود و بوسیلۀ پیکربندی IP PBX این IP ثبت می شود.

این سرور مدیریت فراخوان ها و پیکربندی تجهیزات IP Telephony را بر عهده دارد. تجهیزات IP PBX عملیات مورد نیاز برای راه اندازی تجهیزات انتهایی، تنظیمات اولیه مورد نیاز تماس ها و مسیریابی آنها را از شبکه به دیگر تجهیزات صوتی مانند گیت وی های صوتی و سیسستم پست صوتی را انجام می دهد.

 کلمه ای عمومی برای Gatewayهایی است که سرویس هایی مانند ویژگی های مورد نیاز برای دسترسی به PSTN، مسیریابی بسته های IP، پشتیبان پردازش فراخوان ها و سرویس های صوتی را پشتیبانی می کنند. این سیستم، امکان دسترسی به سیستم صوتی قدیمی را در زمان خرابی شبکه عمومی IP فراهم می کند. پشتيبان پردازش فراخوان به Gateway صوتی این امکان را می دهد که اگر پردازش فراخوانها از کار افتاد، یه سرعت جایگزین آن شود. Gatewayهای صوتی تنها بعضی از امکانات پردازش فراخوانهای اصلی را پشتیبانی می کند.

خدمات voip ساپرن

آیا شما هم دنبال کاهش هزینه های مکالمه سازمان خود هستید؟

با گسترش روز افزون شبکه جهانی اینترنت اکثر تکنولوژی‌ها برای بقا و گسترش تلاش می‌کنند خود را به این شبکه متصل کنند تا بدین طریق هم هزینه های خود را کاهش دهند و هم سرویس بهتر با امکانات بیشتر برای مشتریان خود ارائه کنند. مخابرات و مکالمات تلفنی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. حال با توجه به این‌که بزرگ‌ترین شبکه بر پایه IP شبکه اینترنت است، به‌طور معمول از این فن‌آوری به‌عنوان منتقل کننده صدا بر روی شبکه اینترنت استفاده می‌شود.

VoIP مخفف (Voice over Internet Protocol) که با نام IP تلفني نيز از آن ياد مي شود، امکان استفاده از اينترنت به منظورمکالمات تلفني را فراهم مي آورد. در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتي، VoIP از فناوري ديجيتال استفاده مي نمايد. در واقع، با استفاده از فناوري VoIP صداي انسان توسط بسته هاي اطلاعاتي IP و از طريق اينترنت ارسال مي گردد .

ساپرن با راه اندازی ده ها سرویس VOIP برای مشتریانش توانایی راه اندازی انواع پروژه های تلفنی تحت شبکه را دارد .
راه اندازی سیستم تلفن تحت شبکه با استفاده از بهترین تجهیزات و آخرین متد روز تخصص ماست.

خدمات voip ساپرن

ما همیشه مطابق نیاز شما عمل میکنیم

• در زمان استفاده از خطوط PSTN ، كاربران عملا" هزينه زمان استفاده شده توسط شركتي كه مديريت خط PSTN را برعهده دارد،‌ پرداخت مي نمايند و هر اندازه كه بيشتر با تلفن صحبت نمايند هزينه بيشتري را نيز مي بايست پرداخت نمايند. علاوه بر اين، نمي توان بطور همزمان با بيش از يك شخص گفتگو نمود .

• در فناوري VoIP مي توان هر زمان و با هر شخص گفتگو نمود. كافي است كه در آن مقطع زماني ساير افرادي كه شما مي خواهيد با آنان گفتگو نمائيد نيز به اينترنت متصل شده باشند. مكالمه برقرار شده تا زمان دلخواه ( مستقل از هزينه هاي مربوطه ) مي تواند ادامه يابد. علاوه بر اين، مي توان در يك زمان با چندين نفر گفتگو نمود.در زمان گفتگو با ساير افراد و بطور همزمان مي توان با آنان داده اي ( نظير تصاوير ، نمودارها و تصاوير ويديوئي ) را نيز مبادله نمود .

• كاهش هزینه پرسنلی 
باید دید كه به‌كارگیری فناوری نوین، چه تاثیری در كاهش هزینه‌های نیروی انسانی دارد. به طور میانگین هر سازمان با به‌كارگیری ایده شبكه همگرا، در حدود ۷/۰ نفر صرفه‌جویی در پرسنل فنی خود به عمل می‌آورد.
علاوه‌براین، به‌كارگیری VoIP و استفاده از قابلیت‌های پیشرفته این فناوری، تعداد پرسنل لازم در بخش پذیرش یك سازمان را به حدود نصف كاهش می‌دهد.

خدمات voip ساپرن

مزايای Voip

 • سیستم پاسخگوئی منشی دیجیتال چند لایه

• صف انتظار

• صندوق صوتی برای تمامی کاربران

• ضبط مکالمات بصورت ضبط یک مکالمه خاص یا تمامی مکالمات

• تعداد نا محدود داخلی

• موزیک انتظار با قابلیت تغییر ساده

• ایجاد ارتباط رایگان بین شعب داخل و خارج از ایران

• فکس سرور جهت دریافت فکس و ارسال آن به ایمیل شما

• امکان شنود مکالمات در دفتر و یا هر نقطه از دنیا

• گزارشات آماری از بیشترین مکالمات انجام شده توسط هر داخلی

• کنفرانس تلفنی ۸ نفره

• امکان مکالمه تصویری با گوشی های مجهز به دوربین و یا نرم افزار و وب کم

 و بسیاری امکانات دیگر