خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت | شرکت ساپرن 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

با ما در صفحه اول گوگل باشید!

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

با سئوی اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند و ورودی سایت شما به صورت کاملاً طبیعی و پایدار افزایش پیدا خواهد کرد. یکی از مهمترین مولفه های سرویس سئو شرکت ساپرن رساندن سایت شما با کلمات کلیدی مد نظر در کوتاه ترین زمان به صفحه اول گوگل است.

شما افرادی را به سایت خود هدایت می‌کنید که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جستجو نیاز خود را برآورده کنند. برای یک برند معتبر بودن در صفحه اول گوگل یکی از ارکان مهم برند سازی اینترنتی محسوب می شود. شما هم می توانید با استفاده از خدمات سئو شرکت ساپرن برندسازی اینترنتی خود را تکمیل کنید.

ما در دپارتمان سئو شرکت ساپرن با راهکارهای ایده آل تبلیغاتی باعث افزایش بازدید و محبوب شدن سایت شما برای موتورهای جستجو خواهیم شد. زمانی‌که رتبه سایت شما در نتایج جستجو بهبود یابد، دیگر به این راحتی‌ها به وضعیت قبلی خود برنمی‌گردد. این یعنی شما هر روز، بدون زحمت و هزینه، مشتری‌های جدیدی از گوگل دارید.

با ما در صفحه اول گوگل بدرخشید!

در اینجا تصمیم دارم توضیحاتی مرتبط با خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت، طراحی وب سایت و سئو، قیمت سئو سایت، تحلیل سئو سایت، تعرفه خدمات سئو، لیست خدمات سئو، انجام خدمات سئو، مشاوره سئو، استراتژی سئو سایت، خدمات سئو سایت، و بطور کلی درباره سئو سایت و خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مطالبی را خدمتتان بیان کنم و به شما کمک خواهد  کرد تا خودتان بتوانید قسمت های عمده ای از مشکلات و مسائل مربوط به بهینه سازی سایت را رفع نمایید با مقاله امروز ساپرن همراه باشید.

اهمیت خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  مسئله ایست که این روزها به بزرگترین دغدغه یک وبمستر و صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجوهای موتورهای جستجو و به ویژه گوگل باشید. قطعا همه به دنبال دست یابی به رتبه اول گوگل هستند. برای رسیدن به این رتبه می بایست تلاش کرد و در این رقابت که روز به روز نیز سنگین تر می شود  باید هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی نمایید.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  در میزان بازدید و رتبه‌بندی طراحی وب سایت اثر می‌گذارد! فقط محتوای خوب نیست که در سایت تاثیرگذار است خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت بسیار ارزشمند هستند و چرا اصلا خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  برای  کسب و کار مهم است ؟خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  چه روش‌هایی دارد؟ خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت چگونه کار می‌کند؟ چه رابطه‌ای بین خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت با محتوا وجود دارد؟ مابه همه این سوالات پاسخ خواهیم داد.

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

آنالیز سایت در خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت:

اولین گام جهت انجام خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت، آنالیز تخصصی و همه جانبه سایت جهت یافتن نقاط قوت و ضعف سایت و همچنین بررسی رقبا می باشد.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

تولید محتوا در وبسایت اهمیت دارد :

 محتوا مهم‌ ترین عاملی است که وبسایت شما را برجسته‌تر می‌کند. محتوا فقط متن و کلمه نیست بلکه هر چیزی که شما برای رساندن یک منظور استفاده می‌کنید می‌تواند محتوا باشد ممکن است فقط از متن استفاده کنید یا یک عکس هم  یا فقط یک ویدئو و حتی می‌توانید با یک پیام صوتی ساده هم این کار را انجام بدهید  پس محتوا فقط متن و کلمه نیست.

این محتواست که می‌تواند توجه کاربر و گوگل را جلب کرده و رتبه و نرخ کلیک شما را بیشتر کند. اگر مطلبی نوشته شود و این اتفاق نیفتد، به احتمال زیاد نامحتواست!

