سئو و طراحی سایت ارزان شرکتی،فروشگاهی،گردشگری،رستوران|ساپرن 

شرکت ساپرن

مشاوره سئو و طراحی وب سایت

تماشای ویدیو
طراحی سایت و نرم افزار فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت و نرم افزار فروشگاه اینترنتی

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت و نرم افزار رستوران، کافی شاپ و فست فود

طراحی سایت و نرم افزار رستوران، کافی شاپ و فست فود

اطلاعات بیشتر

 طراحی سایت و نرم افزار توریستی و گردشگری

طراحی سایت و نرم افزار توریستی و گردشگری

اطلاعات بیشتر

 طراحی سایت و نرم افزار اتوبار و باربری

طراحی سایت و نرم افزار اتوبار و باربری

اطلاعات بیشتر

خدمات شبکه ساپرن، راه اندازی و توسعه شبکه

خدمات شبکه ساپرن، راه اندازی و توسعه شبکه

اطلاعات بیشتر

ما کی هستیم

ما یک شرکت نوآور هستیم. ما توسعه و طراحی می کنیم
برای مشتریان در سراسر جهان. ما به مشتری نه نمی گوییم !

شرکت ساپرن

چه کاری انجام میدهیم

ما خدمات متنوعی ارائه میدهیم

طراحی خلاقانه

خلاقیت ، تفاوت و جذابیت سازندگان چرخه موفقیت هستند به گونه ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و بواسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می شوید پس جذابیت است که طراحی وب سایت شما را موفق و در نتیجه ماندگار خواهد کرد.

سئو استاندارد

با رعایت اصول و استانداردهای موتورهای جستجو به شما کمک میکنیم تا شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید،‌ اگرچه اینکار زمانبر و خسته کننده به نظر می آید ولی جذب یک مشتری بیشتر از جانب شما برای ما اهمیت ویژه ای دارد.

سرعت و امنیت

امنیت و سرعت یکی‌ از مهمترین اهداف و شعار‌های شرکت طراحی وب سایت ساپرن است. سفارشات شما توسط متخصصین امنیت بارها مورد کنترل و بررسی قرار خواهد گرفت.

شرکت ساپرن

درباره ما

ما شریک شما در رشدتان هستیم

 • وب سایت و نرم افزار

  شرکت سانا پرداز نارین با هدف ارائه نرم افزارهای تخصصی و حرفه ای آغاز به کار نمود و ارائه راهکارهای نرم افزاری، ارائه خدمات آموزش ، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم افزاری،توانمندسازي سازمان ها در بهبود و بهينه سازي فرآيندهاي کسب و کار، از مهمترین اهداف و ماموریت های این شرکت می باشد. عمده فعالیت و تولیدات این شرکت به صورت تخصصی در حوزه برنامه نویسی و توسعه وب سایت های فروشگاه اینترنتی، سایت های توریستی و گردشگری، سایت های رستورانی و کافی شاپ وفست فود بوده و همچنین در حوزه سایت های اتوبار و باربری، سایت های تبلیغاتی، سایت های شرکتی و سایر خدمات طراحی وب سایت فعالیت می نماید.

 • شبکه و سرور

  طی سال های گذشته با توسعه روز افزون فناوری اطلاعات، این صنعت در ابعاد وسیع و اشکال مختلف در زندگی انسان حضور یافته و یکی از مهمترین عوامل توسعه این صنعت، ظهور و گسترش شبکه های کامپیوتری است. همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های پردازش اطلاعات را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد. خدمات شبکه شرکت سانا پرداز نارین درزمینه راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه، شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف شبکه را شامل گشته و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در بر می گیرد.

 • طراحی و مشاوره

  پيشرفت سريع فناوری و نرم افزار ها وتوسعه فيزيكی و فنی شبكه‌های كامپيوتری نياز به دانش فنی، تجربه و تسلط به آخرين دستاوردهای فناوری را در این زمینه بيش از پيش نمايان ساخته است. بعلاوه، انتخاب مجری مناسب جهت اجرای شبکه ، طراحی وب سایت و نرم افزار با درنظر گرفتن توان فنی و سابقه آنها، و نظارت بر نحوه اجرای پروژه از به هدر رفتن سرمايه و زمان برای پياده‌سازی جلوگيری و اجرای صحيح آن را تضمين میکند. براين اساس، شركت سانا پرداز نارین با افزايش دانش و تجربه خود، خدمات مشاوره، طراحی و نظارت بر اجرای شبكه كامپيوتری، طراحی نرم افزار، طراحی سایت و پورتال را به شما ارائه می دهد.

800
مشتریان
170
محصول در سال
970
تیکت های پشتیبانی
190
پست های وبلاگ
شرکت ساپرن

طراحی زیبا و منحصر بفرد

سازگار و واکنش گرا

بهینه و مطابق با اصول سئو

کد نویسی به روز

اختصاصی و امن

پشتیبانی قدرتمند

شرکت هایی ماندگارند که مشکلی را حل کنند

از آغازین روزهای اینترنت به کشور و فراگیر شدن صنعت طراحی سایت، فعالیت خود را با طراحی وب سایت فروشگاهی آغاز کردیم. اما یکی از بزرگترین چالش های فراروی هر شرکت طراح سایت، تلاش برای همراهی قافله پر سرعت تکنولوژی روز دنیاست که شاید به ظاهر توسط مشتری دیده نشود ولی در ثمردهی سایت تاثیر شگرفی دارد. فناوری های مانند: مدیریت تمپلت و ویرایش زنده محتوا در همان صفحات ظاهری سایت. ایجاد حسگرهای مدیریت تگ گوگل و گزارش دهی منظم به مدیر سایت و ...! از دیگر سو استانداردهای سختگیرانه را بر خود ملاک قرار دادیم، همانند عدم وجود خطاهای کنسرسیوم استاندارد های وب، بهره مندی از متادیتا، مخصوص گوشی های هوشمند و بهره مندی از بالاترین امتیاز در ابزارهای سنجش سئو

 • برنامه نویسی تخصصی سیستم های آنلاین
 • طراحی وب سایت های حرفه ای
 • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
 • طراحی وب سایت ارزان
 • طراحی اپ موبایل
 • بهینه سازی برای موتورهای جستجو SEO
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • مدیریت تبلیغات اینترنتی
 • تولید محتوا و بروزرسانی
 • تجربه کاربری بالا

وبلاگ ما