نصب و راه اندازی و پشتیبانی سرور، مجازی سازی | شرکت ساپرن  

خدمات سرور و مجازی ساپرن

ما برای مشکلات شما ایده داریم!

خدمات سرور و مجازی سازی

مجازی سازی شبکه جهت استفاده بسیاری از ادارت و سازمان ها و دیگر ارگان هایی که به صورت اشتراکی به شبکه دسترسی دارند کاربرد زیادی دارد و در سطوح گوناگون و بر بخش های مختلف از جمله برنامه های کاربردی، بخش سخت افزاری، سرور ها، بخش ذخیره سازی و ماشین های دسکتاپ تاثیرگذار می باشد. مجازی سازی شبکه سبب می شود برنامه های کاربردی و همین طور سیستم عامل ها از بخش فیزیکی جدا شده و اجازه می دهد تا سیستم عامل روی یک سرور اجرا شوند. با استفاده از این مجازی سازی شبکه مقدار هزینه در بسیاری از بخش ها کاهش پیدا کرده و سبب مدیریت و کنترل بهتر بر کاربران شبکه می شود. امکان انتقال سریع اطلاعات و دسترسی راحت تر نیز از دیگر علل استفاده از این بخش می توان عنوان کرد.

یکی از تکنیک های جدید در بازار کار استفاده از مجازی سازی سرور می باشد. در واقع امروزه مجازی سازی سرور جز اصلی بیشتر مراکز داده منظور می شود. علت آن نیز می توان به دلیل امکاناتی باشد که مجازی سازی سرور در اختیار مدیران بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات جهت مدیریت بهتر قرار می دهد و از سوی دیگر مجازی سازی سرور با امکان افزایش بهره وری در استفاده از بخش سخت افزاری با ایجاد کاهش هزینه ها نیز مورد توجه می باشد.

در این بخش کاربر با استفاده از یک ترمینال( تین کلاینت) به سرور مرکزی متصل شده و صفحه دسکتاپ مجازی خود را ملاحظه می نماید و می تواند به راحتی با آن به کارهای خود بپردازد. این روش از جنبه های گوناگونی برای یک سازمان و اداره سودمند می باشد. زیرا با این روش هزینه های زیاد مدیریت کردن کامپیوتر حذف شده و مقدار هزینه ای که بابت سخت افزار باید صرف شود به طور طبیعی کمتر خواهد شد. زیرا برای استفاده از هر کابر نیاز به یک تین کلاینت می باشد که دارای قیمت پایین تری نسب به یک دستگاه پی سی می باشد.

خدمات سرور و مجازی ساپرن

آیا شما هم دنبال کاهش هزینه های سخت افزاری سازمان خود هستید؟

در دنیای امروز شبکه های کامپیوتری، وجود تکنولوژی مجازی سازی (Virtualization) امری اجتناب ناپذیر می باشد. بخش عمده ای از فناوری توسط مجازی سازی سخت افزارها و منابع فراهم می شود.

خدمات سرور و مجازی ساپرن

ما همیشه مطابق نیاز شما عمل میکنیم

ساپرن مفتخر است با ارائه انواع مشاوره، طراحی، راه اندازی، پشتیبانی و نگهداری انواع سامانه های مجازی بر پایه VMWARE ESXi و Hyper-V به شما در اجرای این مهم کمک نماید.

خدمات سرور و مجازی ساپرن

مزایای مجازی سازی:

• کاهش هزینه ها و تجهیزات سخت افزاری، فضا، نگهداری، تعمیرات، مصرف برق و سیستم های سرمایشی و خنک کننده

• یکپارچه سازی منابع سخت افزاری و مدیریت بهتر سیستم با تجمیع سرویس ها در ماشین های مجازی و استفاده بهینه از سخت افزارهای موجود

• تسریع در پیاده سازی، نصب، راه اندازی و مدیریت دسترسی سرویس ها

• امنیت بیشتر ماشین های مجازی و پشتیبان گیری اطلاعات