چه رابطه‌ای بین خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  و محتوا وجود دارد؟

 محتوای بدون خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در دنیای مارکتینگ دیجیتال فایده‌ای ندارد و همانطورخدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  بدون محتوا هم فقط وقت شما و کاربرتان را تلف می‌کند.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدید کننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است ، به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. امروزه این مفهوم به Search Experience Optimization تغییر یافته که برابر است با بهینه سازی تجربه کاربری از جستجو، به عبارت دیگر باید برای رضایت کاربر از نتیجه یافت شده نیز اهمیت ویژه ای قائل شویم.

بهینه‌سازی وب سایت شامل توسعه و ویرایش مطالب موجود درخود سایت واچ‌تی‌ام‌ال و برنامه‌نویسی و همچنین ارتباط بین کلمات کلیدی و حذف موانع مربوط به فعالیت‌های نمایه‌سازی در موتور جستجو و ترویج یک سایت برای افزایش تعداد لینک دهنده یا لینک‌های ورودی، و دیگر تاکتیک‌های جستجوگرها است.در نتیجه می‌توان تعریف «خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت » را به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو دانست.

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

از روش‌های مؤثر درخدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  و برتری در لینک‌های گوگل می‌توان به ساخت بک لینک‌های طبیعی در صفحات اجتماعی و کامنت گذاری در وب سایت‌های دیگران اشاره کرد در این بین باید توجه کافی را داشته باشید تا از سایت‌های اسپم شده لینک نگیرید که باعث رشد منفی سایت شما خواهد شد.

تکنیک‌های خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت می‌توانند به سه گروه عمده طبقه‌بندی شوند:

تکنیک‌های کلاه سفید(ما واقعاً خیلی خوبیم):

تکنیک‌هایی که موتورهای جستجو به عنوان بخشی از یک طراحی خوب توصیه می‌کنند.تکنیک‌های کلاه سفید تمایل به تولید نتایجی دارند که مدت زمان زیادی برقرار هستند.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

تکنیک‌های کلاه سیاه(ما تظاهر می‌کنیم که خیلی خوبیم!):

تکنیک‌هایی که مورد تأیید موتورهای جستجو نیست و موتورهای جستجو تلاش می‌کنند که اثر دسته دوم را کاهش دهند.

تکنیک‌های خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  کلاه سیاه تلاش می‌کنند تا رتبه‌بندی را از طریق فریب از روش‌ها و راه‌هایی که مورد تأیید موتور جستجو نیست، بهبود دهند. یک تکنیک کلاه سیاه از متن پنهان شده به عنوان متن رنگ‌آمیز شده مشابه با پس زمینه یک div نامرئی، یا به عنوان متنی در خارج از صفحه نمایش استفاده می‌کنند. 

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

تکنیک‌های کلاه سیاه پیش‌بینی می‌کنند که هنگامی که موتورهای جستجو سر از کارشان درآورند، وب سایت‌های آن‌ها در نهایت ممکن است بطور موقت یا دائم متوقف گردد.

 

تکنیک کلاه خاکستری(ما خوبیم! ولی نه همیشه):

دسته دیگری که گاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد، تکنیک‌های کلاه سیاه پیش‌بینی می‌کنند که هنگامی که موتورهای جستجو سر از کارشان درآورند، وب سایت‌های آن‌ها در نهایت ممکن است بطور موقت یا دائم متوقف گردد. کلاه خاکستری است. این تکنیک بین کلاه سفید و سیاه است که از روش‌هایی استفاده می‌کند که از مجازات سایت جلوگیری می‌کند، اما با این وجود، بهترین محتوا را برای کاربر مهیا نکرده و ترجیحاً روی بهبود رتبه‌بندی‌های موتور جستجو تمرکز می‌کند.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

موتورهای جستجو ممکن است سایت‌هایی که از روش‌های کلاه سیاه استفاده می‌کنند را جریمه کنند، که این امر از طریق کاهش دادن رتبه آنها، یا حذف کردن لیست‌های آن‌ها از دیتابیس‌های خود یا همه موارد می‌تواند صورت گیرد. 

 

تاثیر رفتار کاربران  درخدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

الگوریتم های جدید گوگل به ویژه الگوریتم RankBrain تلاش میکنند تا رفتار کاربران هنگام جستجو را آنالیز کرده و متناسب با همان رتبه بندی نتایج را بهینه کنند. هر زمان کاربر عبارتی را در گوگل جستجو میکند و یک یا چند نتیجه موجود در پیشنهادات گوگل را انتخاب خواهد کرد. گوگل به انتخاب کاربران توجه زیادی خواهد کرد. بعنوان مثال اگر یک سایت در رتبه پایینی از نتایج گوگل باشد ولی کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند گوگل جایگاه این سایت را بهبود خواهد داد.

علاوه براین زمان حضور کاربران در یک سایت تا جستجوی دوباره در گوگل اهمیت ویژه ای خواهد داشت. از زمانیکه کاربر وارد سایت شما میشود تا زمانیکه مجدد همان عبارت یا عبارتی مشابه با آن را در گوگل جستجو میکند Dwell Time  نامیده میشود.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

اهمیت خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در چیست؟

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، موتورهای جستجو همان چیزی را دراختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، درنتیجه کاربران اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت چیست و چرا باید به آن توجه کرد. بنابراین خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت مناسب، کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. 

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

 کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند.  بازدید بدست آمده از روشهای سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

برای موفقیت در خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت هر سایت نیازمند 3 عامل اساسی هستیم که عبارتند از:

1- خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت تکنیکال

استاندارد سازی کدنویسی سایت، رعایت اصول خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت تکنیکال می نامیم. برای شروع فعالیت های مرتبط با بازاریابی محتوا پیش از هر چیز به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد نیاز خواهیم داشت.

2- بازاریابی محتوا

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را میتوان بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا دانست. موفقیت در خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت بدون محتوا تقریبا غیرممکن است.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

3- لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … را اصطلاحا SEO Off-page می نامیم که اول باید SEO On-page را رعایت کرده تا به SEO Off-page برسیم.

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

 بطور کلی می توانیم بگوییم  خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت چه اهدافی دارد:

 • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
 • باعث ایجاد برند می شود.
 • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
 • باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
 • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
 • بهترین ابزار برای تبلیغات است.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت چه نقشی در بازاریابی آنلاین دارد؟

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت با کمک به روند "دیده شدن در وب"، سرعت شما را در بازاریابی آنلاین بیشتر می کند.در بازاریابی آنلاین، گام نخست اینست که شما درفضای مجازی دیده شوید. خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت دقیقا همین کاررا انجام می دهد.

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

بخش عمده ای از ترافیک وب سایت، از طریق جستجوی کاربران وب در موتورهای جستجو ایجاد می شود. در واقع شما زمانی که در اینترنت به دنبال موضوع خاصی می گردید، دو حالت دارد: یا آدرس وب سایت مورد نظر را می دانید که در این صورت مستقیما به سراغ آن وب سایت می روید و یا اینکه با استفاده از موتورهای جستجو، اطلاعاتی درباره آن موضوع خاص بدست می آورید.اینجاست کهخدمات سئو و بهینه سازی وب سایت به کمک شما می آید و وب سایت شما را در جایگاه مناسبی نمایش می دهد.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

مهمترین معیارها خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو عبارتند از:

 • اضافه کردن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
 • اضافه کردن URL به نقشه سایت
 • اضافه کردن نقشه سایت به robots.txt
 • استفاده از ابزارهای آنالیز جهت crawl

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت فرآیندی است که هیچ وقت تمام نمی شود و تکنیک های زیادی برای بهتر کردن رتبه سایت وجود دارد ولی پیاده سازی همه آنها مشکل است

تکنیک هایی که برای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت عنوان شده است عبارتند از:

 • افزایش لینک های خارجی
 • تغییر اسم فایل ها
 • لینک یک طرفه
 • کلمات کلیدی
 • استفاده از Meta Tag
 • استفاده صحیح از عنوان
 • استفاده از robots.txt
 • بهینه سازی محتوا

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت مناسب باعث می‌شود رتبه سایت شما در گوگل بالاتر باشد. اصلا چرا رتبه بالاتر در گوگل باید برای شما مهم باشد؟

در بهار سال 2011، موسسه تحقیقاتی Slingshot SEO مطالعه‌ای در مورد نرخ کلیک CTR (اینکه بر روی هر لینک چند بار کلیک می‌شود) انجام داد. اعضای تیم در این مطالعه، رتبه وبسایت های موجود در صفحه اول نتایج را با نرخ کلیک همان سایت‌ها مقایسه کردند و نتیجه جالبی به دست آمد!

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

نتایج بصورت واضح گویای همه چیز هستند: هر چه رتبه بالاتر باشد، نرخ کلیک هم افزایش پیدا می‌کند! این مساله برای کسب‌و‌کارهایی که درامدشان از طریق آنلاین به دست می‌آید بسیار حیاتی است چون رقیب‌های شما تنها و تنها یک کلیک با شما فاصله دارند وهمین یک کلیک می‌تواند میزان ورودی سایت شما را دگرگون کند! اما نیازی به نگرانی هم نیست. اگربتوانید خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت تان را به اندازه کافی قوی بکنید، قطعا دررتبه‌های بالاتری در موتورهای جست‌و‌جو قرار خواهید گرفت.

 وقتی در مورد سئو در موتور جست‌و‌جو حرف می‌زنیم، معمولا منظورمان گوگل است چرا که بیش از 91 درصد جست‌ و‌جوهای انجام شده در کل ایران از روی گوگل انجام می‌شوند!

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

فاکتورهای زیادی درخدمات سئو و بهینه سازی وب سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  مینامیم.

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت اهمیت دادن به  فاکتورهای زیر الزامیست:

 • کلمات کلیدی در خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت :

دوستای گلم برای هر کسب و کاری ما ملزم هستیم که از کلمات کلیدی خاص و ویزه همان کسب و کار برای محتوی استفاده کنیم کلمه های کلیدی که بیشترین سرچ را در موتورهای جستجو از سوی کاربران دارند.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، به شما این امکان را می دهد تا به ازای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان، در نتایج اول صفحه نخست جستجوی گوگل قرار بگیرید .خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت با ایجاد تغییر در کدهای سایت، مطالب، تبلیغات و تحلیل رفتار کاربران و رقیبان، سایت را بهینه سازی می‌کند، که در نهایت باعث شناساندن و معرفی بیشتر کسب و کارتان و پیشرفت تجارت و برند شما می گردد و خب این حقیقت که ۹۰٪ کاربران در همان صفحه اول به نتیجه مورد نظر خواهند رسید.

کلمات کلیدی به معنای تعداد کلماتی که در هنگام جستجو تایپ می شوند باید کلمات کلیدی را ارزیابی کنید تا بفهمید کدام یک مهم تر هستند ، سپس بر روی آن ها تمرکز کنید.

برای مثال چند نمونه  کلمات کلیدی برای بعضی کسب و کارها که بیشترین سرچ  را از سوی کاربران در موتورهای جست و جو دارند برای شما عزیزان بیان میکنم.

 

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

کلمات کلیدی برای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت مرتبط با سایت فروشگاه اینترنتی که بیشترین سرچ را در موتورهای جستجو از سوی کاربران دارند:

 •  طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت
 • اصول طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای
 • قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی
 • طراحی سایت فروشگاهی ارزان قیمت درهمه زمینه مشاغل
 • طراحی سایت ارزان وحرفه ای فروشگاهی
 • خرید سایت آماده ارزان فروشگاهی
 • طراحی سایت ارزان قیمت برای فروشگاه 
 •  طراحی سایت با قیمت مناسب
 • فروشگاه سازارزان 
 • ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای رایگان 
 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

کلمات کلیدی برای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت مرتبط با سایت توریستی و گردشگری که بیشترین سرچ را در موتورهای جستجو از سوی کاربران دارند:

 • طراحی وب سایت  توریستی وگردشگری ارزان قیمت
 • هزینه طراحی وب سایت  گردشگری‎
 • قیمت طراحی وب سایت  گردشگری
 • طراحی وب سایت  آژانس مسافرتی
 • طراحی وب سایت  مسافرتی
 • نمونه وب سایت  گردشگری
 • طراحی وب سایت  گردشگری و توریستی
 • طراحی وب سایت گردشگری وسفر
 • طراحی مجموعه گردشگری 

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

کلمات کلیدی برای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  مرتبط با طراحی وب سایت رستوران، فست فود و کافی شاپ که بیشترین سرچ را در موتورهای جستجو از سوی کاربران دارند:

 • طراحی وب سایت رستوران، کافی شاپ، فست فود ارزان قیمت
 • طراحی سایت رستوران، کافی شاپ، فست فود حرفه ای
 • طراحی وب سایت رستوران، کافی شاپ، فست فود ارزان
 • قیمت طراحی وب سایت رستوران کافی شاپ و فست فود
 • طراحی وب سایت رستوران لاکچری
 • هزینه طراحی وب سایت رستوران، کافی شاپ، فست فود
 •  طراحی وب سایت رستوران با php 
 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

کلمات کلیدی برای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت مرتبط با طراحی وب سایت اتوبار و باربری که بیشترین سرچ را در موتورهای جستجو از سوی کاربران دارند:

 • طراحی وب سایت اتوبار و باربری با قیمت مناسب و ارزان
 • طراحی وب سایت اتوبار و باربری
 • طراحی وب سایت آژانس باربری وحمل ونقل
 • نرم افزار وانت بار و باربری
 • طراحی وب سایت باربری
 • طراحی وب سایت باربری در تهران
 • باربری اینترنتی، ساخت سایت باربری
 • طراحی سایت حمل و نقل کالا
 • سایت شرکتی باربری و طراحی سایت اتوباربری 
 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

کلمات کلیدی برای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت مرتبط با طراحی وب سایت شرکتی که بیشترین سرچ را در موتورهای جستجو از سوی کاربران دارند:

 • طراحی وب سایت شرکتی ارزان
 • امکانات طراحی وب سایت شرکتی ارزان
 • ساخت طراحی وب سایت شرکتی ارزان
 • تعرفه طراحی وب سایت شرکتی ارزان
 • دیزاین طراحی وب سایت شرکتی ارزان
 • بهترین طراحی وب سایت شرکتی ارزان 
 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

 •  لینک سازی در سئوخدمات سئو و بهینه سازی وب سایت :

لینک سازی داخلی و در پی آن  لینک سازی خارجی برای سایت و فعالیت در شبکه های اجتماعی کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … 

 • افزایش رنک الکسا در خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت :

رتبه جهانی الکسا Alexa Rank مشخص می کند که چه اندازه سایت شما در دنیا مشهور است و رتبه محلی الکسا، شهرت در کشوری که دامنه در آن ثبت شده را نشان می دهد.

 • افزایش رتبه گوگل در خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت :

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشترازاین طریق انجام میگیرد. در واقع خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  یک روند مناسب برای بهتردیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است.

 

ثبت درخواست سئو و بهینه سازی وب سایت

 

معمولاً وب سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت  ممکن است انواع مختلف جستجو را دربر گیرد، از جمله جستجوی تصویر، جستجو در ویدیو، جستجوی دانشگاهی، جستجو در اخبار و جستجو در نقشه. «خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت » یک سایت شامل فاکتورهای زیادی می‌شود که توسط موتورهای جستجو بررسی و بازبینی می‌شود.

از دید بازاریابی اینترنتی، «خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت » به چگونگی کار کردن موتورهای جستجو و اینکه کاربران چه چیزی جستجو می‌کنند و همین‌طور کلمات کلیدی تایپ شده و اینکه کدام یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد.

 

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

 

 • ارزش و اهمیت دامین اتوریتی و پیج اتوریتی در خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت :

اعتبار دامنه یا دامین اتوریتی (Domain Authority) یا به اختصار DA و اعتبار صفحه یا پیج اتوریتی (Page Authority) یا به اختصار PA، یک امتیاز رتبه بندی در موتور جستجو هستند که توسط شرکت Moz ارائه شده و پیش بینی می کنند که یک وبسایت یا صفحه در صفحه نتایج موتورهای جستجو چگونه رتبه بندی خواهد شد. نتیجه این پیش بینی امتیازی بین صفر تا ۱۰۰ خواهد بود و هر اندازه که این عدد بالاتر باشد، به معنی شایستگی بیشتر دامنه یا صفحه در کسب رتبه بالاتر است. از اعتبار دامنه و صفحه میتوان برای مقایسه وبسایت ها و یا پیگیری توانایی رتبه یک وبسایت در طول زمان استفاده کرد. 

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت سئو وب سایت فرم ذیل را تکمیل نمایید. کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.IhYBsWiQcBlYGfBFOTOeduhp0253WtiRlzpGHUq2EZI=